Problémy s nadváhou mám už od mladosti, pravidelne som absolvovala 3 týždňové liečenia v bardejovských kúpeľoch, kde sa mi podarilo schudnúť vždy asi 7 kg, občas sa mi to podarilo aj udržať, no viac ako rok nie….váha sa mi stále pohybuje medzi 80-88 kg pri výške 175 cm…..teoreticky myslím, že princíp schudnutia ovládam, no žiaľ moja pevná vôľa donútiť sa cvičiť, večer nejedávať atd. je veľmi slabá (zatiaľ nepociťujem vážnejšie zdravotné problémy). Možno mi viac budete vedieť poradiť vy, keďže máte určite bohatú prax a skúsenosti možno aj s podobnými prípadmi ako je môj. Vopred vám za vašu ochotu a čas ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na vaše problémy s nadváhou. Zistil som veštecky a odhadujem, že váš tukový orgán je chorý a produkuje látky, ktoré produkovať nemá. Tukový orgán má produkovať asi 40 druhov látok a váš produkuje odhadom až 120. Teda produkcia zlých biolátok, ktoré ničia organizmus.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo podvesok mozgový ako regulátor hladu a nasýtenia. Kyvadlo neobkreslilo temenný mozog, hormonálne žľazy a odmietlo obkresliť aj ostatné orgány tela. Dá sa predpokladať, že vám zle funguje tukový orgán, ktorý už obsadil celý organizmus až na časť mozgu. Treba liečiť tukový orgán.

Psychický stav
Aurický obal je dobre ukotvený okolo fyzického tela. Psychický stav je stabilizovaný.

Biela hmota mozgová
Nie je tukovou zložkou obsadená, ale tuk ako orgán blokuje prísun živín do bielej hmoty a produkcia tekutín v mozgu je odhadom 30 litrov, má byť 50 l. Slabá produkcia a možná psychická vyčerpanosť.

Obličky
Sú plne pod kontrolou tukového orgánu. Diktujú obličkám, čo sa bude a ako sa bude robiť. Celkovo je čistenie krvi spomalené.

Pečeň
Je plne pod kontrolou tukového orgánu. Tvorba aminokyselín pre svaly je pozmenená v prospech tukového orgánu. Tvorba glykogénu je spomalená. Mastné kyseliny spotrebuje tukový orgán. Zlá biochémia pečene.

Tenké črevá
Sú blokované tukovým orgánom a nútené, aby vytvárali čo najviac tukových látok v prospech tukového orgánu.

Slinné žľazy
Veľká pasivita slinných žliaz, sú plne pod kontrolou tukového orgánu.

Pankreas
Je kompletne obsadený tukovým orgánom. Všetka chémia je spomalená. Glukózový prenášač je odstavený.

Svaly tela
Sú obsadené tukovou zložkou. Úplne izolované a odstavené od celého organizmu.

Vyživovacie pomery
Všetku výživu dostávajú tukové zložky. Orgány sú slabo vyživované, asi 20% živín odchádza z organizmu.

Tukový orgán
Na tuk sa pozerajte ako na orgán, ktorý produkuje asi 40 druhov užitočných látok. Má aj svoje neurónové centrá pod kožou v oblasti celej miechy. Cítiť, ako sú aktívne a ovládajú ostatné neurónové oblasti. Tukový orgán produkuje aj látky, ktoré blokujú činnosť všetkého. Tukový orgán to vyrobí za nich. Treba ho liečiť, aby produkoval iba potrebné látky pre organizmus.

Najhoršie miesto
Tukový orgán je chorý a správa sa neštandardne.

REAKCIA NA PROFIL

Dakujem Vam velmi pekne, Vasu odpoved som si pozorne precitala. Este raz dakujem, prajem vela zdravia a vsetko dobre.

Pridaj komentár