A 117 – Vnútorný nepokoj, strata spánku – 2004-05-28 09:31:12


Som pristupny novym myslienkam, rad sa ucim nove veci, rychlo sa nadchnem pre cokolvek. Casto mam dobru myslienku ale malokedy dotiahnem veci do konca. Mam rad prirodu a ludi, hoci nemam takmer ziadnych priatelov. Pred casom som bol spokojny, vyrovnany s myslel som si, ze mam vsetko, co som chcel mat, ze som zazil vsetko, co som zazit chcel a ze môj zivot bude taky, ako si ho naplanujem. Zrazu sa vsetko stratilo. Neviem ako z toho von.

Saša Pueblo – Vnútorný nepokoj, strata spánku – 2004-05-28 09:54:20


Veštecký profil
Zdravie: nenachádzam žiadne chorobné stavy. Možno iba oblasť kože a potných žliaz, kde môžeme hovoriť o určitých disharmonických stavoch (nie chorobe), ktoré môžu negatívne vplývať na psychický stav.
Psychika: cítim vyosenie bioenergetického poľa mimo fyzické telo a to výrazne. Všetko naznačuje na psychické disharmónie, ktoré je potrebné liečiť terapeuticky u psychológa a podľa okolností prejsť aj na tabletkovú liečbu u psychiatra.
Povaha
Ste psychopatická povaha, ktorá je usadená v ústnej dutine. Osoby s takouto povahou sa vo všeobecnosti môžu raz cítiť napríklad nehodné žiť a potom zase plné života. Tieto osoby sa zaoberajú rôznymi postupmi a magicko-ritálnymi schémami. Často skúmajú, ako čo vznikne, ako sa to vyvíja a ako to dopadne. Váš stav charakterizuje obrázok osoby, ktorá má zvláštnu psychiku a musí dbať o svoje psychické zdravie.
Sexuálne centrum
Je u vás uložené v podbruší a naznačuje na ženské prvky vo vašom správaní. To znamená menej túžby po kariére, hrdinstve a dosahovania úspešnosti vo vonkajšom živote; určitú precitlivelosť, ale aj intuíciu. Váš stav charakterizuje obrázok osoby, ktorá o sexualite sníva a sníva. Rozvinuté vnútorné sexuálne fantázie a predstavy. Všetko v štandardnej forme.
Astrológia sudičky
Skúmam neuróny v mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu a naznačujú na možnosti realizácie vo vonkajšom svete. Táto oblasť je zahalená bielou hmlou a nevykazuje určité poslanie, ktoré treba v tomto živote naplniť. Mali by ste sa venovať náboženstvu a nájsť svoj zmysel práve v tejto oblasti, ktorá je vo vašej mysli potlačená a to nie je dobré. Ked si nájdete cestu k náboženstvu, tak vám to psychicky pomôže. Kto chce byť šťastný, musí byť v súlade s podvedomím.
Astrológia psychiky
Skúmam neuróny v šedej kôre veľkého mozgu, ktoré naznačujú na psychické problémy. Vaše problémy smerujú do spánkového stavu. Dávate bohužiaľ prednosť životu vo vašich snoch a fantáziách. Treba obnoviť spojenie s vonkajším svetom. Mali by ste rozvíjať a zaoberať sa vecami vonkajšieho sveta.
Astrológia planét
Skúmam oblasť stredného mozgu. Nachádzam tu znovu všetko v bielej hmle, čo naznačuje, že sa treba naučiť mať rád svoje fyzické telo, nebyť znechutený vonkajším svetom. Pociťujem, že na vás vo vnútri pôsobí psychicky negatívne smrť niekoho pri autohavárii. Mali by ste zabudnúť a dať svetu mŕtvych kľud.
Traumatická udalosť
Nachádzam jednu veľkú, spojenú s haváriou. Treba sa s tým vo vnútri vysporiadať a venovať sa životu okolo vás. Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.