Keďže mám zdravotné problémy, rada by som vedela, v čom spočíva ich príčina. Prečo sa cítim unavená, bez energie. Rada by som vedela aj to, prečo keď myslím na istú osobu, necítim bolesť, nič ma neťaží. Vtedy mám silu a hravo zvládam akúkoľvek ťažkú prácu a nevyčerpá ma to. Chcela by som vedieť, či je to vzájomné a či nemusím mať výčitky voči rodine.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na váš zdravotný stav. Zatiaľ nie je hrozba akútna a nevyžaduje si lekársky zásah. No sú tu varovné signály, ktoré treba v rámci samoliečby dať do poriadku. Každopádne by ste mali zmeniť zásadne prístup k svojmu zdraviu a venovať mu mimoriadnu pozornosť.

Diagnostika Silva objekty: trvalo poškodené miesta sa objavujú v prsníkoch.

Diagnostika reiki bioenergie: zisťujem nedostatočnú tvorbu životných energií. Váš organizmus pohlcuje vo všetkých častiach bioenergiu a čiastočne ju aj zosáva.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo obkreslilo všetky orgány okrem detskej žľazy, ktorá zodpovedá za imunitnú reakciu voči zhubným bunkám v tele.

Diagnostika Silva údržba: nevyzerá to dobre, v tele prebiehajú devastačné pochody, všade pocit chorých ľudí, zmätok, chaos. Treba sa začať zaujímať o svoju imunitu.

Diagnostika automatickou kresbou: značne veľká kresba sa tvorí okolo detskej žľazy. Naznačuje to na jej slabú aktivitu.

Diagnostika rezonančná: naznačuje na zlú krvotvorbu a spomalenie tvorby krviniek. Všetko je akoby zaspaté.

Diagnostika astrálna: poukazuje na čierne postavičky a teda toxikovanie organizmu. Obličky sú síce zdravé, ale odmietajú čistiť organizmus. Postavička madony s dieťaťom naznačuje na oslabenú imunitu organizmu. V tele bežia drobné latentné zápaly vo vnútri buniek.

Diagnostika totemovým zvieraťom: zviera vám vytrháva detskú žľazu a lymfatické uzliny, ktoré sú plné toxicity. Orgány v tele sú v značnej pasivite.

Diagnostika vyživovacia: do orgánov sa nedostáva výživa a všetky živiny sú vylučované stolicou. Pasivita tráviaceho systému.

Diagnostika najhoršieho miesta: označená bola pečeň, ktorá produkuje zvláštne látky, ktoré uvádzajú organizmus do stavu pokoja. Bránia mu v dostatočnej aktivite.

Diagnostika špiritistická: treba aktívne liečiť pečeň, aby začala normálne fungovať. Celkovo je pečeň plná zhrubnutých miest a čudne pracuje.

Diagnostika imunitná: je oslabená a v hranici určitého rizika. Treba dať do poriadku.

Diagnostika toxicity: je nad hranicou únosnosti a organizmus sa plní toxicitou, hlavne lymfatický systém. Pečeň odmieta spracovávať toxicitu.

Diagnostika hormonálna: hormonálne žľazy neprodukujú niektoré hormonálne látky dostatočne. Treba začať liečiť a upraviť. Podžalúdková žľaza a dvanástnik ako keby ani nefungovali.

Diagnostika prútikárska: magmatické sily zeme sú úplne od vás odklonené. Príznaky chorobnosti.

Diagnostika feromónová: tráviaca sústava zle trávi potravu.

Pridaj komentár