Imaginárne užívanie vybraných chemických látok v stave dementného jedinca, ktorý absolútne verí, že skutočne vypil určitú látku, alebo ju prípadne určitým spôsobom aplikoval do svojho tela alebo na svoje telo. V tomto stave nastáva taká istá reakcia, ako keby ste užili látku skutočne. Za žiadnych okolností by ste nemali sugeráciu spochybňovať, alebo byť v stave neistoty, či bude alebo nebude pôsobiť. Každá neistota a nedôvera oslabuje, tlmí alebo nevyvoláva žiadny účinok.

K cvičeniam chemickej sugerácie si pridáte uvedomenie si krvného a lymfatického riečišťa. Ďalej si uvedomujete, že máte tepny a žily, ktoré sú prepojené krvnými vlásočnicami. Do tepien vchádza potrava cez steny žalúdka a tenkých čriev. Do tepien vchádzajú látky z pečene a sleziny.

Do tepien vchádzajú látky z pankreasu. Do tepien vchádzajú nové biele a červené krvinky z kostnej drene. Do tepien vchádzajú látky z hormonálnych žliaz s vnútornou sekréciou. Do tepien vchádza kyslík cez pľúca. Zo žíl odchádza cez pľúca kysličník uhličitý, cez obličky sa krv zo žíl čistí a prechádza do tepien. Dôležité je uvedomiť si životnú pumpu – srdce. Ďalej si treba uvedomiť, že samotný mozog vyrobí denne až do 40 litrov chemických zlúčenín. Treba si uvedomiť aj samotnú krv. Z krvného riečišťa odchádza do lymfatického riečišťa lymfatický mok a ten sa vracia do žilového systému. Môžete cez krvné riečište prechádzať silou vôle, ktorá je skrytá vo vašom vnútornom hlase.

Ďalej sme testovali určitú skupinu chemických látok. Samozrejme všetko imaginárne a poskytujeme vám nasledovné skúsenosti:

Amanita Muscaria – diaľkové napojenie sa na človeka, ktorý takúto látku užil alebo užíva. Stačí sa cítiť ako takýto skutočný človek. Vsugerovanie si užitia tejto látky. Po sugerácii nastáva presun vášho vedomia do astrálnej podstaty 4 pováh (podrobnejšie v Psyché škole). Odpojenie sa. Imaginárne užitie protilátky.

Durman – napojenie sa na človeka, ktorý takúto látku v súčasnosti užíva fyzicky. Vlastná sugerácia imaginárneho užitia. Vytvára sa sexuálne napätie v celom tele. Odpojenie sa. Užitie protilátky.

Rulík – napojenie sa na človeka, ktorý takúto látku v súčasnosti užíva fyzicky. Vlastná sugerácia imaginárneho užitia. Odpojenie zmyslov od vonkajšieho vnímania a otvorenie vnútorných pamäťových záznamov. Odpojenie sa. Užitie protilátky imaginárne.

Sporýš verbena – napojenie sa na človeka, ktorý takúto látku v súčasnosti užíva fyzicky. Vlastná sugerácia imaginárneho užitia. Stávate sa sexuálne príťažlivý pre každú osobu. Spĺňate jej sexuálny ideál. Odpojenie sa. Imaginárne užitie protilátky.

Blen čierny – napojenie sa na človeka, ktorý takúto látku v súčasnosti užíva fyzicky. Vlastná sugerácia imaginárneho užitia. Dokážete si vybavovať aj tie najdetailnejšie spomienky, na ktoré ste zabudli. Odpojenie sa. Imaginárne užitie protilátky.

Hodvábnica (hríb) – napojenie sa na človeka, imaginárne užitie. Objavujú sa alchymistické a hermetické obrázky. Odpojenie sa. Odsugerovanie užitím protilátky.

Alchemilka – napojenie sa na človeka, imaginárne užitie. Objavujú sa Vám historické znaky ľudstva. Odpojenie. Odsugerovanie protilátkou.

Asa foetida – napojenie sa na človeka, imaginárne natretie látky na zuby. Máte pocity stretávania mŕtvych ľudí. Zhora vidíte svoje fyzické telo. Máte pocit reálneho prenikania cez fyzické objekty, ako to opisujú ľudia počas klinickej smrti. Odpojenie sa. Odsugerovanie protilátkou.

Peyolt a Ayahuasca – napojenie sa na človeka. Imaginárne šnupanie cez nos. Pred vami sa zjavujú priezračné postavy, ktoré sa chcú s vami milovať. Máte reálne fyzické pocity. Odpojenie sa. Užitie protilátky.

Ľuľkovité rastliny – napojenie sa na človeka, imaginárne natretie celého tela, začínate sexuálne orgie toho najhrubšieho zrna. Odpojenie sa. Odsugerovanie protilátkou.

Ópium – napojenie sa na človeka, imaginárne nadychovanie, pocit uvoľnenia, vznášania. Odpojenie sa, protisugerácia.

Heroín – napojiť sa na človeka, imaginárne užitie, pocit sily, chuti žiť a pracovať. Odpojenie sa, odsugerovanie.

Hašiš – napojenie sa na človeka, imaginárne užitie. Prichádzajú a odchádzajú náruživé sexuálne bytosti. Odpojenie sa. Odsugerovanie.

Kokaín – napojenie sa na človeka, imaginárne užitie, napojenie sa na hormonálne žľazy. Predstavy ako v Evokačnej škole na mojich stránkach. Odpojenie sa. Odsugerovanie.

Efedrín – napojenie sa na človeka, imaginárne užitie. Ste vitálni, čulí, máte chuť do života. Odpojenie sa. Odsugerovanie.

Atropín – napojenie sa na človeka, imaginárne užitie. Obnovuje sa pamäť na ranné detstvo. Odpojenie sa. Odsugerovanie.

Toloachi – napojenie sa na človeka, imaginárne užitie. Pocit veselosti, potreba bláznivých pohybov. Spomienky na veselé príhody. Odpojenie sa. Odsugerovanie.

Námeľ – napojenie sa na človeka, imaginárne užitie. Objavujú sa agresívne duchovné bytosti, pocit deštrukcie. Odpojenie sa. Odsugerovanie.

Mykoatropín – napojenie sa na človeka, imaginárne užitie. Zabudnutie na fyzické telo, pocit lietania. Odpojenie sa. Odsugerovanie.

Peyolt a yáge – napojenie sa na človeka, imaginárne užitie. Nastáva agresia, v predstavách všetko ničíte. Pri imaginárnom užití protilátky máte pocit, ako by sa všetko odvíjalo od konca na začiatok. Odpojenie sa od človeka.

Bufolenín – napojenie sa na človeka, imaginárne užitie. Bytosti okolo vás sa s vami sexuálne pária. Odpojenie sa. Užitie protilátky imaginárne.

Piptadenia peregrina – napojenie sa na človeka, imaginárne užitie. Máte pocit, že všetko sa stratilo, aj vy jednoducho nie ste. Odpojenie sa. Užitie protilátky imaginárne.

Mezmalín- napojenie sa na človeka, imaginárne užitie. Z objektov a predmetov vylietajú bytosti. Odpojenie sa. Odsugerovanie protilátkou.

Banisterín – napojenie sa na človeka, imaginárne užitie. Telepaticky vyciťujete, ako sú voči vám naladení ľudia. Odpojenie sa. Odsugerovanie.

Diethyltyptamín – napojenie sa na človeka, imaginárne užitie. Farebné spomienkové obrazy. Odpojenie sa. Odsugerovanie.

Psilocybín – napojenie sa na človeka, imaginárne užitie. Otvára sa zvieracia psychika tzv. hadia sila. Odpojenie sa. Odsugerovanie protilátkou.

Pridaj komentár