Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel, ako pokračujete na ceste k bezchorobnej dlhovekosti (B 9). Vediete si dobre a postupne si dávate celý organizmus do výbornej kondície. Odporúčam dotiahnuť liečby po kúpeľoch v priebehu dvoch rokov.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabšie miesto nie je. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Orgániky v neurónoch sú v poriadku. Neurónové bunky majú jadro iné ako je bežne, skôr sa podobajú zvieracím neurónom. Obsah U vitamínu je dostatočný. Mali by ste mať vhodnejšie mikroorganizmy v tejto oblasti tela. Šúchať ruky po skalách v prírode.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Slabšia oblasť je mechúr, kde sa nervové zakončenia už nedelia z dôvodu vyčerpanosti delenia. Orgániky v nervových bunkách sú v poriadku. Potenciál delenia časti nervových buniek ešte asi na 100 rokov. Pud bunkový navrhuje na mramorovú doštičku dať kvapky krvi a vody. Nechať zaschnúť a pošúchať oblasť mechúra aspoň 3 krát.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Slabšie miesto nie je. Orgániky sú štandardné. Obsah C vitamínu je dostatočný. Pudy nechcú do oblasti pankreasu nič.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Slabšie miesto nie je. Tvoria sa bunky s vyššou životnosťou. Orgániky v kostnej dreni, dcérskych bunkách, krvinky sú v poriadku. Odhad potenciálu delenia na 100 rokov. Pud teritoriálny vyžaduje dávať na telo rozdrvené ulity slimákov čerstvo zabitých. Stačí raz pošúchať celé telo. Mali by ste získať vhodnejšie mikroorganizmy aj to tejto oblasti.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tvoria sa dlhovekejšie bunky. Slabšie miesta sú dve na ľavej nohe. V týchto oblastiach sú pozmenené orgániky v bunkách. Delenie buniek je atypické a vedie k oslabeniu stien žíl a tepien v tejto oblasti. Treba rozdrviť alobal a danú oblasť aspoň 10 krát natrieť alebo pošúchať práškom. Odhad potenciálu delenia buniek na 100 rokov.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tvoria sa trvácejšie bunky ako doteraz. Slabšie miesto nie je. Potenciál delenia buniek na 40 rokov, čo nie sú dobré vyhliadky do staroby. Pud bunkový navrhuje absolvovať kúry v kúpeľoch v Trenčianskych Tepliciach a hlavne na telo dostať minerálny kameň zo skál. Stačí raz natrieť a obložiť celé telo na pár hodín.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Slabšie miesto nie je. Tvoria sa bunky s vyššou životnosťou. Orgániky v bunkách sú zdvojené, bežne to tak nebýva. Bunky semenníkov sú vhodne pozmenené a tvoria pre telo užitočné látky. Potenciál delenia má dve dimenzie. Sú tu bunky, ktoré sa delia, ale sú tu aj trváce bunky, ktoré sa údržbujú ako neurónové bunky. Pud bunkový navrhuje, aby sa aj ostatné hormonálne bunky stali dlhoveké a trváce. Treba zosušiť tvaroh a rozdrviť na prach. Telo ním natrieť 4 krát počas mesiaca. Hlavne oblasť hormonálnych žliaz.

Geriatrická diagnostika orgánov a častí tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek oslablo v prípade hrubých čriev a kože. Ostatné orgány a časti prešli do trvácich buniek. Mikroorganizmy, ktoré ste získali, produkujú látky, ktoré spôsobili tento vhodný stav. Odhad potenciálu delenia asi 100 rokov. Návšteva termálnych kúpalísk v oblasti Štúrova. Podobne preskúmať, ktorý by to mal byť prameň a zase vhodné usadeniny na telo. Pud teritoriálny radí zvážiť návštevu kúpeľov Sliač. Minerálne nánosy na kožu aspoň 4 krát za dva mesiace. Môžete realizovať aj neskoršie.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov, blany, okostica: všade vhodné modifikácie, ktoré podporujú uzdravovanie a liečivé procesy. Pud rozmnožovací chce zase dávku rôznych kvetov na telo, pošúchať aspoň 2 krát celé telo. Pud teritoriálny chce pošúchať skalami, slimačími ulitami, obklady na telo zo srnčieho mäsa.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: všetky modifikácie v bielom aj v hnedom tuku sú dokončené. Tuk produkuje 1 200 000 užitočných látok do tela. Všetko, čo sa dalo v tejto oblasti spraviť, je spravené.

Geriatrická strava cez kožu: treba dostať do tela hlavne enzým a čerstvé šťavy z uhoriek, rajčín, papriky, jabĺk, všetky druhy zeleniny. Trvalo zaviesť do terapií.

Geriatrická diagnostika biochemická: najslabšie miesto je pečeň. Trvalo a dlhodobo popíjať zelený čaj. Aj na telo dávať, umývať. Dlhodobo.

Geriatrická diagnostika psyché: psychicky ste pre pudy uvoľnili celý organizmus, cez deň aj v noci. Objavili sa vo veľkom mozgu nové centrá pre donucovanie pudov, čo je výborné.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.