Nedarí sa mi v manželstve, prežívame krízu. Prosím o veštecký pohľad.

Rozhodol som sa, že vám najskôr spravím osobný veštecký profil, aby ste vedeli, aký ste zvnútra. Vo vašom podvedomí nachádzam silne predimenzovaný sexuálny svet. Z pohlavných orgánov ide neustále energia ako pri cvičení tantry. Treba to spoznať a ovládnuť.

Zdravotný stav
Bolo by vhodné pozrieť sa na zdravotný stav podrobnejšie. Pri diagnostikovaní zisťujem zníženú imunitnú reakciu na neštandardné bunky, určité riziká sú v lymfatickom systéme, ktorý je najhorším miestom v tele. Je potrebná preventívna liečba. Aj likvidácia toxicity v tele nie je v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal je mimo fyzické telo a je dosť vzdialený od tela. Psychoterapie a konzultácie sú nutné. Prílišná uzavretosť do seba.

Povaha
Ste epileptická povaha bioenergeticky usadená v temennom mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má problém pri vnímaní reality.

Sexualita povahy
Je netradične posunutá do oblasti podbrušia a je aktívna. Charakterizuje to obrázok trvalého prúdenia sexuálnej energie z oblasti pohlavia. Niečo ako hadia sila v jogínskej tantre.

Pred narodením
Počas tehotenstva silný vplyv sexuálnych energií matky. Systém energií sa u vás neprepína do kľudovej polohy a normálnych energií. Stále bežia sexuálne energie.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov mozočku. Charakterizujú to obrázky milujúcich sa postáv a na konci postava so značnou sexualitou. Trvalo bežia sexuálne pocity, túžby a spomienky.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Postava zo sféry Venuše, okolo postavy ostatných planét. Pre váš osud to znamená problémové vnímanie okolia. Riziko sa tvorí aj v oblasti nezvládnutia a neodhadnutia niektorých okolností. Vysoké riziko nehôd. Treba dobre zvažovať, čo spravíte a nevystavovať sa rizikovým činnostiam. Zbytočne neriskovať.

Snová astrológia
Skúmam oblasť snového podvedomia. V snoch samá erotika a všetko je predimenzované. Je to tak silné, že to preráža aj do bežného života. Treba to upratať a ovládnuť.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na terajší život. Duševne chorá osoba z rodu, neskončila zrovna dobre. Znovu dôvod dať si psychiku do poriadku.

Pôrod
Na astrálnej úrovni pri narodení obrazy hinduistických božstiev a tiež sexuálnej mágie.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vaše najhlbšie city vytvorené počas detstva vplyvom rodičov. Celková vzrušivosť: vnútorná sexualita, predstavy, sny. Povrchová vzrušivosť: zase sexuálne predstavy. Pohlavná vzrušivosť: fantázia. Citová vzrušivosť: smútok.

Traumatické udalosti
Okolo vašej osoby je množstvo čiernych bodiek. Znamená to, že traumu vám spôsobujú vonkajšie sexuálne objekty a to hlavne ženy.
Duchovná úroveň
Morálka a etika vám majú čo povedať.

Hviezdy, osud
Šťastný osud záleží na zvládnutí svojho psychického stavu. Pochopiť sexualitu medicínsky. Meditovať na sexuálne predstavy, na sexuálne bioenergie a ovládnuť to.

Zvláštne vedomie
V tele vytvárate sexuálne energetické telo ako vrcholoví tantrici v Indii. Je to vzájomné spojenie neurónových zhlukov do jedného celku. Sexuálna energia vyteká z ganglií pri každom orgáne tela a vytvára vnútorné sexuálne telo. Zvláštny úkaz, ktorý sa dá vycítiť iba málokedy. Okrem vás som diagnostikoval iba jednu osobu s niečím podobným.

Pridaj komentár