Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho povedomia. Je mi moc ľúto, že nemôžem napísať krajšie o vašom podvedomí. Vaše vnútro je plné nástrah a nebezpečenstiev, ktoré vám môžu skrížiť plány. Svoje šťastie si musíte tvrdo vybojovať.

Zdravotný stav
Určité zdravotné disharmónie sú v obličkách, žalúdku, hormonálnych žľazách, vaječníkoch a v žilovom systéme tela. Mali by ste si preliečiť celú hormonálnu činnosť, obličky. V organizme je vysoký stav toxicity. Za najhoršie miesto bola označená štítna žľaza. Ďalej v organizme beží prehnaná imunitná reakcia na zhubné bunky. Riziko roztrúsenej sklerózy.

Psychický stav
Aurický obal je dobre ukotvený na fyzickom tele, psychika je stabilná.

Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má silné výkyvy nálad. Hysterická povaha je rozkolísaná. Nálada preskakuje z jedného stavu do druhého nečakane a prudko.

Sexualita povahy
Je klasicky európska a uložená v oblasti temenného mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sama sebe ubližuje a robí jej to dobre.

Pred narodením
Počas tehotenstva matky sa dieťa javilo značne pasívne, slabé psychické reakcie.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v hlave a naznačuje na určité ambície, niečo znamenať a dosiahnuť. Menej rodina a deti. Charakterizuje to obrázok človeka, ktorý chce byť v blízkosti ľudí, ktorí dokážu víťaziť. No sú tu aj obrázky sklonu k drogám. Riziko, s ktorým musí dotyčná bojovať a tiež bojuje.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť mozočku. Postavičky osôb, ktoré majú v rukách fľaše, drogy a na konci postava osoby, ktorá si musí vybojovať šťastný osud. Teda deštruktívna schéma osudu. Budete musieť bojovať proti nepriazni osudu.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Zase obrazy narkomanov a vnútorného boja.

Astrológia planét
Skúmam oblasť stredného mozgu. Astrologická schéma Mesiaca a Pluta. Osudové nepríjemnosti budú na dennom poriadku. Dotyčnú osobu môžu stíhať nepríjemnosti. Mala by sa zamyslieť nad sebou a životom.

Snová astrológia
Skúmam najhlbšie oblasti ľudskej psychiky a to snové podvedomie. Sny sú plné agresie a útočnosti. Všade agresia, deštrukcia, alkohol, drogy, násilie. Deštruktívne sklony. Následky to má také, že chcete dosahovať úspech cez deštrukciu svojho okolia. Hľadáte si ľahšie chodníčky.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas detstva výchovu rodičov. Celková vzrušivosť: na ničenie seba samej. Povrchová vzrušivosť: ubližovanie a drogy. Pohlavná vzrušivosť: ľahostajnosť a nezáujem. Citová vzrušivosť: je porušená. Nekľud a nepokoj. Celkovo mimoriadne nepriaznivé sexuálne podvedomie na vytvorenie hlbšieho vzťahu s mužmi.

Traumatické udalosti
Ste traumatická pre svoje okolie svojím zvláštnym spôsobom konania. Určitá bezohľadnosť a špekulatívnosť.

Duchovná úroveň
Je mi moc ľúto, ale morálka a etika sú u vás problémové.

Pridaj komentár