A 114 – Pociťujem úzkosť – 2004-05-26 17:39:49


Mám zdravotné problémy s chrbticou,problémy so srdcom a hlavou, pociťujem úzkosť a beznádej.

Saša Pueblo – Pociťujem úzkosť – 2004-05-26 17:58:41


Povaha
Ste hysterická povaha a zároveň psychopatická, ktorá je bioenergeticky usadená v ústnej dutine a v hrdle. Charakterizujú ju tieto obrazy: určité nasadenie a potom nechuť niečo robiť. Znovu nasadenie a znovu nechuť. Treba to zmeniť a snažiť sa žiť plynule a stale sa nasadzovať. Psychopatickú povahu charakterizuje obrázok osoby, ktorá všade cíti a vníma niečo odporné, odpudzujúce, hnus. Toto vás núti v živote hľadať veci nepríjemné a deštruktívne. Treba sa usilovať zmeniť tieto predstavy a zaoberať sa vecami konštruktívnymi, radostnými, peknými a zaujímavými.
Sexuálne centrum
Je umiestnené v ústnej dutine a naznačuje na detské prvky vo vašom správaní. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá veľa vecí vytvorí a dokáže, no nakoniec ich znenávidí a zničí. Skúste si predstavovať, ako máte rada to, čo spravíte a dokážete.
Astrológia sudičky
Skúmam neuróny mozočku v zadnej časti mozgu, ktoré naznačujú na určité smerovanie vo vašom živote. Je tu postava ženy, ktorá sa má starať o deti a rodinu.
Astrológia psychiky
Skúmam neuróny šedej kôry mozgovej, ktoré naznačujú na problémové oblasti. Vidím vašu osobu, ktorá blúdi v temnote a nechce žiť aktívne vo vonkajšom svete a viac žije vo svete svojich snov.
Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Silné zastúpenie tu má planéta Slnko, ktoré vás uzavrelo do vášho vnútorného sveta a nedovoľuje vám žiť aktívne vo vonkajšom svete. Doporučujem ovládnuť vaše sny a chuť žiť vo vonkajšom svete. Zájdite si do Snovej školy na mojich stránkach.
Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš súčasný život. Nachádzam tu ženu z obdobia raného kapitalizmu, ktorá bola umelkyňa, kreslila, tancovala, žila výhradne vo svojom vnútornom svete. Po narodení dieťaťa mala duševné problémy. Mali by ste sa usilovať dôsledne rozlišovať realitu a svet snov a fantázie.
Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas detstva. Celková vzrušivosť: na umenie a svet fantázie. Povrchová vzrušivosť: do sveta vlastnej fantázie. Pohlavná vzrušivosť: na svet rozprávok. Citová vzrušivosť: na knižky. Celkovo problémová hlbočina vašej psychiky a aj sexuality, ktorá nevytvára dostatočnú väzbu na reálny svet okolo.
Emócie
Máte prehnané vnútorné emócie blaženosti a dobroty. Vo vnútri blaženosť a nezáujem žiť vonkajší svet, ktorý ubližuje.
Bibliomantia
Šťastný osud na vás čaká, keď umenie a fantáziu zvládnete pomocou ART terapie, teda liečby kreslením a umeleckým prejavom, ktorý lieči a dovoľuje zvládnuť vnútorný svet fantázie. Saša Pueblo

A 114 – Pociťujem úzkosť – 2004-05-27 16:21:26


Ďakujem za odpoveď.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.