A 217 – Vnútorný nepokoj –2004-09-28 19:21:33


Minulý mesiac celý som mala bolesti v bruchu a bola som veľmi nepokojná,podráždená, nervózna,ako keby som mala depresie a taký vnútorný nepokoj a chvenie.Neviem teraz čo je na vine mojim vnútorným nepokojom,lebo stres,si myslím,že zvládam dobre.Prosím o radu.

Saša Pueblo – Vnútorný nepokoj –2004-09-28 19:23:17


Veštecký profil sa mi robil v pohode a príjemne, až kým som nenačrel hlbšie dovnútra vašej duše. V najhlbšom podvedomí je skrytá náboženská cesta, ktorú začala v rodostrome žena. Nemohla ju však dokončiť a intenzívne jej túžby tlačia na túto oblasť u vás. Vy takúto cestu nepestujete a ani sa o ňu neusilujete. To vytvára vnútorné napätie a možné osudové nepríjemnosti. Máte možnosť sa rozhodnúť, ale musíte rátať so silným vplyvom zo svojho rodostromu. Pokiaľ sa čím viac budete venovať náboženským veciam, tým viac vám bude vaše podvedomie nápomocné. Želám vám veľa harmónie s vašimi predkami.

Veštecký profil

Psychický stav
Aurický obal je dosť pevne uzatvorený okolo vášho fyzického tela. Psychika je štandardná.
Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá žije štandardným životom.

Sexualita povahy
Je klasicky európska a usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok rozumnej a bežnej osoby.

Sexuálne centrum
Je usadené v podbruší a naznačuje na klasicky ženskú sexualitu. Charakterizuje to obrázok láskavej a vľúdnej ženy.

Astrológia sudičky
Skúmam neuróny v mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Nachádzajú sa tu určité indície toho, čomu sa máte v živote venovať. Je tu klasická schéma a vo vnútri biele postavy s náboženskými relikviami. Na konci postava muža, ktorý sa venuje bohoslužbám. Pokiaľ žijete v súlade s týmto poslaním, tak máte šťastnejší osud.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť vašich neurónov v šedej kôre veľkého mozgu. Táto oblasť naznačuje na vnútorné problémové oblasti. Ide o zdravotné problémy. Ide tiež o problémy utekania alebo vyhýbania sa náboženskému životu. Neviete, ako robiť náboženstvo vo vlastnej duši. Študujte si náboženstvo na mojich stránkach v sekcii K Bohu. Môžem vám vypracovať náboženský profil vašej cesty k Bohu.

Astrológia planét
Skúmam oblasť vášho stredného mozgu. Tu sú určité indície pre budúcnosť. Silný vplyv planéty Venuša, ktorá zatemňuje vašu budúcnosť. Pokiaľ sa budete venovať osobnej ceste k Bohu, tak sa všetko vyjasní.

Snová astrológia
Skúmam oblasť vašich snov a spánku. V snoch sa bránite prijať náboženskú cestu. To vytvára osudové nepríjemnosti.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš terajší osud. Nachádza sa tu silný náboženský vplyv. Trpenie za veci náboženské a túžba ženy z vášho rodu, aby ste pokračovali v jej začatej ceste.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv vašich rodičov na vaše najhlbšie podvedomie. Celková vzrušivosť: na deti. Povrchová vzrušivosť: na mužov. Pohlavná vzrušivosť: na mužské orgány. Citová vzrušivosť: do svojho vnútra. Celkovo ste schopná vytvoriť harmonické vzťahy s mužmi a okolím.

Traumatické udalosti
Ste osoba, ktorá vytvára iným traumu svojím nekľudom a vnútornou nejasnosťou k podvedomiu.

Duchovná úroveň
Je vysoká, morálka, etika, dobrota a láska vám majú čo povedať.

Joga osud
Naznačuje, že veľa chuti niečo so sebou robiť nemáte. Stojaté vody.

Saša Pueblo

Pridaj komentár