A 175 – Krv v stolici – 2004-07-30 10:30:09


Asi pred 1,5 rokom sa mi obcas objavovala cerstva krv v stolici, bez bolesti. Vysetrenie zaludka bolo v poriadku. Po prvom vysetreni hrubeho creva, mi boli diagnostikovane drobne hemeroidy. Po lieceni sa priznaky nestratili, len v lete sa zmiernili. Neskor sa zacala objavovat krv castejsie s pichavymi bolestami v podbrusku, ktore trvali par sekund, vacsinou pred stolicou, alebo vecer ked boli asi plnsie creva, sprevadzane plynatostou a na zaciatku stolice trochou hnacky.
Po vysadeni mlieka a bravcoveho masa, korenistich, stiplavych a vsetkych strukovyn, kapusty, sa nutkanie na stolicu stratilo a plynatost sa znizila, ale uplne nevymizla. Ta bolest nebola stala a bola zriedkava. Kedze sa vsetko opakovalo, bol som na druhom vysetreni hrubeho creva, kde mi bol najdeny zapal hrubeho creva.
Na vysetrenie odobratych vzoriek, ktore by potvrdili ulceroznu kolitidu este cakam.

Saša Pueblo – Krv v stolici – 2004-07-30 10:31:14


Diagnostika Silva: keď si nakreslím postavičku a vnímam ju ako vaše telo, tak čierne krúžky sa objavujú v oblasti hrubého čreva.
Reiki diagnostika: zisťujem celkový zlý stav celej nervovej sústavy. V tele nevytvárate dostatok bioenergie a bioenergia sa stráca vo vnútri organizmu. Takýto stav je pri vážnejších zdravotných problémoch. V nervových zakončeniach prevláda pasivita. V celom tele je nedostatok vápnika a sodíka. Nervová sústava a nervové zakončenia nemôžu pracovať efektívne.
Diagnostika Silva údržba: vo všetkých častiach vášho tela chýba kontrolný mechanizmus v podobe postavičky kontrolóra, tak isto chýba mechanizmus dostatočnej údržby, všade vidím demolačné čaty a zvlášť v hrubom čreve. To naznačuje, že váš organizmus zdravia pracuje proti vám.
Diagnostika automatickou kresbou: znovu si vás predstavím ako postavičku nakreslenú na papieri. Sám sa skoncentrujem do miechy. Objavuje sa hrubá čierna čiara v oblasti hrudnej kosti, kde sa nachádzajú zbytky detskej žľazy (týmus alebo brzlík).
Tarotová diagnostika: keď porovnávam detskú žľazu osoby, ktorá ju má nefunkčnú a vašu, tak sa mi rovnako u obidvoch objavuje postava, ktorá má v rukách dva kríže. Detská žľaza má vplyv na celkový stav imunity, likviduje vírusy a baktérie. Vaša je minimálne v zlom stave. V tele budú problémy s mikroorganizmami.
Diagnostika dvojníkom: spojil som sa na diaľku s vami pomocou bioenergetickej postavičky. Postavička zachádza k detskej žľaze a konštatuje pasivitu. Tiež všade zisťuje zvýšené množstvo mikroorganizmov a baktérií.
Diagnostika totemovým zvieraťom: koncentrujem sa do svojich potných žliaz. Vytváram predstavu zvieraťa, ktoré z vášho tela vytrháva detskú žľazu a zahrabáva ju. Nechce ju ani olízať ani hrýzť. Teda je chorá a problémová.
Diagnostika aurického vyžarovania: predstavujem si vašu postavičku a bioenergiu okolo nej. Zisťujem, že sa križuje najviac v hrubých črevách a vo všetkých nervových zakončeniach. Kde je krížik, tam sú zdravotné problémy.
Diagnostika hormonálnych žliaz: zisťujem nestabilnosť tvorby hormonálnych látok. V niektorých prípadoch sa trvalo tvorí príliš málo hormonálnych a enzymatických látok. Takto som diagnostikoval hypofýzu, epifýzu, slinné žľazy, detskú žľazu, prištítne telieska, nadobličky, dvanástorník, pankreas a semenníky.
Diagnostika na lekárske vyšetrenie: je viac-menej pravdepodobné, že vyšetrenie hormonálnych žliaz u lekára by zistilo chorobnosť v tejto oblasti. Odporúčam vám ich vyšetrenie. V prípade, že lekári nezistia chorobnosť, ešte neznamená, že je v tejto oblasti všetko v poriadku. Treba užívať prírodné hormonálne látky na preliečenie. Liečba alebo samoliečba musí trvať aspoň rok. Ďalej treba užívať prípravky na posilnenie imunitného systému a to trvalo po celý život.
Saša Pueblo

Pridaj komentár