A 324 – Alergie – 2005-02-19 17:48:57


Mojim problemom su kozne alergie, kandida, nadmerna tvorba lupin- momentalne je to lepsie, pomahaju bylinky, senna nadcha – ta je uz na ustupe, citim sa lepsie.

Saša Pueblo – Alergie – 2005-02-19 17:49:40


Základným problémom u vás sú zle fungujúce neuróny a nervové dráhy v mieche. Riadiace centrá zle riadia organizmus. Časť problémov je aj psychická. Požiadajte ma o veštecký profil.

Diagnostika Silva terapie: veľká kocka sa objavuje v oblasti sleziny. Treba liečiť.

Diagnostika reiki bioenergie: zlý bioenergetický režim vo všetkých orgánoch. Netvoríte dostatok bioenergie a ešte ju aj zosávate z okolia.

Diagnostika kyvadlom: neobkresľuje slezinu a hrubé črevá. Určité problémy.

Diagnostika Silva údržba: v organizme neprebiehajú liečivé pochody. Všade je pusto, všetko je ošumelé. Slabý život.

Diagnostika automatickou kresbou: hrubá čiara cez slezinu.

Diagnostika rezonanciami: drobné zápalové procesy v nervstve na mnohých miestach. Ide o latentné zápaly. Postihnutá oblasť aj v okolí sleziny.

Diagnostika echolokačná: echolokácia neprichádza zo sleziny, pečene a hrubého čreva. Chorľavé oblasti.

Diagnostika astrálna: zavádza ma to do oblasti pľúc. Naznačuje na celkový deficit kyslíka v celom organizme. Zlé dýchanie. Skúste napraviť dýchacími cvičeniami.

Diagnostika totemovým zvieraťom: totemové zviera vám trhá pľúca a naznačuje na potrebu liečby.

Diagnostika aurického vyžarovania: objavujú sa kríže v oblastiach hrubého čreva. Zosávanie bioenergií zvonka do niektorých oblastí. Množstvo baktérií a toxicity.

Diagnostika sexuálnymi energiami: nervový vzruch nejde cez miechu, ale priamo z mozgu cez nervstvo kože. Prudká aktivita a devastácia kože. Treba liečiť pasívnu miechu.

Diagnostika náboženskými energiami: objavujem, že mozog a centrá v šedej kôre veľkého mozgu neriadia nervový systém v koži. Nervstvo je mimo kontrolu mozgu. Šedá kôra veľkého mozgu je mimoriadne pasívna a tichá. Neriadi dostatočne organizmus.

Diagnostika najhoršieho miesta: šedá kôra veľkého mozgu. Pasivita a utíchajúca činnosť. Zlá aktivita neurónov.

Diagnostika bakteriálna: na základe tarotovej karty je v organizme príliš veľa baktérií v kritických hodnotách. Biele krvinky sa nestarajú.

Diagnostika psychická: aurický obal je intenzívne mimo fyzického tela. Naznačuje to na nestabilné psychické pochody.

Diagnostika magnetická: magnetické sily neprenikajú do mozgu, pasivita, prílišné ticho.

Diagnostika špiritistická: jednoznačne problémom číslo jedna je zlá činnosť neurónov veľkého mozgu, mozočku a miechy. Treba liečiť hlavne celú miechu.

Diagnostika feromónová: naznačuje na silnú pasivitu bielych krviniek. Letargia.

Saša Pueblo

Pridaj komentár