A 174 – Zaľahnutie v uchu – 2004-07-30 10:05:40


Skoro neustále cítím zaľahnutie v ľavom uchu (uz asi 3 mesiace), zatekanie hustého hlienu do hrdla, vytváranie chrást v nosohrtane, nepríjemné pocity v ústach a na jazyku.

Saša Pueblo – Zaľahnutie v uchu – 2004-07-30 10:06:31


Diagnostika Silva: keď si vás predstavím ako postavičku nakreslenú na papieri, tak čierne krúžky sa objavujú v oblasti lymfatických uzlín, ktoré sú súčasťou lymfatického riečišťa. Sú zodpovedné okrem iného aj za likvidáciu vírusov a baktérií v organizme. Je nutné venovať sa liečbe lymfatických uzlín.
Diagnostika Reiki: predstavu o vás spojím s mojím fyzickým telo pomocou bioenergie nervového vzruchu. Všade je všetko v poriadku okrem lymfatických uzlín. V tejto oblasti je zosávaná bioenergia, čo naznačuje na chorobný stav. Značná časť lymfatických uzlín je slabo funkčná a niektoré nefungujú. Lymfatické uzliny sa nachádzajú na 50. miestach tela. Najviac ich je v oblasti podpazušia, krku, rozkroku, kolien a lýtok.
Diagnostika kyvadlom: nakreslím si vašu postavičku na papier a kyvadlom sa snažím nakresliť vaše orgány. Kyvadlo odmieta kresliť vaše srdce, hrubé črevá, dýchaciu trubicu a lymfatické uzliny. Tu sú zdravotné problémy a treba to liečiť.
Diagnostika Silva kontrola: skúmam, či váš organizmus kontroluje a udržuje všetky časti tela. Srdce – žiadna kontrola ani údržba, v pľúcach sa údržbe nechce. Žalúdok – deštruktívne čaty. Slezina – nič. Oblička – údržbe sa nechce, hrubé črevá – deštruktívne čaty. Lymfatické uzliny – deštrukcia a neporiadok. Organizmus zle vykonáva údržbu vášho zdravia.
Diagnostika automatickou kresbou: na vašej postavičke sa objavujú čierne čiary v oblasti lymfatických uzlín a to všade. Vytvárajú sa hrubé čiary. Treba liečiť.
Tarotová diagnostika: keď diagnostikujem osobu, ktorá má chorobu lymfatických uzlín, tak u nej vnímam postavičku ženy so slnečným kotúčom v rukách. Takýto symbol sa zjavuje aj pri vás. Mali by ste sa k svojmu lymfatickému systému postaviť zodpovedne a s plnou vážnosťou. Tým predídete nepríjemnostiam v budúcnosti.

Celkovo: lymfatické uzliny sa vyliečiť nedajú ani u lekárov ani u liečiteľov. Jednoducho sú nefunkčné alebo fungujú slabo. Pre ľudí s takýmto stavom lýmf je vhodná úprava stravy, obmedzenie varenej stravy a mäsa, málo mlieka, masla a syrov. Mäso iba rybacie. Postupný prechod na vegetariánstvo až vegánstvo. Naštudujte si všetko o vegetariánstve. Tak isto je vhodné veľa športovať, najlepšie každý deň alebo obdeň aspoň hodinu, pretože športovanie, aktívne cvičenie vyplavuje lymfu do krvného riečišťa a všetko čistia obličky, keďže čistiaca schopnosť lýmf je obmedzená. Tiež je vhodná sauna pravidelne raz do týždňa, aby sa toxicita z tela likvidovala nielen obličkami, ale aj cez potné žľazy. Naštudujte si podrobne všetko o lymfatickom systéme, naučte sa lymfatickú masáž a pohyby, ktoré dobre pumpujú lymfu do žilového systému. Užívajte lieky na preliečenie lymfatických uzlín napr. Wobenzym. Pokiaľ sa objavia vážnejšie zdravotné problémy, konzultujte s ošetrujúcim lekárom.
Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.