S priateľom sme sa spoznali asi pred 3 rokmi, okamžite som sa do neho zamilovala, neskôr som ho ja nechala, bol to zvláštny vzťah, v ktorom chýbala komunikácia – on bol ženatý, ale žil oddelene od svojej manželky… o mňa mal záujem muž v mojom veku – slobodný, tak som išla do tohto vzťahu, vzťah bola čistá katastrofa… chcela som sa vrátiť do pôvodného vzťahu, ale už nebolo kam.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia. Našiel som tu milučký svet 4.ročného dievčatka, ktoré sa nechystá byť ženou. Bohužiaľ, sexuálny vývoj vo vašej psychike bol narušený. Ťahá vás to do sveta detí a snov.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky časti tela v poriadku. Celkovo dobrý zdravotný stav.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela a podvedomé obaly sú v tele. Celkovo dobrý psychický stav.

Povaha
Ste klasicky usadená psychikou a reakciami v strednom mozgu so spojkou do mozočku. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá patrí do sveta detí a tam sa cíti najlepšie, čo je typické pre prepojenie stredného mozgu a mozočku. Mozoček charakterizuje obrázok osoby, ktorá sa stará hlavne o iných a najradšej o deti. Sama seba považuje za mladé dievča.

Sexus
Sexus povahy je usadený v strednom mozgu. Charakterizuje to obrázok hanblivého dievčatka, ktoré ešte nedospelo. Sexus centrum je v oblasti úst a konečníka. Charakterizuje to obrázok dievčatka, ktorého sexualita zostala na úrovni začiatkov rozvoja. Nedokončený sexuálny vývoj. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na hračky a lízatká. Povrchová vzrušivosť: na matkin prsník. Pohlavná vzrušivosť: na nočník. Citová vzrušivosť: novonarodené deti. Celkovo ste sa po sexuálnej stránke nerozvinuli a psychicky a sexuologicky ste vlastne malé dievčatko. Preto tie problémy s mužmi.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
V 4. roku sa vytvárajú anjelské obaly. Tie nie sú rozvinuté. Psychicky ste zostali kdesi v tomto veku. V 12. roku sa vytvárajú ďalšie obaly, ktoré u vás chýbajú. Nemohli sa vytvoriť. Poruchy vo vývoji osobnosti a sexuality.

Pred narodením
V embryonálnom vývoji ste sa nedostatočne vyvíjali. Všetko zostalo na úrovni mláďat a detskosti.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Ničíte všetko, čo súvisí so svetom dospelých. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá nedokáže prejsť sexuálne a psychicky do dospelosti.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Necítim, že by bol záujem dospieť. Naopak, vyhnúť sa svetu dospelých a ťahá vás to do sveta detí, kde ste hlboko šťastná. Na úrovni vám sexuálnej stačí láska otca a matky. Viac nie. Potom je to už obťažovanie.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Stredný mozog má na starosti vás uviesť do spánku a zase do reality. Váš snový archív je prázdny. Bežne tu ľudia majú archív snov uzatvorený. Vy máte snový archív vonku v aure okolo tela. Teda ako keby ste žili iba vo svojich snoch. V snoch dôsledne likvidujete všetko dospelácke a budujete svet z rozprávok a starostlivosti o deti. Klasické snové vedomie detí. Život v snoch.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď si nájdete partnera, ktorý sa o vás bude starať ako o vlastnú dcéru a nie partnerku.

Pridaj komentár