A 316 – Vplyv stresu na zdravie – 2005-02-12 14:19:40


Ozývam sa vám až takmer po roku. Bol to rok zmeny, snažil som sa čo najviac držať vašich rad. Cítim, že smer príroda, les, je ten správny. Stres však naďalej neviem vždy úplne spracovať, tak sa mu snažím vyhýbať, nie vždy sa to však dá. Keď to mám zhrnúť, viem že som na dobrej ceste, vďaka vám som sa vrátil k tomu, čo som začínal zabúdať. Moje zdravie je lepšie – cely rok som nebol chorý. Jeden z dvoch pretrvávajúcich zdravotných problémov sa vytratil, ten druhy sa po letnej prestávke vrátil. Verím, že sa ho zbavím – aj lekár tvrdí, že ide najmä o psychiku. Milý Saša, rad by som vás poprosil znova o diagnostiku- či je nejaký pozitívny posun.

Saša Pueblo – Vplyv stresu na zdravie – 2005-02-12 14:20:53


Obrátili ste sa na mňa, aby som sa znovu pozrel na váš zdravotný stav. Musím konštatovať imunitné riziká a potrebu aktívne sa venovať preventívnej liečbe.

Diagnostika Silva objekty: čierne štvorce sa objavujú na hormonálnych žľazách. Treba sa im venovať.

Diagnostika reiki bioenergia: v poriadku.

Diagnostika kyvadielkom: neobkresľuje hormonálne žľazy.

Diagnostika Silva údržba a oprava: organizmus prevádza údržbu a opravy v tele.

Diagnostika automatickou kresbou: čierne čiarky idú cez hormonálne žľazy, ale hrubá čiara cez detskú žľazu. Treba sa venovať jej liečbe.

Diagnostika rezonančná: poukazuje na aktívne zápalové procesy v lymfatických uzlinách a to všade. Pociťujem miernu bolesť. Treba vhodne preliečiť.

Diagnostika echolokačná: v pečeni drobné stvrdnuté miesta. Celá pečeň nevracia echolokáciu. Je tu väzba zdravia na lymfatické uzliny v tele.

Diagnostika astrálna: vedie ma k hormonálnym žľazám, pečeni a lymfatickým uzlinám.

Diagnostika totemovým zvieraťom: ohrýza a olizuje lymfatické uzliny a hormonálne žľazy. Treba preliečiť.

Diagnostika aurického vyžarovania: zvláštne vyžarovanie z lymfatických uzlín. Vytvárajú sa tu čierne kríže.

Diagnostika sexus energie: naznačuje na problémy v oblasti detskej žľazy.

Diagnostika najhoršieho miesta: detská žľaza.

Diagnostika autopilota: naznačuje na pasivitu a nespoluprácu miechy v chrbtici. Nervový vzruch je distribuovaný do lymfatických uzlín a svalov. Miecha je blokovaná.

Diagnostika imunitná: konštatujem podľa počtu tarotových kariet – je ich 100 až 200, že máte v tele príliš veľa atypických buniek. Ich počet je v pásme rizikovosti. Riziko hrozí v oblasti pečene a čiastočne vo svaloch. Odporúčam preventívnu kúru na posilnenie imunity.

Diagnostika toxicity: tarotovou kartou zisťujem zvyšujúci sa podiel toxicity v organizme. Počet kariet je 30, ešte ste neprekročili kritické hodnoty.

Diagnostika hormonálna: počet tarotových kariet zbrojnošov ide postupne do pásma zle fungujúcich hormonálnych žliaz. Odporúčam preliečenie.

Diagnostika šamanským hlasom: naznačuje na rizikovosť imunitnej situácie. Treba sa tomu venovať aktívnejšie.

Diagnostika prútkarská: máte poškodené spojenie s magnetickými silami zeme. Táto energia vaším telom nepreteká.

Diagnostika feromónová: naznačuje na hromadenie toxicity okolo lymfatických uzlín. Nie dobrá záležitosť.

Diagnostika špiritistická: treba sa venovať preventívnej liečbe imunitného systému. Možné riziká.

Saša Pueblo

 

Saša Pueblo – Vplyv stresu na zdravie – 2005-02-12 14:22:04


Pri vešteckom pohľade do podvedomia zisťujem, že stabilita psychiky je slabá a silnie negatívny vplyv stresových situácií. Všetko sa môže negatívne odrážať do imunitného stavu organizmu. Treba sa naučiť vhodné techniky odbúrania stresu a znášania neúspechu.

Psychický stav
Aurický obal je uvoľnený okolo fyzického tela až príliš. Treba sa venovať psychike aktívnejšie.

Povaha
Najčastejšie ste v hysterickej povahe, ktorá je bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to v súčasnosti obrázok zmiešaných a nejasných predstáv, ktoré sa deformujú.

Sexualita povahy
Je v ústnej dutine a preniká pod kožu. Charakterizuje to obrázok tlaku okolia na vás. Povrch kože je precitlivený a vytvára silné stresové podnety do vnútra psychiky.

Pred narodením
Počas tehotenstva matky nebolo všetko v poriadku, čo sa týka bakteriálnej zložky a museli ste mimoriadne aktívne bojovať o vlastný vývoj a prežitie. Čiastočne pozmenená psychika.

Sexuálne centrum
Je umiestnené momentálne v ústnej dutine. Naznačuje to na prevahu detskej sexuality a určitých prvkov hravosti. Charakterizuje to obrázok mladého muža, ktorý by sa pred vonkajším svetom skryl a nemal s ním nič spoločné.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov mozočku. Všade zvieratá a na konci archetyp prírodného šamana, ktorý sa usilujete zmeniť na zálesáka. Nie dobrý postup. Rozpornosť podvedomia a vášho vedomia.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Všade tvrdý spor civilizácia versus svet prírodných ľudí.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Astrologická schéma postava človeka a okolo astrologické značky zvieratníka. Kozorožec naznačuje na to, že idete proti svojmu podvedomiu. Ste až príliš zaujatý svojimi ambíciami. Znamenie Barana naznačuje na riziká zdravotného stavu, ktoré môžu zmariť vaše plány. Znamenie Rýb naznačuje, že si dáte iba ťažko poradiť. V zásade si spravíte, ako chcete.

Snová astrológia
Skúmam oblasť snov. Sny riešia iba pracovné veci a nemáte čas na zdravie. Nevytvárate si v snoch priestor na liečbu.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov z rodostromu. Momentálne tu žiadny vplyv nie je.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na prírodu. Povrchová vzrušivosť: na ženy. Pohlavná vzrušivosť: na ženy. Citová vzrušivosť: na prácu. Celkovo dobré usporiadanie.

Traumatické udalosti
Okolo vašej postavy je množstvo čiernych bodiek. Zle znášate neúspech a odmietnutie. Čiernych bodiek okolo vás je príliš veľa. Môže to mať negatívny vplyv na vašu pohodu.

Joga osud
Vaša váhavosť vo veci zdravia a psychiky môže priniesť nepríjemnosti.

Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.