A 216 – Nespokojnosť so sebou – 2004-09-28 19:16:29


Som velmi nespokojna sama so sebou. K tomu zijem vo velkom rozpore, co sa tyka mojho povolania a prace. Chyba mi moja uloha v spolocnosti, na ktorej sa chcem tiez podielat a v prvom rade aj dusevne rast a rozsirovat svoj obzor.

Saša Pueblo – Nespokojnosť so sebou – 2004-09-28 19:18:33


Intuitívne som otvoril knižku na strane, kde sa hovorí o voľbe partnera. Vyberáme si ho na základe príťažlivosti, vzhľadu a chovania. V druhej fáze ide o podobnosť a zhodu v záujmoch, postojoch a uznaní spoločenských hodnôt. V tretej fáze ide o vzájomné doplnenie a uspokojenie svojich potrieb. Vy osobne ste potlačili svoje prirodzené túžby a nerealizujete túžbu po kariére. Nedosiahli ste vyváženosť a spokojnosť seba samej. To vám ubližuje psychicky, ale aj fyzicky, následne to pocítia aj vaše deti. Milujete deti a rodinu príliš a obetujete im svoje osobné vnútorné šťastie. Tak si zvážte, ako dosiahnuť novú harmóniu, kedy bude spokojná rodina, ale aj vy osobne. Pokiaľ ste vnútorne nešťastná, tak sú nešťastné aj vaše deti.

Veštecký profil

Zdravotný stav
Cez tenké črevá a žalúdok idú čierne čiary, čo naznačuje na určité zdravotné problémy. Skúste sa tejto oblasti venovať lepšie.

Psychický stav
Aurický obal je nestabilný a odpojený od vášho fyzického tela. Charakterizujú to nekontrolovateľné a náhle spontánne stavy. Bolo by rozumné vyhľadať odbornú pomoc. Nenechajte veci prerásť.

Povaha
Ste hysterická povaha usadená bioenergeticky v ústnej dutine a charakterizuje to obrázok osoby, ktorá zvracia a znovu sa napcháva.

Sexualita povahy
Je klasicky európska a bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok ženy nespokojnej so svojím telom.

Sexuálne centrum
Je uložené v hlave a naznačuje na mužské ambície vo vašom správaní. Niečo dosiahnuť, niečo znamenať. Charakterizuje to obrázok ženy, ktorá by najradšej robila kariéru, ale je uviazaná k deťom.

Astrológia sudičky
Skúmam neuróny v mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Nachádzajú sa tu určité indície toho, čomu sa máte v živote venovať. Teraz tu nič nemáte, ale pred poškodením ste tam mali ženu, ktorá má robiť politickú kariéru.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť vašich neurónov v šedej kôre veľkého mozgu. Táto oblasť naznačuje na vnútorné problémové oblasti. Deti alebo kariéra. Manžel alebo kariéra. Skutočne ste v poriadnom strese, ktorý bude mať následky aj na vaše zdravie. Zmeňte svoj osud a venujte sa viac kariére. Takto na to doplatíte vy, ale aj vaše deti.

Astrológia planét
Skúmam oblasť vášho stredného mozgu. Tu sú určité indície pre budúcnosť. Je tu zvláštny stav a atypické obrázky. Celá oblasť je po pôrode vašich detí pozmenená. Bola tu planéta Neptún, ktorá vám dávala veľké šance. Niekto manipuloval s vašou psychikou.

Snová astrológia
Skúmam oblasť vašich snov a spánku. V snoch realizujete kariéru a potom do vonkajšieho sveta robiť kariéru netúžite. Skúste to zmeniť. Naštudujte si Snovú školu na mojich stránkach.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš terajší osud. Je tu žena, ktorá odložila svoje deti, nestarala sa o ne a dala prednosť kariére. Za to ju v kláštore, kam deti odložila, prekliali. Tento tlak vám nedovoľuje venovať sa kariére. Dajú sa zlúčiť kariéra, vychovávateľka a rodina.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv vašich rodičov na vaše najhlbšie podvedomie. Celková vzrušivosť: na kariéru. Povrchová vzrušivosť: na mužov. Pohlavná vzrušivosť: na mužov. Citová vzrušivosť: na mužov. Celkovo dobré podvedomie na vytvorenie harmonických vzťahov, pokiaľ dokážete zladiť rodinný život a kariéru.

Traumatické udalosti
Okolo vašej osoby je veľká čierna škvrna, ktorá naznačuje mimoriadne silnú manipuláciu zo strany nejakého muža. Tento muž vás dostal do čudného psychického stavu typu väznica.

Joga osud
Naznačuje, že budete mať silu zmeniť svoj osud, pokiaľ to budete chcieť.

Saša Pueblo

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.