A 397 – Vystreľujúce bolesti – 2005-04-30 14:49:14


Cítim sa unavená, už cca 1 rok mi intenzívne padajú vlasy, /základný rozbor krvi nepoukázal na žiadny problém, napr.nedostatok železa a pod./. Tiež mám približne ½ roka, posledné dni už dosť častú bolesť v strede najspodnejšej časti chrtice, na ľavej strane, vychádza z vnútra tela a vystreľuje na povrch v nepravidelných intervaloch, hlavne, keď som v kľudovom stave /sedím, ležím/.Podobné bolesti, ale menej často, cítim raz v kotníku, neskôr v kolene, sú to len krátke vystreľujúce bolesti, ktoré sa dajú vydržať, ale obávam sa, či nepoukazujú na vážnejší zdravotný problém. Prosím, môžete ma zdiagnostikovať a poprípade mi poradiť, ako tento stav odstrániť? Ďakujem za pomoc.

Saša Pueblo – Vystreľujúce bolesti – 2005-04-30 14:50:01


 

Prešiel som vás všetkými vešteckými technikami a na fyzickej úrovni som nenašiel nič vážne. Celý problém sa presúva do roviny psychickej. Tu zisťujem, že problémová je rodová karma a skutky vášho predka. Je vhodné sa pokúsiť ich eliminovať. O svoje vnútro sa treba zaujímať viac ako doteraz.

Psychický stav
Aurický obal je ukotvený okolo fyzického tela a možno hovoriť o stabilnom psychickom stave.

Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine a čiastočne v spánkových lalokoch. Charakterizuje to obrázok spokojnej a pohodovej osoby.

Sexualita povahy
Je umiestnená do svalov. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má strach a obavy. Je to prirodzený stav silnejšej aktivizácie nervových platničiek svalov pri sexuálnych podnetoch.

Pred narodením
Celkovo ste sa vyvíjali pomalšie, príliš veľa kľudu. Vývoj dobiehal po narodení.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v podbruší. Ide o klasicky ženskú povahu. Charakterizuje to obrázok matky s dieťaťom, ženskosť a pohodu.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v mozočku. Nachádzam tu symbiotiku viacerých druhov zvierat a na konci šamanku. To znamená prírodné vedomie a prírodné magické myslenie.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Nachádzam tu pocity deštrukcie, nekľudu, zbytočného strachu. Treba tieto procesy kontrolovať a terapeuticky ošetriť.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Strach, chaos a neporiadok. Vládne tu božstvo Venuše, ktoré je ladené negatívne. Tento vplyv vás vťahuje do seba. Vyvoláva pocit strachu a zbytočnej utiahnutosti. Treba presadiť znamenie Leva. Teda sebavedomie, krása a chuť na predvádzanie svojej ženskosti.

Snová astrológia
Skúmam oblasť snov a spánku. V snoch sa odohráva strach a nepokoj. Silné sexuálne scény a deštrukcia. Skúste zmeniť prístup k snom, aby mohli pracovať bez týchto vplyvov.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš osud. Je tu predok, ktorý sa venoval čudným ezoterickým praktikám, ktoré súviseli so svetom deštrukcie. Posadnutý hľadaním a zhromažďovaním čudných vecí. Bol aj odsúdený. Určité kliatby a nepriazeň osudu od ublížených matiek pôsobí aj na vás. Pri každej príležitosti pomáhajte deťom a snažte sa o láskavé pocity voči deťom a nemluvňatám.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv vašich rodičov na najhlbšie city vytvorené v detstve. Celková vzrušivosť: na mužov. Povrchová vzrušivosť: na mužov. No všade deštruktívne mechanizmy. Pohlavná vzrušivosť: určitá hanblivosť. Aj tu strach z deštrukcie a utiahnutosť.

Traumatické udalosti
Sú spôsobené hlavne mužmi a ich hrubými prejavmi. Máte okolo seba veľa bodiek, veľa traumatických udalostí.

Duchovná úroveň
Okolo vás je šedá farba, naznačuje to na praktickú morálku a etiku.

Hviezdy, osud
Bude rozumné, keď svoj vnútorný strach zvládnete terapiami. Do budúcna možné psychické problémy.

Zvieracie vedomie
Intenzívnejšie máte otvorené prírodné vedomie. Treba sa venovať šamanizmu a veciam okolo prírody.

Saša Pueblo

Pridaj komentár