Mojím problémom je zápal kĺbového puzdra na ľavom ramene, bolesti krížov – iba ráno pri vstávaní, časté migrény, depresie, úzkosť, samota.

Vešteckými technikami som sa pozrel na váš zdravotný stav. Našiel som množstvo disharmónií, ktoré zachádzajú až k hranici chorobnosti. Mali by ste sa začať zaoberať svojím zdravím zodpovednejšie ako doteraz, pokiaľ nechcete mať v budúcnosti starosti.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo neobkreslilo stredný mozog, celú hormonálnu sústavu. Nedostatočná tvorba a pasivita v hormonálnych žľazách. Kyvadlo neobkreslilo obličky, miechu, nervstvo a svaly tela.

Diagnostika Silva aktivita: v organizme nebežia dlhodobo údržby a opravy. Všade je príliš ticho a pusto. Vyzerá to ako opustené sídlisko, ktoré niekto vyraboval. Kontrolný mechanizmus dlhodobo nefunguje. Jeho funkcia je potlačená.

Diagnostika Silva objekty: v celom tele sa nachádza veľa malých a veľkých trojuholníkov. To naznačuje na trvalo poškodené miesta v nervstve tela. Najviac ich je v mieche.

Diagnostika energií: magmatické energie sú odklonené od tela zdola aj zhora. Známky chorobnosti. Vlastné energie v tele sú všade dostatočné. Sexuálne energie sa z tela strácajú. Žiadne magnetické energie. Energetická tvorba a prietoky sú v zlom stave. Aurický obal je okolo tela vyrovnaný. Negatívne špirály sa točia okolo chrbtice.

Diagnostika biochemická: biela hmota mozgová produkuje požadovaných 40 litrov tekutín. Hormonálne žľazy sú dlhodobo v nedostatku a niektoré látky sa už netvoria. Jednoznačne treba preliečiť celú hormonálnu sústavu buď u lekára, alebo prírodnými hormonálnymi preparátmi vo voľnom predaji. Biochémia pľúc je dostatočná, kyslíka je v tele dostatok. Mimoriadne nedostatková je biochemická aktivita pečene. Je v nej chaos a neporiadok. To spôsobuje zvýšenú hladinu toxických látok v tele, ktoré by mala pečeň spracovať, ale nespracováva. Je potrebné ju liečiť. Obličky príliš slabo filtrujú krv. Ich činnosť je nedostatočná.

Diagnostika astrálna: v celom tele sa objavili astrálne žaby. To naznačuje na poškodenú biochémiu v tele. Postava starca s palicou je v pečeni, obličkách a v mieche. Teda trvalo poškodené oblasti.

Diagnostika totemovým zvieraťom: zviera ohrýza pečeň, svaly a líže hormonálne žľazy.

Diagnostika tukového orgánu: činnosť tohto organizmu je úplne nulová a neprodukuje požadovaných 40 druhov látok. Aj túto oblasť treba liečiť.

Diagnostika vyživovacia: telo je dobre vyživované. Minimum výživy dostáva miecha a celý nervový systém.

Diagnostika najhoršieho miesta: čiernym boli označené obličky, ktoré sú plné kryštálikov soli, pasívne a malátne.

Diagnostika bakteriálna: v tele štandardné bakteriálne pomery, všetko v poriadku. Možno v hrubom čreve nežiaduce organizmy. Treba prečistiť túto oblasť.

Diagnostika špiritistická: ako prvú treba liečiť miechu a nervovú sústavu. Následne hormonálnu sústavu a potom obličky.

Diagnostika autopilota: veľkému mozgu je jedno, čo bude. Stredný mozog spí. Mozoček nezaujíma, čo sa deje v organizme. Miecha vyrába migrenózne volty. Brušný mozog sa nezaujíma o nič. Ganglie pri orgánoch tela sú malátne. Treba sa nutne venovať Silva technike na oživenie nervovej sústavy.

Diagnostika toxicity: úroveň toxicity v tele je zvýšená. Toxíny sa ukladajú v tukových zložkách.

Diagnostika krvotvorby: nemám pocit, že by bola vážne narušená krvotvorba.

Pridaj komentár