A 249 – Viaceré zdravotné problémy – 2004-11-10 11:54:24


V poslednom období mám zdravotné problémy – problémy s uzlinami, s imunitou a neskôr žalúdočné problémy- vred na dvanástorníku. Toho času mám časté problémy s bolesťami chrbta a bolesťami kĺbov. Niekedy mám pocit ako keby som strácala pohyblivosť kĺbov a časté praskanie v kĺboch. Prosím o radu kam sa mam obrátiť, lebo mam pocit že toto zdravotníctvo nestoji za nič.

Saša Pueblo – Viaceré zdravotné problémy – 2004-11-10 11:55:19


 

Pri diaľkovej diagnostike zisťujem, že dianie v organizme sa vyvíja vo váš neprospech. Imunitná reakcia organizmu je nedostatočná. Všade je veľa toxicity a baktérií. Odporúčam vám, aby ste sa nedostatočnej imunitnej reakcii organizmu začali zaoberať vážne. Základné príčiny však začínajú vo vašej psychike. Po vyplnení psychologického dotazníka vám rád spravím veštecký profil.

Diagnostika Silva krúžky: čierne krúžky sa objavujú v oblasti hormonálnych žliaz. Naznačuje to na oblasť problémov.

Diagnostika Reiki bioenergie: v organizme sa vytvára dosť bioenergie, ale zároveň sa rýchlo stráca a vy zosávate bioenergiu z okolia. Zlá nervová aktivita.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo neobkreslilo hormonálnu sústavu a jednotlivé hormonálne žľazy. Tiež pečeň, čo naznačuje na oblasť problémov.

Diagnostika Silva údržba: v organizme nebežia poriadne procesy údržby a opravy. Všade je veľa toxicity a neporiadku. Organizmus sa nestará o poriadok.

Diagnostika automatickou kresbou: naznačuje na plno čiernych čiar v oblasti pečene.
Diagnostika rezonanciami: odhaľuje zlú bakteriálnu situáciu v celom organizme a zvlášť v oblasti pečene, ktorá nedokáže riadne pracovať a spracovávať toxicitu.

Diagnostika echolokácie: naznačuje na malátnosť bielych krviniek a pomerne veľa oblastí s bunkami, ktoré by sa mohli vymknúť spod kontroly. Ide hlavne o lymfatické uzliny, kde je už zložitá imunitná situácia. Vyššia rizikovosť do budúcna. Doporučujem nepodceňovať a začať s preventívnou liečbou na zlepšenie imunity.

Diagnostika astrálneho putovania: ponoril som sa do vášho fyzického tela ako potápač. Prišiel som k pečeni, tá nefunguje dostatočne, nevytvára látky potrebné pre činnosť lymfatických uzlín a moku. Lymfatický systém nepracuje dostatočne, chorľavie.
Diagnostika totemového zvieraťa: totemový vlk ohrýza pečeň a usiluje sa ju liečiť. Tiež olizuje lymfatické uzliny.

Diagnostika aurického vyžarovania: veľký bioenergetický kríž je v oblasti pečene.

Diagnostika najhoršieho miesta: hormonálne žľazy a ich aktivita.

Diagnostika vnútorným hlasom: ako prvé treba pozrieť vaše psychické pochody a ako druhé liečiť pečeň a to hlavne stravou.

Diagnostika tarotovou kartou: pri hormonálnych žľazách stojí postava v železnom brnení, čo naznačuje na zdravotné problémy s hormonálnou sústavou, ktoré by už zistila aj klasická medicína. Objavuje sa až príliš veľa postavičiek žien s dieťaťom na viacerých miestach. Imunitná reakcia organizmu je nedostatočná, rizikovosť ochorenia stúpa.

Saša Pueblo

Pridaj komentár