A 214 – Partnerské vzťahy – 2004-09-23 09:30:01


S priateľom som chodila s prestávkami 3 roky, teraz sme 3 mesiace od seba odídení. Prijal druhu sancu, ale myslim, ze z vazneho vztahu ma obavy zo straty pocitu volnosti a nezavislosti. Neviem, ci je sklamanie v laske a nasledna nedovera specificky problem, ale brani mi to najst si partnera a nielen to, ale aj moja povaha.

Saša Pueblo – Partnerské vzťahy – 2004-09-23 09:31:08


Prípad zaujímavého partnerského vzťahu, kde mužská polovička má netradične otvorené vedomie v brušnom mozgu. Tento sa nachádza v stene hrubého a tenkého čreva. Takýto muž – samec môže v partnerskom vzťahu dávať partnerke mimoriadny pocit živočíšnosti, berie ženu ako samicu. Je to vzájomné spolužitie založené na spolužití dvoch medveďov. Má to zaujímavú stránku zvieracej blaženosti a najhlbších pudov, ale aj rizika, že takýto partner sa môže správať ako agresívne zviera. Všetko má svoje výhody a nevýhody. Každopádne od tohto vzťahu nemožno očakávať duchovný rozvoj a niečo božského.

Partnerský veštecký profil

Zdravotný stav ona
Automatickou kresbou nenachádzam u vás žiadne čierne čiary a teda ani závažné zdravotné problémy. Jemná sivastá nitka ide cez oblasť podbrušia. Chce to zvýšiť starostlivosť o túto oblasť.

Zdravotný stav on
Automatickou kresbou ide čierna čiara cez oblasť srdca. Zdravotne sa treba o túto oblasť zaujímať pozornejšie, tak isto aj o slinné žľazy.

Psychický stav ona
Aurický obal je pevne spojený s fyzickým telom a naznačuje na štandardné psychické prejavy.

Psychický stav on
Aurický obal je pevne spojený s fyzickým telom a naznačuje na štandardné psychické prejavy.

Povaha ona
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok milujúcej a starostlivej osoby. Tiež zvedavosť a veselosť. Sú to celkom príjemné obrazy.

Povaha on
Je hysterická povaha silne bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok medveda. Čiastočne má otvorené vedomie zvierat v brušnom mozgu. Takáto psychika býva málokedy otvorená. Vás považuje za potravu, ktorú treba neustále v úvodzovkách „pojedať“.

Sexuálne centrum ona
Je uložené v ústnej dutine a naznačuje na detskú sexualitu. Určitá nezodpovednosť a hravosť. Charakterizuje to obrázok dievčatka, ktoré sa nudí a vymýšľa blbovinky.

Sexuálne centrum on
Je atypicky uložené v brušnom mozgu. Charakterizuje to obrázok medveďa, ktorý je poriadne lenivý.

Sexuálne podvedomie ona
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve výchovou rodičov. Celková vzrušivosť: na mocných chlapov. Povrchová vzrušivosť: na kožuch zvierat. Pohlavná vzrušivosť: na mužské pohlavie. Citová vzrušivosť: k zvieratám.

Sexuálne podvedomie on
Celková vzrušivosť: na jedlo. Pohlavná vzrušivosť: na samice. Citová vzrušivosť: na pohodlie.

Harmonický vzťah
Navzájom máte harmonický vzťah, ale nemá vyššie ambície. Je to vzťah založený na živočíšnom základe spolužitia samca a samice. Živočíšne pudy a príjemná zvieracia blaženosť.

Joga osud
Možné riziká, že v staršom veku sa z neho stane medveď samotár. Tieto tendencie sú značne vysoké.

Saša Pueblo

Pridaj komentár