A 308 – Výpadky času – 2005-02-09 19:38:48


Jedna sa mi o vypadky casu, ktore si neviem vysvetlit, hlavne ked pri tom deji je aj viac svedkov, ktory maju rovnake zazitky straty casu, bez ohladu na to, ci sme spolu, alebo osve pri tom vypadku. Pred par rokmi som mal tiez problem s casom. Kazili sa v mojej pritomnosti hodinky, hlavne digitalne. To ale odznelo, ked som prestal „tlacit“ na tretie oko a nasilne ho otvarat. Je to moj nazor, mozno to malo iny povod.

Saša Pueblo – Výpadky času – 2005-02-09 19:39:37


Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na vaše podvedomie. Oceňujem, že ste sa sám prebíjali ezoterickou džungľou. Je čas zapustiť korene a seriózne na sebe pracovať tak, aby vec ezoteriky nadobudla svoju autoritu. Budem sa tešiť na spoluprácu. Odporúčam zdiagnostikovať aj zdravotný stav.

Zdravotný stav
Vyplňte si zdravotný dotazník, nájdete si ho pod Psychotronickou poradňou. Na zdravie sa pozriem osobitne.

Psychický stav
Aurický obal je až príliš vzdialený od fyzického tela. Varuje to a poukazuje na nebezpečné psychické stavy. Je čas sa zastaviť na meditačnej ceste a upratať. Vhodné psychoterapie a tiež zdravotné terapie.

Povaha
Ste hystericko-schizofrenická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine a mozočku. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa nedokáže dostatočne koncentrovať na jednu vec. Vedomie je nastavené na 5 až 7 vecí naraz. Treba vrátiť naspäť do normálu.

Sexualita povahy
Je posunutá do svalov a do hrubých čriev. Charakterizuje to obrázok osoby, u ktorej prebieha deštrukcia svalov a hrubého čreva. Treba napraviť a dať do poriadku.

Pred narodením
Silné energetické vyžarovanie matky do plodovej vody. Zložitý a problémový vývoj, ale aj húževnatosť.

Sexuálne centrum
Je v hlave a naznačuje na mužské ambície a to hlavne v oblasti ezoteriky. Treba sa spomaliť a porobiť poriadok.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v mozočku. Je tu klasická schéma: muž, žena, dieťa, starec a na konci postava šamana. Teda silné túžby zmeniť schému slabého a labilného jedinca na silu a iný osud. To je celkom fajn, ale je to tu pomiešané, treba spraviť poriadok. Tlačíte sem aj tantrické sexuálne schémy. Je nutné profesionálne to ošetriť.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Nachádzam tu postavu šamana, ktorý sa valí ezoterickou cestou hlava-nehlava. Treba ho vyťahať za ucho a naučiť pravidlám ezoteriky. Vo vnútri duše to aj takto chcete.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Máte tu astrologickú schému veľkej postavy človeka a okolo astrologické značky. Naznačuje to na šťastný osud, ktorý vám vždy pomôže a nájde riešenie. Často sa preto správate ako hazardér a dobrodruh.

Snová astrológia
Skúmam oblasť snov. Celkovo tu húževnato hájite pozíciu zmeny osudu a nechuti poddať sa osudu. To sa cení.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov v rodostrome. Sú tu osoby blízke rodine F. Bardona, este pradeda tohto ezoterického giganta. Venoval sa ezoterike a často spolupracoval na ezoterických postupoch. To je veľká výhoda pre vašu ezoterickú prax.

Pôrod
Už v ranom detstve vás vnútorný svet strhával do ezoteriky a pôsobil v detskej psychike.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na technické pomôcky a techniku. Povrchová vzrušivosť: ženy. Pohlavná vzrušivosť: na ženy. Citová vzrušivosť: k technike. V podstate všetko v poriadku.

Traumatické udalosti
Okolo vás je veľa čiernych bodiek. Každý, kto vás chce odvrátiť od ezoteriky, vám spôsobuje silnú traumu.

Duchovná úroveň
V zásade vám morálka a etika majú čo povedať.

Joga osud
Ste rád, že ste našli tých, ktorí sa venujú aktívne odkazu F. Bardona. Cítiť, že z toho budete mať veľkú radosť.

Saša Pueblo

Saša Pueblo – Výpadky času – 2005-02-20 10:49:00


Vešteckými technikami zisťujem, že hlavnou príčinou vašich zdravotných problémov je zlé fungovanie riadiacich centier v šedej kôre veľkého mozgu a miechy. Srdce slabo pumpuje krv v organizme. Činnosť obličky je predimenzovaná. Treba sa venovať psychike a napraveniu celkového fungovania. Všade je chaos.

Diagnostika Silva objekty: dva čierne objekty zisťujem v oblasti srdca. Čierne objekty v tvare kocky v hormonálnych žľazách. Naznačuje to na disharmonické stavy.

Diagnostika reiki bioenergie: bioenergia sa dobre tvorí vo väčšine orgánov okrem srdca a sleziny. Vhodnosť terapií a zasvätenia Reiki.

Diagnostika kyvadlo: nechce obkresľovať srdce a obličku. Možno hovoriť o určitých problémoch.

Diagnostika Silva údržba: organizmus fanaticky všetko čistí a upratuje až tak, že to zachádza do devastácie orgánov a systémov tela. No to spadá do oblasti psychiky.

Automatická kresba: čierne pásy nachádzam v oblasti srdca.

Diagnostika rezonanciami: naznačuje na nervovú sústavu, mozog, miechu, nervové zakončenia, ktoré zosávajú bioenergiu z tela a pracujú príliš aktívne. Zase to spadá do oblasti psychiky.

Diagnostika echolokáciou: echolokačný bioodraz sa nevracia z oblasti srdca a sleziny.

Diagnostika astrálna: mám pocit zle fungujúceho stroja, ktorý slabo pracuje a nie je aktívny. Posiela ma to do oblasti miechy v hrudnej časti. Naznačuje na pasívnu oblasť, ktorú by bolo treba preliečiť. Slezinu cítim ako mľandravú a scvrknutú. Príčinou je zlé vyživovanie. Ako keby organizmus slezina nezaujímala, ako keby ste ju nemali. Zase to spadá do oblasti psychiky.

Diagnostika totemovým zvieraťom: totemové zviera olizuje srdce a ohľadom sleziny naznačuje na psychiku.

Diagnostika šamanskými hlasivkami: vedie ma k nervstvu. Naznačuje, že v nervovej sústave sú pasívne a príliš aktívne miesta. To isté je v neurónoch veľkého mozgu. Niektoré plochy sú príliš ticho.

Diagnostika vyživovacie pomery: zlé vyživovacie toky do srdca a sleziny.

Diagnostika sexuálnymi energiami: znovu objavujem zlú činnosť nervového systému. Bloky v mieche. Vhodnosť preliečiť celú nervovú sústavu.

Diagnostika najhoršieho miesta: srdce. Mali by ste ho mať pod pravidelnou kontrolou.

Diagnostika bakteriálna: na základe tarotovej karty máte príliš málo baktérií v tele. Biele krvinky sú príliš aktívne a agresívne, likvidujú aj dobré baktérie.

Diagnostika toxicity: na základe tarotovej karty máte málo toxických látok. Jedna oblička pracuje ako zmyslov zbavená a čistí všetko. Nedostatok toxicity chýba hypofýze ako hormonálnej žľaze a aj v pečeni. V tele chýbajú niektoré potrebné látky.

Diagnostika náboženská: vaše nesprávne náboženské postoje blokujú činnosť neurónov šedej kôry veľkého mozgu. Požiadajte ma o náboženský profil.

Diagnostika prútkarská: magnetické sily zemského jadra do vás nenatekajú a sú pod chodidlami blokované.

Diagnostika špiritistická: naznačuje, že lymfatické uzliny likvidujú všetky baktérie a aj bunky vlastného tela. Kódovanie bielych krviniek v detskej žľaze je príliš agresívne.

Diagnostika feromónová: cez čuchové centrum cítim, že vám v krvi koluje príliš veľa hormonálnych látok a hypofýza stratila nad detskou žľazou kontrolu, čo nie je dobre. Môže to spôsobovať agresivitu bielych krviniek.

Saša Pueblo

Pridaj komentár