A 155 – Začarovaný kruh – 2004-07-13 15:49:31


Citim sa ze sa neviem vymotat zo zacarovaneho kruhu. Napriek niekolkym kvalifikaciam sa nedokazem uplatnit co sa tyka kariery. Som skor frustrovana. Zo zivota? Z neuspechu. Neviem co dalej. Bojim sa rozhodnut…

Saša Pueblo – Začarovaný kruh – 2004-07-13 15:50:42


Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v šedej kôre spánkových lalokov. Bežne sú hysterické povahy usadené v ústnej dutine. Osoby usadené v spánkových lalokoch majú lepšie predpoklady uplatniť sa úspešne v živote. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je zahrabaná v knižkách. Teoretické vzdelanie, ale do bežného života a praxe sa vám nechce. Začnite čítať návody na použitie rôznych spotrebičov.
Zdravotný stav
Veľkú pozornosť treba venovať vašej koži. Zisťujem tu nejaké baktérie a vírusy. Treba to preliečiť antibiotikami.
Psychický stav
Ani váš psychický stav nie je dobrý. Vaše aurické telo je daleko vzdialené od vášho tela. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá svoj úspech prežíva v snoch a tam všetko dosiahnete. Treba to zastaviť, lebo vás to demotivuje, aby ste boli úspešná vo vonkajšom živote. Na začiatok si cez deň fantazírujte, ako ste v klasickom živote úspešná a šťastná. Nedovoliť realizáciu v snoch. Naštudujte si všetko o snoch. Nahliadnite do Snovej školy na mojich stránach. Treba nastúpiť terapiu marketingom. Vyhľadajte si knižky o podnikaní a marketingu. Vytvárajte si túžby, aby ste sa presadili v živote. To je tzv. terapia realitou.
Astrológia sudičky
Skúmam neuróny v mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Nachádzam tu postavy ľudí oblečených v koži. Na konci je postava ženy, ktorá pracuje v reklame, vo filme a podobne. To je vaše poslanie v tomto živote. Bráni vám v tom okolie, ktoré nechce, aby ste sa realizovali. Sú to najbližšie osoby.
Astrológia psychiky
Skúmam neuróny v šedej kôre veľkého mozgu. Problémom je, že vaše okolie vám vytvorilo až príliš dobré podmienky a všetko ste dosiahli ako samozrejmosť. Neznesiete tlak vonkajšieho sveta. Odporúčam terapiu posilňovania vo fitnes. V živote treba používať nielen mozog, ale aj svaly.
Astrológia planét
Skúmam neuróny v strednej časti mozgu. U vás je tu veľká planéta Pluto, ktorá vás silne izoluje od vonkajšieho sveta a všetkých odháňa. Chce vás to zahnať k alkoholu a ničeniu seba samej. Vaše okolie vás prinútilo robiť v živote to, čo ste vlastne nechceli. Mali ste sa venovať umeniu, krásnym veciam. Tak si to doprajte teraz, kašlite na to, čo si myslia ostatní. Vtedy sa váš život zmení. Treba na to odvahu.
Traumatické udalosti
Sú vo vašom detstve a snahe vás vycepovať, aby ste boli najlepšia. Nedostatok hravosti, intuície a vášni zo života. Život nie je v knižkách, život je bahno, roztrhané šaty, mozole od lopaty, vykopaná jama. Saša Pueblo

A 155 – Začarovaný kruh – 2004-07-15 09:34:44


Dakujem vam za diagnozu, beriem si to k srdcu a pracujem na sebe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.