A 218 – Chcem vedieť, či mám blok – 2004-09-28 19:27:44


Chcem pochopit sama seba, vediet prejavovat pocity, zistit, ci mam v sebe nejaky blok a ci mam schopnost venovat sa ezoterike.

Saša Pueblo – Chcem vedieť, či mám blok – 2004-09-28 19:29:29


Ste osoba silne poznamenaná konfliktom svojich predkov, kedy sa náboženské veci stočili do praktického života a namiesto toho, aby pomáhali, ubližovali. Nevinné obete často vynášajú túžbu pomstiť sa na rode dotyčnej osoby. Vy chcete v ezoterike nájsť stratenú silu, aby ste pokračovali v šľapajach svojich predkov. Nemyslím si, že je pre vás vhodné venovať sa ezoterike. Mali by ste pokračovať v náboženskej ceste do svojho vnútra. No je iba na vás, ako so svojím životom naložíte.

Zdravotný stav
Automatickou kresbou kreslím sivú čiaru cez hlavu, čo naznačuje na disharmónie v temennom mozgu.

Psychický stav
Aurický obal je dobre pripevnený k fyzickému telu. Štandardná psychika.

Povaha
Ste epileptická povaha bioenergeticky usadená v temennom mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá neznáša náboženstvo, ale má rada ezoteriku.

Sexualita povahy
Je klasicky európska, usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá by najradšej strhla ženské šaty a nosila rovno vojenskú uniformu.

Sexuálne centrum
Je uložené v hlave a naznačuje na mužské ambície. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá chce ostatných komandovať a vydávať príkazy.

Astrológia sudičky
Skúmam neuróny v mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Nachádzajú sa tu určité indície toho, čomu sa máte v živote venovať. Je tu klasická zostava a na konci postava ženy bojovníčky.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť vašich neurónov v šedej kôre veľkého mozgu. Táto oblasť naznačuje na vnútorné problémové oblasti. Máte vnútorný strach, že sa nebudete môcť venovať ezoterike. Zbytočná agresivita, s ktorou obhajujete chuť venovať sa ezoterike. Silná chuť venovať sa ezoterike.

Astrológia planét
Skúmam oblasť vášho stredného mozgu. Tu sú určité indície pre budúcnosť. Planéta Pluto vytláča planétu Mars a usiluje sa dostať do vášho života ezoteriku. Ťažký vnútorný súboj.

Snová astrológia
Skúmam oblasť vašich snov a spánku. V snoch ezoterikou ničíte všetko náboženské. Skúste si uvedomiť, že náboženstvo je aj súčasť ezoteriky. Akosi to zatiaľ nedokážete pochopiť a prekonať.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš terajší osud. Vnímam tu silný vplyv muža, ktorý bol mníchom inkvizítorom a nenávidel všetko mimo náboženstvo. Osudové kliatby obetí mučenia pôsobia aj na vás. Treba zabudnúť a venovať sa náboženskej ceste ako súčasť ezoteriky.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv vašich rodičov na vaše najhlbšie podvedomie. Celková vzrušivosť: na ubližovanie. Celková vzrušivosť: na ubližovanie. Povrchová vzrušivosť: tak isto. Pohlavná vzrušivosť: nekomentujem. Citová vzrušivosť: k zbraniam. Takéto sexuálne podvedomie nedovoľuje vytvoriť harmonický vzťah k inému pohlaviu.

Traumatické udalosti
Okolo vašej osoby je čierny bod a naznačuje na traumatickú udalosť v detstve. Bola vo vašej blízkosti deštruktívna osoba, ktorá vo vás pestovala agresivitu. Tiež vy vytvárate traumy pre iných tvrdým spôsobom jednania.
Joga osud
Naznačuje síce veľký záujem o ezoteriku, ale tento záujem nemá hlbšie korene.
Duchovná úroveň
Je štandardná, ale usilujete sa o to, aby ste dosiahli vyššie ideály.

Saša Pueblo

Pridaj komentár