Automatickou kresbou zisťujem, ako ste na tom, čo sa týka vašej osobnej cesty k Bohu. Nehovorím o vašom vzťahu k veciam náboženským. To, čo tu píšem, je o tom, ako náboženské symboly prežívajú vo vás, ako vstupujete do kráľovstva božieho.

V kresťanstve napredujete, vyššiu úroveň dosiahnete vtedy, keď sa zbavíte strachu a nechuti zájsť do kostola. Zájdite si vtedy, keď bude prázdny, nehybne seďte a vyciťujte atmosféru. Ďalej budete napredovať vtedy, keď sa budete zaujímať o náboženskú architektúru a budete vidieť v nej náboženskú podstatu.

V budhizme sú vaše kroky bohužiaľ deštruktívne a ničia vašu cestu k Bohu. Máte vnútorný hnev a zúrivosť na budhizmus. Dajte si pred seba obrázok Budhu alebo sošku a v nehybnosti sa koncentrujte na to, aby Budhova socha vošla do vás. Takto nasávajte všetky Budhove sochy a obrazy týchto sôch.

V hinduizme máte značnú úroveň a môžete napredovať ďalej. Stačí, keď si budete predstavovať, ako navštívite hinduistické chrámy a prinesiete ich božstvám kvety a farby. Nechajte si posvätiť v predstave fosílie.

V islame ste postúpili do úrovne Božieho sveta alebo kráľovstva. Úroveň tejto cesty je vysoká a môže byť ešte vyššia. Je potrebné počúvať islamskú hudbu a spev z minaretov.

Čo sa týka pravoslávia, tak tu ste v extrémne deštruktívnej rovine a spejete k zatvoreniu tejto cesty k Bohu. V hlbokom podvedomí nenávidíte ženy a doslova pľujete na náboženské obrazy. Ako chlapec ste rozbíjali niekde náboženské stavby, ktoré boli zasvätené Bohorodičke. Odporúčam tento skutok napraviť a do opustenej náboženskej stavby alebo miesta odpočinku vložiť obrázok Matky Božej a zaskliť ho tam. Obrázok dajte do fólie, nech tam dlho vydrží. Tým sa vám otvorí cesta k pravoslávnemu Bohu.

Saša Pueblo

Pridaj komentár