A 315 – Tráviace problémy – 2005-02-12 14:09:27


Keby ste sa prosím pozrel na moje tráviace orgány. Som tiež psychicky dosť vyčerpaná.

Saša Pueblo – Tráviace problémy – 2005-02-12 14:10:23


Pri vešteckom diagnostikovaní som zistil, že hrubé črevá sú pasívne a nespolupracujú s organizmom. Treba sa im začať aktívne venovať. Pozornosť si tiež vyžadujú obličky a podbrušie. Celkovo by ste mali zvýšiť starostlivosť o svoje zdravie. Na požiadanie vám vypracujem postup liečby.

Diagnostika Silva objekty: na obličkách sa zjavuje šedý geometrický útvar, čo naznačuje na disharmonické stavy.

Diagnostika reiki bioenergia: tvoríte všade dostatok energie okrem obličiek a hrubých čriev. Naznačuje to, že v týchto orgánoch nie je všetko v poriadku.

Diagnostika Silva údržba: všade poriadok a čistota, organizmus sa stará o zdravotný stav dostatočne.

Diagnostika automatickou kresbou: čierny hrubý pás ide cez hrubé črevá. Pás je príliš hrubý a naznačuje na zdravotné potiaže.

Diagnostika rezonančná: celkovo sa zjavujú hrubé črevá ako zle fungujúci orgán v tele, ktorý treba dať do poriadku.

Diagnostika echolokačná: objavuje sa žalúdok a jedna oblička, ktoré echolokáciu neodrážajú a pohlcujú ju. Naznačuje to na oblasť zdravotných problémov.

Diagnostika astrálna: dostávam sa ako potápač do vášho organizmu a prezerám si obličky. Jednu pociťujem ako pasívnu a druhú unavenú a prepracovanú. Žalúdok sa hmýri baktériami a toxicitou, na povrchu zápalové plochy a poškodený ochranný obal žalúdka. Hrubé črevo pociťujem príliš agresívne a príliš intenzívne pracujúce. Všade toxicita a nesúlad s činnosťou iných orgánov tela.

Diagnostika totemové zviera: olizuje vám oblasť hrubých čriev. Vytrháva oblasť pohlavných orgánov a chytá si čumák pri obličkách.

Diagnostika šamanská: šamanský hlas preniká do vás a hovorí o znečistení krvi a zlej krvotvorbe. Hovorí o prílišnej nervovej aktivite, hlavne vo svaloch.

Diagnostika aurického vyžarovania: hrubý kríž sa objavuje v podpazuší a drobné krížiky na črevách. Krížiky hovoria o zlej bioenergetickej situácii a strácaní bioenergie.

Diagnostika toxicita: tarotové karty naznačujú na zvýšený stav toxických látok vo vašom organizme. Toxíny sa ukladajú na viacerých miestach v tele.

Diagnostika špiritistická: črevá sú odpojené od nervového systému a zle komunikujú s ostatným telom. Podbrušie je problematické a treba sa oň viac starať. Črevá treba vyčistiť a zregenerovať. Obličky treba odľahčiť saunou.

Saša Pueblo

Pridaj komentár