Nachádzam sa v období hľadania životnej filozofie, životných cieľov, upratujem si rebríček hodnôt, zaujíma ma duchovný rast. Lenže neviem, ktorým smerom sa vybrať, zdá sa mi, že všetky náboženstvá aj filozofie majú niečo, čo by mi vyhovovalo a niečo, čomu sa zrovna veriť nedá. Smerom, ktorý si teraz určím, pôjdem pravdepodobne celý život, preto si uvedomujem, aké je to pre mňa dôležité. Nemohli by ste mi poradiť, čo by bolo pre mňa vhodné? Za radu vopred ďakujem.

Požiadali ste ma o veštecké zhodnotenie toho, čo máte v podvedomí. Bohužiaľ, neprinášam dobré správy. Máte tu duchovnú cestu zotročenia všetkého duchovného pre ľudí za každú cenu. Nesloboda voľnosti ducha a rozvoja prirodzenosti a zákonitosti duchovného sveta. Všetko pre ľudí, aj duchovný svet tomu podriadiť.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela a aj podvedomé obaly sú v tele. Momentálne stabilný psychický stav.

Povaha
Ste psychicky usadená vo veľkom mozgu. Tu sú ľudia usadení po prežití klinickej smrti. Prežili ste ju počas choroby, kedy ste dostali vysoké horúčky. Dovtedy ste boli usadená psychicky v mozočku a odtiaľ sa psychické prejavy presunuli do šedej kôry veľkého mozgu. Charakterizuje to obrázok natekania vašej psychiky do sveta mŕtvych spomienok. Môžem s kľudom hovoriť o klinickom alebo špiritistickom vedomí. Ľudia s takouto psychikou by mali žiť inak ako ostatní.

Sexus
Sexus povahy je usadený v mozočku. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá všetky sexuálne predstavy mení na geometrické značky. Sexus centrum je v podbruší, je to klasicky ženské centrum. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je mimoriadne citlivá a až moc zraniteľná. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na duchovno. Povrchová vzrušivosť: na ezoterické veci. Pohlavná vzrušivosť: pred egyptskou kultúrou. Citová vzrušivosť: ezoterika.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali sivasté anjelské sféry. Máte k nim dobrý vzťah, ale vedú vás k tomu, aby ste sa iba vytešili a nie dosiahli úspech a duchovnosť. V 12. roku ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Obal túžby obsahuje duchovný svet Egypta týkajúci sa balzamovania a smrti. Obal mozoček obsahuje zápis o obradoch v egyptskej spoločnosti. Máte byť niekto, kto ich vzkriesi k životu. Rodostrom obal obsahuje zápis predka, ktorý miloval všetko okolo Egypta. Dieťa obal obsahuje všetko o obradoch detí v Egypte. Eros obal obsahuje staré sexuálne tajomstvá Egypta a sveta mŕtvych. Pekná divočina. Šaman obal obsahuje pokorenie anjelských sfér, šamanov a duchovnosti do násilného otroctva Egypťanov. Duchovná cesta znásilnenia duchovných sfér pre účely vládnuť ľuďom. 7 obalov spolu obsahuje všetko okolo neprirodzeného zovretia vecí duchovných. Všetko podriadiť svojej moci. To cítiť aj u niektorých ezoterikov.

Astrológia 6. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Vnútorne sa týchto podvedomých znásilňovaní reality chcete zbaviť a hľadáte v tomto smere pomoc.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch žijete v egyptských dobách. Dôsledne zotročená a ako súčasť neslobody celého duchovného sveta.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď očistíte svoje vnútro od takého poslania a vydáte sa na slobodnú duchovnú cestu.

Pridaj komentár