Zaujíma ma napríklad astrológia a chiromantia. Verím liečivým bilinkám. Nacvičovala som si meditáciu Silvovou metódou. V poslednom čase pociťujem dosť často strach. V mojom prípade nejde o problém, ako skôr dozvedieť sa niečo o sebe. Nedávno som navštívila vešticu, a tá mi povedala, že by som sa mala zaoberať reiky, alebo pracovať s virgulami. Chcela by som vedieť, či mám na to predpoklady.

Keďže som mal pocit, že sa nemáte venovať ezoterike ani liečiteľstvu, pozrel som sa prečo. Deštrukciu, ktorú máte v sebe, treba upratať, inak sa bude prenášať na iných a to dúfam nechcete. Verte, že radšej by som vám napísal príjemnejšie posolstvo. Veštectvo je niekedy nepríjemné. Skúste sa s tým vysporiadať.

Zdravotný stav
Nenachádzam vážnejšie zdravotné problémy.

Psychický stav
Aurický obal je vyosený od fyzického tela a dosť ďaleko. Váš psychický stav je nestabilný a bolo by rozumné venovať sa terapiám. Zvážte branie tabletiek.

Povaha
Najčastejšie ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizujú to náboženské obrázky, domácnosť a liečiteľské schopnosti.

Sexualita povahy
Charakterizuje ju taká živočíšna spokojnosť.

Pred narodením
Matka mala veľa práce a nezáujem o váš rozvoj. Ste tu a čo už s vami. Nedokonale rozvinuté duševné schopnosti.

Sexuálne centrum
Je v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok neustále hladnej osoby, chutí vám a pohoda. Život je iba hra.

Astrológia sudičky
Skúmam neuróny mozočku. Čierne postavy a na konci čierna postava. Danú oblasť niekto negatívne ovplyvnil, asi vaša matka a jej priateľky veštice. Chcela sa vás zbaviť. Mali by tu byť obrazy kvetov, stromov a postava šťastnej ženy.

Astrológia psychiky
Skúmam neuróny šedej kôry mozgovej. Nachádzam netradičné zážitky, ako vás matka ničí a nenávidí. Je mi ľúto, že tu nachádzam takéto obrazy. No vás k matke ťahá puto lásky a túžby, že vás raz bude milovať. Na to zabudnite.

Astrológia planét
Skúmam neuróny stredného mozgu. Planéta Pluto a deštruktívny vplyv matky. Nenávisť a deštrukcia. Mali by tu byť znamenie planéty Mars a Venuše. Láska a priateľstvo.

Snová astrológia
Skúmam podvedomé procesy v snoch. Neustále hľadáte matku a jej lásku. Ona vám všetko ničí. Zabudnite a nehľadajte, nie je čo nájsť.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší osud. Vplyv matky chce zničiť všetko a nedopriať vám nič. Mala by na vás pôsobiť z rodostromu žena, ktorá žila šťastný život. Začnite sa na svoje detstvo pozerať inak ako doteraz. Stali ste sa pre osobu, ktorá vás vychovala, objektom nenávisti a psychickej deštrukcie.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: a všade vaša matka. Povrchová vzrušivosť: ničí vaša matka. Pohlavná vzrušivosť: deštruktívny vplyv matky. Citová vzrušivosť: náboženstvo. Znovu deštruktívne vplyvy matky.

Traumatické udalosti
Každá udalosť bola traumatická, lebo to spôsobila osoba, ktorá vás vychovávala.

Duchovná úroveň
Morálka a etika je vysoká. Mali by ste trochu zvoľniť a znormalizovať pre život.

Hviezdy, osud
Šťastie budete mať vtedy, keď pochopíte, o čo ste v detstve prišli, akí boli vaši najbližší k vám. Vaša dobrota a láska vás zaslepila. Skúste vnímať svoje detstvo triezvo a reálne.

Pridaj komentár