Chcem vás požiadať o nový geriatricky profil. Na začiatku liečby som produkovala 12.000 toxických látok, pri poslednom diagnostikovaní to boli 4 milióny užitočných látok. Terapie som dodržiavala vzorne. Cítila som, ako mi do tela natekajú energie.

Požiadali ste ma, aby som veštecky zhodnotil, ako si vediete v ozdravovaní tela (B104). Ide to výborne a všetko je preliečené ako sa patrí, vo všetkých bunkách dlhovekosť. Génové sekvencie sú k dlhovekosti. Imunita, biele krvinky, detská žľaza je systém disciplíny. Molekulárna úroveň oceľové laná. Zostal vám ešte upraviť celý tráviaci systém, ktorý sa vybral smerom k anorexii a nedostatočne vyživuje organizmus. Ďalej treba dobudovať systém trvalého vyhrážania sa pudom zo 6. neurónových oblastí a to tak, aby pudy bojovali o každú bunku, chromozómom a gén.

Geriatrická diagnostika celého tela: všetko v najlepšom poriadku. Génové sekvencie k dlhovekosti sú zrealizované. V tuku tvoríte 10 miliónov užitočných látok pre organizmus. Veľmi dobre natekajú do tela. Pudy z brušného mozgu prenikajú všade. V 6. neurónových oblastiach sa začal tvoriť trvalý systém vyhrážania.

Geriatrická diagnostika tráviaceho systému: celkovo cítiť zlé vyživovanie tela a pustíme sa opraviť aj túto oblasť. Zle pracuje s ATP látkami na báze cukrov a kyslíka. Je tam zmätok a chaos. Slinné žľazy produkujú malé množstvo potrebných zložiek na natrávenie potravy. Prívesok mozgový je nastavený tak, ako keby organizmus bol prehnane vyživovaný a teda zlá činnosť. Žalúdok sa nechce hýbať pri spracovaní stravy. Tvorba žalúdočných kyselín je iba na úrovni 1/3 celkovej potreby. Žlč priteká nedostatočne. Pankreatické šťavy sa tvoria ako sa im zachce. Tenké črevá majú celkovo blokovanú činnosť, tvoria ¼ pepsínov a tráviacich zložiek. Síce na úrovni molekulárnej sú oceľové laná, ale na uhlíkové väzby sa naviazali prvky blokujúce tráviace procesy. Trávenie ovláda systém pasívnosti a likvidácie. Všetky potrebné vyživovacie zložky sú v nízkych hladinách. Hrubé črevo akoby ešte z tela likvidovalo potrebné živiny. Krvnej plazmy je nedostatok, pečeň ju tvorí nedostatočne. Obličky sa snažia svedomito pracovať, aby neutekali z tela užitočné látky.

REAKCIA NA PROFIL

Velmi pekne dakujem za profil. S travenim mam problem od detstva a po kazdom jedle bolesti zaludka.

Geriatrická liečba biochemických pochodov

Ide o liečbu, na ktorej sa bude podieľať rozmnožovací pud, ktorý sídli v oblasti hrubého čreva pod pečeňou, žalúdkom a pod slezinou. Tomuto pudu sa vyhrážame likvidáciou pohlavných orgánov. Iba silne v predstave. Tento pud prenikol všade, ale pracoval iba v tukových bunkách. V ostatných oblastiach neriešil veci, iba stabilizoval.
Do litra vody rozpustiť lyžičku glukózového cukru a umyť celé telo pred sprchovaním. Realizovať asi 14 krát za 2 mesiace.

Kúpte si zázvor čerstvý alebo sušený a žujte drobné kúsky hlavne ráno, 30 krát za 2 mesiace.

Na žalúdok treba cvičiť brušáky a jogínske pohyby žalúdka, vytiahnuť ho hore. Zovrieť ho, uvoľniť a podobne. Získať nad brušným svalstvom (žalúdok) vedomú kontrolu.

Nasadiť pečeňovú diétu podľa Trebenovej na celé 2 mesiace: Zo stravy vylúčiť všetky salámy, údené a bravčové mäso a z nich varené polievky, ocot, mušt, víno, citróny, pomaranče, grapefruity, jahody a ich šťavy, čierne ríbezle, surové jabĺčka, zrnkovú kávu, čokoládu, kakao a včelí med, pretože tvoria kyseliny, ktoré chorá pečeň neznáša. Treba sa vyhýbať rybím konzervám, údeným rybám, strukovinám a alkoholu. Dovolené sú mliečne výrobky a jedlá z nich, šaláty prichutené kyslou smotanou, ľahké mäso – hydinové, teľacie, varená hovädzina, čerstvé alebo mrazené ryby, ľahko stráviteľná zelenina, jablkový kompót.

Potierať oblasť pankreasu olivovým olejom, slnečnicovým a pod. 2 mesiace, striedať, každý deň jemné natretie.

Začať užívať čierne uhlie v tabletkách na stabilizáciu a skľudnenie asi 20 krát v priebehu 2 mesiacov. Niečo vždy natrieť na oblasť hrubého čreva.

Do stravy pridať kúsky surového čerstvého kuracieho, zajačieho, morčacieho mäsa alebo z čerstvo zabitých rýb. Aspoň 15 krát pojedať surové malé kúsky.

Oblasť čriev pošúchať raz pomletým surovým hovädzím mäsom a možno jesť aj tatársky biftek so surovým vajíčkom.

Kúpte si mnohozložkové homeopatikum, ktoré obsahuje čo najviac prírodných položiek a nakvapkajte na telo a kvapky nechajte zaschnúť.

Môžete užívať aj rôzne homeopatické tabletkové lieky. Vybrať podľa pudov.

Za dva mesiace sa prihláste na kontrolu. Nejdete pribrať, ale upraviť trávenie.

Pridaj komentár