Chcem vás poprosiť, či by ste mi nemohli zdiagnostikovať, čo mám uložené v podvedomých obaloch. Nedávno som skončil vysokú školu (strojarinu) a chcel by som si zvoliť vhodné povolanie, nie som si istý, či je pokračovanie v strojarine správna voľba.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel, čo máte uložené v podvedomí. Váš osud by sa mal uberať k ďalšiemu štúdiu, vedeckej práci v kombinácii s uspokojením duchovna. No akosi máte túlavé topánky, príliš veľa snenia a málo akčnosti, ako ďalej. Veci sú jasné a ide sa.

Zdravotný stav
Bol zhodnotený osobitne, iba drobné zdravotné problémy a celkovo v norme.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela a teda štandardná psychika.

Povaha
Keďže meditujete, otvorili ste si uloženie psychiky do šedej kôry veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, brušného mozgu, ganglií a chromozómov. No celý systém je ešte v ranom štádiu a nemá to potrebnú silu. Na začiatku svojej duchovnej cesty ste boli usadený v mieche.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na prírodu a divé žienky. Povrchová vzrušivosť: ženy s prírodnou psychikou. Niečo ako amazonky. Pohlavná vzrušivosť: tendencie strachu. Citová vzrušivosť: ezoterika a duchovnosť.
Zatiaľ problémové sexuálne podvedomie pre partnerský vzťah so ženami, ale nie úplne devastačné.

Stav obalov podvedomia
Keďže meditujete, aj tu mohlo prísť k zmenám. V 4. roku ste dostali biele anjelské sféry detských dyslektikov. Cez zasvätenie ste získali množstvo rozličných anjelských sfér detských dyslektikov. Učíte sa ich poslúchať a necháte, aby pôsobili do vašich budúcich rozhodnutí, čo je výborné. V 12. roku života ste dostali ďalších 8 podvedomých obalov. Všetky obsahujú v obrázkovej podobe hermetizmus a ezoterické bytie. Obal mozoček obsahuje cestu ezoterika, vedca a bádateľa. Týmto smerom by ste sa mali uberať. 7 obalov spolu obsahuje všetko o vede, technikách vedeckého bádania, dejiny vedy. Ale vaše ľudské vedomie chce byť ako tulák a neúspech.

Chromozómová história
Začína v Južnej Amerike a ide cez Strednú a Severnú Ameriku a odtiaľ do Európy. Ale pôvod je silne hinduistický z Indie. Indské chromozómy sú v drvivej väčšine všade. Je samozrejme niekoľko ďalších druhov chromozómov, ale tie sú vzácnejšie.

Génové predpoklady
Génové retiazky sú značne od seba a keď chcete, aby vás vaša psychika v živote podporovala, tak súčasťou života by malo byť aj duchovno.

Embryonálny vývoj
Prebehol štandardne a najdlhšie ste sa zdržali v poslednej fáze vývoja. A začali ste žiť záujmom o seba.

Astrológia 7. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. K vlastnej duchovnosti máte bohužiaľ vlažný vzťah (je tam, a čo má byť?). Skôr chcete ezoteriku ako beletriu a nie hlbokú prax. V živote tuláctvo, chcete snívať o krásnych a dokonalých veciach. Písať o tom a tešiť sa z toho.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Snový proces dostávate pod kontrolu vďaka meditáciám a robíte si tam poriadok.

Hviezdy, šťastný osud
Veda, chémia, fyzika, ďalšie vzdelávanie a vedomé bádanie spojené s duchovnosťou hermetického alchymistu.

Pridaj komentár