A 106 – Všetko zlé znášam citlivo – 2004-05-25 11:51:26


Milujem deticky, svoju rodinu a boha. Deti s manzelom zatial nemame, ale snazime sa otehnotniet. Vsetko zle co sa deje okolo mna znasam velmi citlivo a prezivam vsetky trapenia so svojimi blizkymi, ktorym sa snazim pomoct radou i skutkom. Zo zdravotnych problemov ma trapi psoriaza, bolesti kolena, zazivacie tazkosti.

Saša Pueblo – Všetko zlé znášam citlivo – 2004-05-25 12:16:08


Zdravotný stav: automatická kresba vytvára čierne pole v oblasti vašej sleziny, ktorá bude mať zdravotné problémy. Ďalšou oblasťou je oblasť detskej žľazy pri hrudnej kosti, skrytá forma astmy. Bioenergia nateká do oblasti kožných nervov. Ďalej blokácia miechy v stavcoch v oblasti pľúc a celkovo chorobnosť miechy v chrbtici. V oblasti mozgu pasívne neuróny v čelnej oblasti.
Psychický stav: automatická kresba naznačuje na to, že aurický obal je vyosený vedľa vášho tela a vzďaľuje sa a vracia sa. Naznačuje na psychickú nestabilitu celej osoby. Vhodnosť terapií.
Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa chce zámerne ničiť a ubližovať si. Takéto obrazy naznačujú na problémovosť psychického stavu, ktorý bráni vo vyliečení a stav zhoršuje.
Sexuálne centrum
Je umiestnené v ústnej dutine a naznačuje na detské prvky vo vašom správaní. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá si chce ubližovať a spôsobovať taký stav, aby jej tí druhí dali čo najviac svojej lásky. Vtedy je šťastná. Človek má byť šťastný, keď je zdravý. Sú to pozostatky z detstva, kedy sa vám rodičia nevenovali dostatočne a takto ste získavali ich pozornosť a lásku. Tento mechanizmus pokračuje aj teraz.
Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v mozočku v zadnej časti hlavy. Určité prepojenia neurónových oblastí naznačujú na možné uplatnenie v živote. Neurónové oblasti sú u vás nastavené na to, aby ste boli voči sebe deštruktívna. Treba vhodnými terapiami ozdraviť. Túžiť po deťoch s kvetmi a láskavej matke, ktorá vás má rada.
Astrológia psychiky
Skúmam prepojenosť neurónových oblastí vo veľkom mozgu. Obrazy tu získané naznačujú na najväčšie problémy alebo túžby. Tu nachádzam vašu postavu, ktorá je v nemocnici a celá chorá. Zase obrazy, ako vás majú ľudia radi súcitia s vami. Treba silné obrazy chuti vyliečiť sa a súcit nahradiť skutočnou láskou.
Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónových spojov v oblasti stredného mozgu. Máte tu vplyv planéty Mars a bojovné božstvo, ktoré vás vnútorne ničí a ubližuje vám. Zmeniť to treba na chuť vybojovať si svoje šťastie.
Rodová karma
Skúmam rodostrom vašej osoby a možný vplyv vašich predkov na váš terajší osud. Vplyv predka, ktorý mal psychické problémy. Treba túžiť po predkovi, ktorý bol zdravý a vitálny. Prestať sa zaoberať deštrukciou. Naučte sa byť pozitívna a láskavá na všetko okolo vás.
Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie úrovne psychiky vytvorené počas raného detstva. Celková sexuálna vzrušivosť: na vlastnú chorobu. Povrchová vzrušivosť: na všetko, čo vám môže ublížiť. Pohlavná vzrušivosť: na mužské orgány. Citová vzrušivosť: do sveta čudákov a deštrukcie. Táto oblasť nie je ideálna a potrebovala by zmenu na klasické hlboké city ako je láska v partnerských a ľudských vzťahoch na klasickej sexuálnej rovine.
Celkovo: Pokiaľ sa chcete vyliečiť, mali by ste na sebe popracovať. Naučiť sa mať rada samu seba, vo vnútri netúžiť zničiť sa. Nevymáhať si súcit okolia a svoje city a pozornosť zamerať na všetko konštruktívne, krásne a upokojujúce. Saša Pueblo

A 106 – Všetko zlé znášam citlivo – 2004-05-27 16:55:11


Velmi pekne dakujem za odpoved. Niekde hlboko v sebe citim, ze to co sa so mnou deje nie je v poriadku a Vasa odpoved ma v tom utvrdila. Viem ze mojmu zhorsenemu zdravotnemu stavu prispieva aj moja psychika.

Pridaj komentár