Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na vašu náboženskú cestu. Vnímam snahu ísť po ceste k dosiahnutiu stavov svätíc.

Najlepšie ste na tom na ceste k živému Bohu v islame. Sama v sebe cítite islamského Boha a všetko islamské sa do vás dostalo cez rozprávky. Očarovanie. Vyššia úroveň sa dá dosiahnuť čítaním Koránu a rozprávok spoločne. V tomto smere máte živú formu Boha v sebe jemne otvorenú.

Kresťanský systém je uzatvorený. Náboženstvo odmietate a vytýkate mu, že zničilo svet prírodných šamanov. Na to máte právo, ale oddeľte skutky ľudí od Božej prítomnosti. Keď chcete ísť ďalej, tak spojte kresťanského Boha a islamského Boha. Korán a Bibliu, hlavne Nový zákon, čítajte spolu.

V hinduizme máte otvorenú mŕtvu formu Boha v sebe. Keď chcete ísť k živej forme Boha svätíc, tak musíte pocítiť hinduistické božstvá v sebe tak, ako islamské božstvá.

Čo sa týka budhizmu, tak tu máte negatívny vzťah. Všetko prešlo až do blokovania činnosti neurónov, čo pôsobí negatívne na štítnu žľazu. Predstavujte si, ako zlatý Budha vstupuje do vášho fyzického tela a vytancujte tento pocit.

K pravoslávnemu Bohu máte ešte negatívnejší vzťah. Tento stav pôsobí nepriaznivo na nervový systém a kĺby. Keď chcete postúpiť, je potrebné v ikonách vidieť svoju matku.

Obrázok č.1 vyjadruje súčasnú úroveň, obrázok č.2 možnú dosiahnuteľnú úroveň.

Pridaj komentár