Som trochu nervózna asi zrejme z toho, že partner, s ktorým žijem, je stále preč kvôli práci. Mám žalúdočné problémy asi raz za dva týždne alebo tri, vždy to trvá jeden deň a potom to samé odíde. Opakuje sa to už desaťkrát od februára. Z vyšetrenia krvi mi nič nezistili.

Vaše zdravotné problémy vyplývajú z vašej psychiky. Pri nahliadnutí do podvedomia som našiel som kozmické vedomie, ktoré ste získali počas embryonálneho vývoja. Máte vedomie ľudí budúcnosti.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky časti tela v poriadku. Po stránke zdravotnej ste úplne v poriadku a vo výbornej kondícii.

Psychický stav
Aurický obal je až príliš vzdialený od vášho tela a tiež podvedomé obaly sú vzdialené. Už teraz je potrebná tabletková liečba u psychiatra. Nutnosť stabilizovať psychiku.

Povaha
Ste netradične usadená v gangliách okolo orgánov. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je skoncentrovaná iba na sexuálne aktivity. Hovoríme o zúženom vedomí a extrémnej koncentrácii iba do oblasti sexuálnej. V ezoterike hovoríme aj o pravekom vedomí alebo dyslektickom stave psychiky. Neschopnosť využívať celú oblasť neurónov. Čo vás silne viaže iba do oblasti sexuálnej.

Sexus
Sexus povahy je usadený v oblasti hormonálnych žliaz. Charakterizuje to obrázok kozmickej sexuality. Sexus centrum je uložené do všetkých hormonálnych oblastí. Charakterizuje to obrázok erotických scén v kozme. Sexus podvedomie je uložené v hormonálnych žľazách. Celková vzrušivosť: erotika s kozmonautmi alebo potápačmi. Povrchová vzrušivosť: v kozme a najlepšie na planéte Venuša. Pohlavná vzrušivosť: v útrobách Slnka a s energiami Slnka. Citová vzrušivosť: na putovanie kozmom.
Máte dva druhy atypickej psychiky: v prvom rade silné zúženie vašej činnosti do oblasti sexu a druhá disharmónia je stav kozmického vedomia ako u kozmonautov, ktorí boli na obežnej dráhe 4 mesiace. Vy máte takúto psychiku kvôli matke, ktorá bola počas tehotenstva nekľudná, nervózna, mala neštandardný psychický stav. Terapia spočíva v tom, že vo všetko, budete vidieť erotické vzrušenie. Naučte sa fetišizmu a vzrušivosti na všetky veci okolo. Všetko je vzrušujúce a zároveň v každej veci okolo seba budete vidieť hviezdy a planéty. Začnite sa zaujímať o všetko okolo sexu a reálneho kozmu okolo nás. To je jediná možnosť, ako si udržať normálny stav psychiky. Máte psychiku ľudí budúcnosti, ktorí budú žiť v kozmickom priestore.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
V 4.roku ste dostali veľkú anjelskú postavu, ktorú odmietate počúvať a chcete si robiť život po svojom bez toho, aby ste rešpektovali podvedomie. V 12. roku ste dostali ďalšie obaly. Každý, kto má kozmické vedomie, má v sebe informačné pole osoby, ktorá sa chcela reinkarnovať do živej osoby a venovala sa veciam ezoteriky a astrológie. Aj tento obal je vonku a destabilizuje váš psychický stav. Túžby obal obsahuje túžbu človeka ísť do kozmu. Mozoček poslanie – využiť svoju sexuálnu energiu okolo všetkého, čo súvisí s kozmom. Čítajte si Kozmos sekciu na mojej stránke. Rodostrom obal obsahuje záznam ženy, ktorá bola silne erotická a venovala sa astrológii a výkladu z horoskopov. Zvierací obal obsahuje praveké záznamy. Eros obal obsahuje informácie o hlbokej sexualite spojenej s kozmickými oblasťami. Šaman obal obsahuje ritualistiku kozmickej mágie. 7 obalov spolu tvorí všetko okolo šamanov, ktorí sa myšlienkami túlali v kozme.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Je tu nechuť a nezáujem venovať sa kozmu a chcete žiť ako normálny človek. Tak na to radšej zabudnite. Pokiaľ chcete mať šťastný osud, tak iba kozmos a kozmos.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Túžite žiť normálny život, no osud vám dal niečo iné. Máte s podvedomím konflikt a nemôžete ho vyhrať. Treba žiť v súlade s podvedomím.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch robíte všetko preto, aby ste zabránili kozmickému podvedomiu realizovať sa.

Hviezdy, šťastný osud
Pokiaľ nezmeníte prístup, tak psychické problémy sú isté.

Pridaj komentár