Chcel by som vás požiadať, aby ste sa pozreli, ako postupujem v geriatrickej liečbe.

Požiadali ste ma, aby som opätovne zhodnotil vešteckým odhadom, čo sa deje vo vašom tele (predošlý profil A 982). Zmeny k zdraviu prebehli veľmi dobre a môžete pokračovať na ceste k dlhovekosti.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo detailne obkreslilo všetky oblasti. Slabšie miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah U vitamínu je dostatočný. Orgániky bunky v štandarde.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabšie miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie nervových zakončení v poriadku. Životnosť delenia nervových zakončení na 140 rokov. Obsah E vitamínu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo detailne obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je. Orgániky buniek v štandarde. Obsah C vitamínu cez kožu v poriadku.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Kmeňové bunky v poriadku. Delia sa normálne. Cítiť, že vydržia dlhšie ako u bežných ľudí. Orgániky kmeňových buniek v poriadku. Dcérske bunky v poriadku. Delia sa normálne. Biele krvinky kvalitné. Červené krvinky ako keby zdvojené a kvalitné. Životnosť kmeňových buniek 140 rokov.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delia sa normálne. Orgániky v bunkách štandardné. Potenciál delenia buniek na 40 rokov. Pud bunkový v črevách navrhuje dobiť potenciál delenia. Usušená kôrka z chleba rozdrvená na prášok a natierať sa ňou raz za mesiac, celé telo po dobu 6 mesiacov. Neskoršie zmeniť tieto bunky za trváce.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek dostatočné. Orgániky v bunkách v norme. Potenciál delenia na 40 -50 rokov. Pud bunkový v tenkých črevách odporúča raz do mesiaca vtierať do kože prach z jadrového mydla. Robiť tak po dobu 6 mesiacov.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek dostatočné. Orgániky v bunkách v norme. No nie v semenníkoch, tu sú pozmenené pozitívnym smerom k vyššej výkonnosti. Potenciál delenia na 100 rokov.

Geriatrická diagnostika orgánov a častí tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek všade normálne. Orgániky v bunkách v norme. Potenciál delenia buniek: biela hmota 10 rokov, pud bunkový navrhuje dobiť. Prach z hovädzích kostí natierať na celé telo raz za mesiac po dobu 6 mesiacov. Srdce, pečeň, obličky, koža, svaly, kosti, kĺby majú potenciál delenia 100 rokov. Pľúcne bunky 10 rokov. Pud bunkový odporúča natrieť telo raz za mesiac celé telo na prach rozdrveným drevom z duba. Robte tak po dobu 6 mesiacov. Slezina má potenciál delenia 20 rokov. Pud bunkový odporúča zmeniť slezinové bunky na trváce bunky. Zoškrabať vyzrážaný vodný kameň z termálnych prameňov od Balatonu a stačí raz natrieť na celé telo.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: tukové bunky produkujú 1 000 000 užitočných látok. Všetky modifikácie tukových buniek a ich zoskupenie sú dokončené a aktívne.

Geriatrická diagnostika hnedý tuk: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Modifikácie sú dokončené. V tuku sú pripravené rezervné látky voči mikroorganizmom.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov, blany, okostica: bunky blán produkujú potrebné útvary. V blanách pozitívne zmeny orgánikov. Chrupavkovité bunky produkujú potrebné útvary. Vhodné zmeny chrupavkových buniek. Vhodné zmeny v okosticových bunkách a tvoria sa vhodné útvary voči mikroflóre organizmu.

Geriatrická diagnostika psyché: pud sebazáchovy, pud rozmožovací, pud teritoriálny a pud pre činnosť buniek v tenkých črevách pracujú jedna radosť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.