Viem ze nie som obycajny clovek, lebo zijem uz od malicka s tym pocitom, ze sem nepatrim – na Zem. Akoby som tu mala nieco spravit. Ked sa rozpravam s röznymi ludmi, tak sa viem na chvilocku preniest do ich dusi a vidim a citim prave co hovoria ako to naozaj uprimne alebo neuprimne myslia. Mam vela priani, co by som chcela v mojom zivote zazit a tyka sa to aj spiritualnej a duchovnej cesty lasky.

Vaše vedomie je nesporne netradičné a je to spôsobené vplyvmi počas tehotenstva matky. Môžeme hovoriť o vedomí, aké by mali kozmonauti, keby sa dostali pod vplyv planéty Saturn.

Zdravotný stav
Nachádzam poškodené bunky v pečeni. Je to najhoršie miesto v tele. Celkovo všetko v norme.

Psychický stav
Aurický obal je štandardne ukotvený okolo fyzického tela. Psychický stav štandardný.

Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je svojou mysľou na planéte Saturn. Nemyslím vo vnútornej astrologickej schéme, ale mám na mysli fyzickú planétu Saturn. Vaša psychika je v stave, ako keby človek pristál na tejto planéte. Teda modelujete si takúto situáciu v sebe predstavami, ako padáte alebo lozíte v hlbokých kaňonoch. Takéto predstavy spôsobujú zvláštny stav vašej psychiky. Je to nezvyčajný stav mysle. No sú medzi nami takí, ktorí majú myseľ ako kozmonauti, ktorí boli určitú dobu v kozme. Na zemi sa dá simulovať predstavami labyrintu.

Sexuálne centrum
Je uložené v hlave, naznačuje na určité ambície mužského charakteru, menej rodina a deti. Charakterizuje to obraz milovania sa v hlbokých roklinách.

Pred narodením
Príliš stlačená placenta okolo vás. Doslova nalepená na telíčko. Už vtedy nácvik netradičného vedomia.

Astrológia sudičky
Skúmam neuróny mozočku. Postavy sa pohybujú v roklinách, na konci rokliny je planéta Zem. Netradičné podvedomie, ešte som sa s takým nestretol.

Astrológia psychiky
Skúmam neuróny šedej kôry mozgovej. Všade hlboké rokliny, odtiaľ zúfalo pozeráte na Zem.

Snová astrológia
Skúmam podvedomé procesy v snoch. Vaše sny a túžby sa strácajú v hlbokých kaňonoch. Miznú ako ranná rosa. Ste sama.

Astrológia planét
Skúmam neuróny stredného mozgu. Hlboká roklina a dosky z kameňa. Zase vnímam tehotenstvo vašej matky. Snaha neurónov udržať vás v tomto stave vedomia. Neviete nájsť cestu do normálneho ľudského vedomia.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší osud. V rode astrológ, ktorý sa venoval meteoritom a rôznym magickým praktikám s nimi. Potreboval k tomu malé deti. Kliatby matiek na predka.

Pridaj komentár