A 215 – Vzájomné odcudzenie – 2004-09-23 10:58:13


Po 18 rocnom spoluzití sme sa s manzelom znacne odcudzili. Prosim o vestecky pohlad.

Saša Pueblo – Vzájomné odcudzenie – 2004-09-23 11:01:52


Partnersky profil

Intuitívne som otvoril knižku Manželské terapie na téme Citová blízkosť dvoch ľudí. Hovorí sa tu o citovom nesúlade manželov, citovom odcudzení, ktoré naznačuje na stratu lásky, narušenie v emočnej oblasti a vzájomnej odlišnosti prejavov nežností a citov.
Vo vašom vzťahu chýba zo strany partnera neustály prejav toho, že ste milovaná. Tieto jeho prejavy sú neustálené. Možno by bola potrebná z vašej strany zmena, partnerovi sa vynárať ako niečo nové a zaujímavé. Potom sa dá dosiahnuť trvalý prejav lásky a jej prehlbovanie. Nedostatočne vediete partnera k prejavom lásky. Vyžadujte väčšiu pozornosť a na oplátku mu dávajte pocit „novej hračky“.

Zdravotný stav ona
Nenachádzam žiadne zdravotné problémy. Všetko v poriadku.

Zdravotný stav on
Automatickou kresbou nachádzam sivastú čiaru v oblasti prostaty. Odporúčam venovať tejto oblasti väčšiu pozornosť. Tak isto aj oblasti obličiek. Všetko iba začínajúce problémy.

Psychický stav ona
Aurický obal je okolo fyzického tela mierne nestabilný. Naznačuje na psychické disharmónie. Dávate prednosť partnerskému vzťahu pred vnútornou duchovnou cestou.

Psychický stav on
Aurický obal je pevne ukotvený okolo fyzického tela. Iba občas sa vzďaľuje. Nekontrolovateľná forma hnevu obracajúca sa na veci, keď život nejde podľa jeho predstáv.

Povaha ona
Ste hystericko-schizofrenická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine a mozočku. Charakterizuje to obrázok ženy, ktorá má strach a neistotu. Neustále obavy a nekľud. Druhý obraz je obraz osoby, ktorá sa chce vrátiť do stavu dieťaťa v lone svojej matky. Neustále hľadanie spriaznenej duše.

Povaha on
Je hystericko-schizofrenická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine a v mozočku. Charakterizuje to obrázok uponáhľanej osoby, ktorá je neustále v zhone. Druhý obrázok je chuť mať niekoho blízko pri sebe, ale tento obraz strieda iný, nezáujem o milovanú osobu. Nahrádza to práca.
Netradičné stretnutie dvoch rovnakých pováh. Škoda, že partner má schizofrenickú povahu nestabilnú a vytvára za určitých okolností nezáujem o vás.

Sexuálne centrum ona
Je uložené v ústnej dutine, čo naznačuje na určitú hravosť a nezodpovednosť. Charakterizuje to obrázok dievčatka, ktoré sa rado nudí a nič nerobí.

Sexuálne centrum on
Je tak isto uložené v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok chlapca, ktorý neustále berie tým ostatným ich hračky. Chvíľu sa s nimi pohrá a potom ich zahadzuje, nestará sa o ne. Prevažujú silne hysterické sklony hrou sa hnať dopredu a moc sa nestarať o to, čo získal.
Zase zhoda dvoch sexuálnych centier, ktoré naznačujú na vzťah, v ktorom sa stretli, obrazne povedané, dve biele vrany. Môže byť harmonický, ale nie je to vzťah dokonalej lásky.

Sexuálne podvedomie ona
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas detstva výchovou rodičov. Celková vzrušivosť: na seba. Povrchová vzrušivosť: na mužov. Pohlavná vzrušivosť: na pekné veci. Citová vzrušivosť: na kľud a pohodu.

Sexuálne podvedomie on
Celková vzrušivosť: na prácu. Povrchová vzrušivosť: na ženské telo. Pohlavná vzrušivosť: na ženské orgány. Celková vzrušivosť: spoločnosť.
Táto najdôležitejšia oblasť partnerských vzťahov nevytvára z vašej strany možnosť prepájania sa a prehlbovania vzájomného vzťahu. On by aj chcel, ale často dáva prednosť práci. Vy nechcete, radšej svet hračiek a detstva.

Traumatické udalosti ona
Nezachytil som žiadne.

Traumatické udalosti on
Traumatickou udalosťou bol sexuálny zážitok a výsmech. To mu nedovoľuje vychutnať si svoju fyzickú sexualitu. Uštedruje traumy vašej osobe strachom z hlbšieho vzťahu.

Dokonalá láska
Už som písal, že váš vzťah oplýva harmóniu, nie však láskou. Láska nie je ani z jednej, ani z druhej strany. Na začiatku bola z vašej strany. On občas zachádza do narušovania vzťahu.

Záverom toľko, v podvedomej zložke sa podobáte ako vajce vajcu, vo vzťahu sa musíte usilovať o to, aby sa nestal deštruktívny. Celkovo je váš vzťah statický. Neprináša rozvoj ani prehlbovanie lásky. Vaše úsilie musí byť zamerané na udržanie vzťahu.

Saša Pueblo

Pridaj komentár