Venujem sa japonskej Zenovej meditácii, cítim sa akosi celkovo zablokovaný, najviac asi v oblasti krížov alebo pohlavnej čakry, cítim akýsi blok v komunikácii, som akýsi uzavretý, problémy v partnerstve, neviem správne využiť svoju energiu, skúste mi prosím zistiť príčinu tých blokov a ako to riešiť. Veľmi pekne Vám ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som veštecky nahliadol do vášho podvedomia. Našiel som tu iba samé duchovno. No vy robíte nateraz duchovno skôr ako zábavu na úrovni beletrie a teórie. A to vášmu podvedomiu vôbec nestačí. Ako sa hovorí, máte na výber, buď psychiatra, alebo duchovnú cestu.

Zdravotný stav
Celkovo dobrý zdravotný stav. Najslabšie miesto boli označené pohlavné orgány a semenníky. Iba disharmónia.

Psychický stav
Aurický obal je od tela veľmi vzdialený a dá sa to prirovnať k osobám, ktoré dozreli na tabletkovú liečbu u psychiatra.

Povaha
Psychicky ste usadený vo vnútri buniek, čo je atypické. Okolo tela máte magnetickú alebo zvieraciu auru. Najhlbšie prenikáte do neurónov miechy a otvárate prehistorické záznamy našich predkov, keď boli ako zvieratá, čo vytvára magnetickú auru. Cez ňu prenikáte psychicky do buniek.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na prehistorické zvieratá. Povrchová vzrušivosť: na seba. Pohlavná vzrušivosť: problémová a veľa ženských prvkov. Síce máte telo muža, ale psychika je výrazne ženská.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života ste dostali sivasté anjelské sféry detských dyslektikov. Teda viac sklony k emóciám ako k úspechu. V 12. roku života ste dostali ďalšie podvedomé obaly a obsahujú všetko o budhizme. A je tu cesta budhistického kazateľa. 7 obalov obsahuje všetko o tibetskom budhizme a reinkarnácii. Odporúčam žiť hlboko duchovne.

Chromozómová história
Vaše chromozómy začínajú svoju púť v tibetských Himalájach, išli cez Sibír do Európy a miešali sa často s indickými chromozómami.

Génové predpoklady
Génové retiazky sú od seba vzdialené a pokiaľ nebudete žiť intenzívne duchovne, tak sú možné nepríjemnosti a problémy.

Embryonálny vývoj
Počas neho bola okolo vás magnetická aura a psychické prieniky k organickému životu v hĺbkach kozmu. Ezoterická predurčenosť.

Astrológia 7. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. V zásade sa chcete budhizmu venovať iba teoreticky. A to teda vaše podvedomie nepovažuje za dostatočné a ničí vašu psychiku.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď začnete robiť meditácie a duchovno ako zmysel svojho života a nie iba beletristicky.

Pridaj komentár