A 119 – Potiaže so svalmi a kĺbmi – 2004-05-28 16:08:44


Trápia ma bolesti kĺbov, bolesti svalov, vysoký cholesterol, chronická zápcha. Prosím o zdravotnú diagnostiku.

Saša Pueblo – Potiaže so svalmi a kĺbmi – 2004-05-28 16:46:16


Zdravotná diagnostika
Celková diagnostika: keď sa na vás na diaľku napojím cez bioenergie a vytvorím si o vás obraz tak zisťujem, že skutočne máte problémy s kĺbmi a svalmi. Keď sa zameriam na vyživovacie procesy vo vašich kĺboch a svaloch, tak zisťujem blokácie prísunu živín do týchto oblastí. Vnímam to ako odpojenie hadičky. Je tu hlboký prepad živín a všetky tieto oblasti trpia podvýživou, resp. určitým nedostatkom. V orgánoch je dostatok živín. Ďalej zisťujem nedostatočnú a disharmonickú činnosť hormonálnych žliaz, v štítnej žľaze niektoré hormóny a látky chýbajú, alebo ich činnosť je slabšia. Bolo by dobre absolvovať komplexné lekárske vyšetrenie hormonálnych žliaz a zistiť, či už prevláda chorobný stav. Keď nie, bolo by vhodné užívať prírodné hormonálne prípravky. Pri diagnostikovaní tráviacich žliaz a to slinných, žalúdočných štiav, žlčníka, dvanástorníka a pankreasu cítim intuitívne problémy s mikroflórou tráviacej sústavy. Treba sa zaoberať jej úpravou. Vhodné sú diéty na báze jabĺk, kivi, výplach hrubých čriev a podobne. Skúste si nechať vyšetriť bakteriologické pomery v tráviacom trakte.
Reiki diagnostika: slabú nervovú aktivitu pociťujem vo svaloch a kĺboch.
Diagnostika kyvadlom: kyvadlom nedokážem nakresliť jednotlivé svaly a kĺby. Teda disharmonické oblasti.
Diagnostika Silva: váš organizmus zle kontroluje oblasť svalov a kĺbov. Je oslabený systém údržby. Prebiehajú tu obrazy ničenia. V hrubých črevách sa imunitný systém nevie vysporiadať s baktériami.
Diagnostika automatickou kresbou: označuje čiernou farbou oblasť lymfatických uzlín a lymfatického riečišťa, kde všade v celom tele kreslí čierne plochy. Je žiaduce preliečiť celý lymfatický systém. Zmena stravovacích návykov a užívanie vhodných liekov a hlavne pohyb.
Diagnostika dvojníkom: označuje za problémovú oblasť práve lymfatické uzliny v oblasti hrubých čriev. Toxicita lymfatického systému v tejto oblasti a slabá aktivita.
Diagnostika totemovým zvieraťom: predstava vlka zasahuje do štítnej žľazy a tu nachádza zdravotné problémy. Treba liečiť štítnu žľazu bylinami, preparátmi alebo na základe lekárskych odporúčaní. Štítna žľaza pôsobí negatívne na lymfatický systém, trávenie a svaly.
Diagnostika senzorov kože: v oblasti kĺbov vnímam červené farby, čo naznačuje, že kĺby sú zvnútra prehrievané a nemôžu regenerovať. Svaly sú zase v modrej farbe a naznačujú na znížené tepelné pomery, teda oslabenie regeneračných pochodov. Kĺby vyžadujú studené obklady, svaly horúce obklady. Zlé tepelné pomery nedovoľujú regeneráciu týchto oblastí.
Diagnostika stupnicou: naznačuje na možné chorobné stavy alebo vplyvy v oblasti štítnej žľazy. Lekársky už možno diagnostikovateľné.
Diagnostika aurického vyžarovania: kreslí krížik do oblasti štítnej žľazy a drobné krížiky do lymfatických uzlín v celom tele, ktoré sú súčasťou lymfatického systému.
Diagnostika čakra: skúmam vašu miechu v chrbtici a nachádzam slabú aktivitu v oblasti žalúdka. Saša Pueblo

Pridaj komentár