A 323 – Nedostatok sebavedomia – 2005-02-19 17:46:43


Mojím problémom je nedostatok sebavedomia, nedôvera vo vlastné schopnosti, tréma pri kontakte s cudzími osobami. Na každého chcem zapôsobiť čo najlepšie, čo ma neuveriteľne zväzuje a vyčerpáva. Nedokážem byť na verejnosti sama sebou, neverím, že by ma mohol mať niekto rád preto, aká som v skutočnosti. Častokrát mám pocit, že som neschopná, pretože nedokážem bojovať so svojím pocitom nízkej sebadôvery a úzkosťou.

Saša Pueblo – Nedostatok sebavedomia – 2005-02-19 17:47:30


Pri vešteckom vyšetrení zisťujem, že strach vás sprevádza od narodenia. Bolo by rozumné podstúpiť terapie na zvládnutie hlbinného strachu. Sú vhodné psychické terapie ako je kineziologické odstresovanie, sugeratívne odstránenie strachu, jogínske cvičenia kľudu a sily vôle.

Zdravotný stav
Mali by ste sa zaujímať o zdravotný stav slinných žliaz. Disharmonický stav.

Psychický stav
Aurický obal je dostatočne ukotvený o fyzické telo a možno hovoriť o stabilnej psychike.

Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok čiernych čiar a nejasností. Slabá schopnosť sa na niečo dostatočne skoncentrovať. Pocit, že sa neviete dostatočne na niečo skoncentrovať. Všetko je príliš ťažké a nedostupné. Vhodnosť psychoterapií.

Sexualita povahy
Je umiestnená do svalov a kože. Bioenergia sexuálneho charakteru preniká do týchto oblastí. Charakterizuje to obrázok zvierat a strachu. Tak isto sú tu obavy.

Pred narodením
Počas tehotenstva vašej matky cítim jej nervozitu a nekľud. Slabé nervstvo. Prenieslo sa to na vás. Prílišná precitlivenosť nervovej sústavy.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v hlave a naznačuje na čiastočnú mužskú psychiku. Určité ambície a ciele, menej rodina a domov. Charakterizuje to obrázok zatúlaného človeka, ktorý nevie nájsť svoj životný smer. Neistota.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Aj tu neistota a pocit blúdenia. Dievčatko v krajine krivých zrkadiel. Samota a neochota iných pomôcť.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov mozočku. Klasická schéma: muž, žena, dieťa, starec, 12 postáv, geometrické tvary. Na konci postavička, ktorá má psychické problémy. Je to klasická a bežná schéma. Všetko naznačuje na to, že máte osudovo určené popracovať na sebe a zvládnuť svoje psychické stavy.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Je tu astrologická schéma muža a na jeho tele sú znamenia zverokruhu. Ide o znamenia Baran, Býk, Kozorožec a ďalšie. Naznačuje to na psychické problémy, ktoré je potrebné z vašej strany zvládnuť aktívnym spôsobom. Pochopiť, ako funguje psychika a ovládnuť seba samú.

Snová astrológia
Skúmam vaše sny a snovú pamäť. Sny na vás útočia a vyvolávajú vo vás zmätok a strach. Treba sa venovať snom. Naštudujte si Snovú školu na mojich stránkach.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov v rodostrome na váš súčasný život. Nenachádzam žiadny vplyv.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie sexuálne podvedomie vytvorené v ranom detstve pod vplyvom rodičov. Celková vzrušivosť: je nekľud a chaos. Povrchová vzrušivosť: únik a strach. Pohlavná vzrušivosť: strach a neistota. Citová vzrušivosť: nekľud. Treba sa venovať podvedomiu a napraviť aj túto oblasť.

Traumatické udalosti
Okolo vašej postavy sú kruhy. Naznačujú, že svojím stavom traumatizujete okolie. Nevyznajú sa vo vás a nemajú istotu.

Duchovná úroveň
Morálka a etika je vo vás na dobrej úrovni. Všetko v poriadku.

Joga osud
Z vašej strany je snaha pochopiť seba a svoj osud. Túžba zvládnuť seba samú.

Saša Pueblo

Pridaj komentár