Každý rok priberiem cca 5 kg, na dnešných 88 kg pri výške 172 cm. Veľmi by som chcela schudnúť, ale som ten typ, čo priberie aj z vody.. Ale vždy to tak nebolo. Rapídne som začala priberať asi pred troma rokmi a neviem to zastaviť.

Hlavnou príčinou obezity je poškodenie lymfatického systému, ktorý zle pracuje a nedovolí spaľovanie tuku pohybom ani liekmi. Jediná možnosť je hladovanie. Teda postupne sa naučiť niektoré dni neprijímať potravu a niektoré dni obmedziť potravu. Na hladovky si treba zvykať postupne, aby vám nebolo zle. Metabolizmus trávenia sa prepne a spaľuje tuky pre výživu organizmu.

Diagnostika veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, brušného mozgu, hlavných ganglií: kyvadlo obkreslilo všetky časti, všetko v poriadku.

Diagnostika ganglie a kostná dreň: kyvadlo neobkreslilo oblasti kostnej drene, kde sa tvoria zložky krvi. Objavuje sa postavička veľkého hmyzu. Teda v tejto časti sa nachádzajú baktérie od vtáctva.

Diagnostika ganglie a imunita: bakteriálna imunita nemá prístup do kostnej hmoty, pretože sem organizmus valí toxicitu z tela. Príčina je v chorobnosti obličiek.

Diagnostika ganglií a obličiek: kyvadlo neobkreslilo obličky. Príčinou zlej činnosti je agresívna útočnosť tukového orgánu – tuku na obličky. Tuk vytvára devastačné látky proti obličkám. Tie potom nefungujú poriadne pri likvidácii toxických látok, ktoré následne putujú do kostnej drene.

Diagnostika ganglie a tukový orgán: kyvadlo neobkreslilo tukový orgán. Teda chorobný stav. Tuk nevyrába potrebné látky pre telo, zato vyrába toxicitu blokujúcu obličky.

Diagnostika ganglie a lymfatické riečište: kyvadlo neobkreslilo. Poškodené ganglie, ktoré by mali riadiť záležitosti okolo odoberania a spaľovania tuku. To nefunguje vôbec. Tuky idú krvným riečišťom a stále sa ukladajú. Pri pohybe sa nespaľujú. Teda spaľovanie tukov bude mimoriadne pomalé a môže sa to zhoršovať.

Diagnostika psyché: aurický obal je príliš odpojený od fyzického tela a už teraz by si to vyžadovalo psychológa. Treba aj túto oblasť stabilizovať.

REAKCIA NA PROFIL

Velmi pekne dakujem za zdravotny profil. Dost ma vystrasili tie zablokovane lymfaticke cesty. Ved to je zaklad zdravia! A este tie oblicky. Skusim dodrziavat tu hladovku a pit caje na ocistu organizmu, ale neviem co by som este mala robit?
Dakujem za odpoved.

Vase problemy nie su vazne. Jednoducho oblicky nefunguju 100 percentne. A lymfaticky system si plni ostatne funkcie, ale tuto neplni. S tym sa da dlho zit. Odporucil som Vam hladovky.

Pridaj komentár