A 251 – Obavy z budúcnosti – 2004-11-10 11:59:30


Trpím vnútornou nervozitou už dlhší čas. Mám problém sa uvolniť. Mám strach z budúcnosti a tiež obavy z rodičov. Nemám s nimi dobrý vzťah. Mám strach zo samoty, že ma partner opustí, keď ho budem najviac potrebovať, aj keď viem, že ma veľmi ľúbi.

 

Saša Pueblo – Obavy z budúcnosti – 2004-11-10 12:00:47Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na váš osud. Už spôsob, akým ste prišli na svet, bol priam predurčujúci. Nešťastný osud rodičov a vášho rodu silne vplýval na vaše narodenie. Tieto deštruktívne sily zostali vo vás. Vaše obavy o súčasnosť a budúcnosť sú oprávnené. Mali by ste sa usilovať spoznať pochody svojej mysle a ovládnuť svoj osud. Budúcnosť nikdy nie je predurčená a dá sa ovplyvniť a často zmeniť.

Zdravotný stav
Čierna čiara a dosť hrubá ide okolo ramien a naznačuje na problémy s nervami a miechou v tejto oblasti.

Psychický stav
Je dobrý, aurické telo je dobre zakotvené okolo fyzického tela.

Povaha
Je bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá by sa najradšej zničila a zmárnila. Deštruktívne sklony voči sebe. Silné náboženské prvky.

História
Šedá kôra: obrázky, ktoré naznačujú chuť zničiť sa a utrápiť.
Stredný mozog: strach z budúcnosti a nechuť žiť. Sklony ublížiť si.
Mozoček: úsilie psychicky sa deštruovať.
Miecha: strach a napätie z toho, že by ste niekomu ublížili. Odmietate to a potom ubližujete sebe.
Brušný mozog: bezhlavé konanie a snaha si ubližovať.
Svalový mozog: pasivita a pocit, že budúcnosť bude veľké trápenie.

Sexualita povahy
Je netradičná, uložená v ústnej dutine a ide do kože. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má pocity, že ju niekto neustále týra a ubližuje jej.

Sexuálne centrum
Je uložené v hlave a naznačuje na mužské ambície ako je kariéra, úspech a chuť niečo dosiahnuť. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá si chce zámerne ubližovať a ničiť sa.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť mozočku a vaše predurčenie na nejakú činnosť. Neštandardné schémy, ktoré naznačujú problémovú budúcnosť. Musíte sa pousilovať a tento priebeh zvrátiť.

Astrológia planét
Skúmam stredný mozog a určité predpoklady pre budúcnosť. Žiadne klasické obrazy, iba temnota. Neštandardná psychika a schopnosť komunikovať s mŕtvymi osobami. Preštudujte si Plazmatickú školu. Nepriazeň osudu treba prekonať vlastným úsilím.

Snová astrológia
Skúmam vplyv snov na váš osud. V snoch prežívate silný náboženský život. Cez deň sa vám zdá vonkajší život zbytočný. Náboženské predurčenie zažívate v snoch a nie v skutočnosti. Snové vedomie sa nemôže venovať zdraviu a psychike. Treba si naštudovať Snovú školu na mojej stránke a dať svoj život do poriadku. Zmeniť skladbu snov.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší život. V rode bolo veľa osôb, ktoré boli nemilosrdné a kruté. Možno hovoriť aj o určitých karmických väzbách na minulosť, ktoré na vás vplývajú. Nenávisť obetí vašich predkov.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov na vaše najhlbšie podvedomie. Celková vzrušivosť: na všetko krásne a milé. Povrchová vzrušivosť: na strach z niečoho zlého. Pohlavná vzrušivosť: na náboženské veci. Celkovo atypické sexuálne podvedomie, ktoré nedovolí vytvoriť hlbší vzťah s druhým pohlavím.

Traumatické udalosti
Okolo vás je veľa čiernych bodiek. Pre vás je všetko krásne a milé traumatické. Nemáte chuť sa zmieriť s osudom a pochopiť ho.

Duchovná úroveň
Je tiež komplikovaná ako vy sama. Vo vnútri ste láskavá a dobrá, ale chcete byť zlá.

Joga osud
Pre šťastný osud treba na sebe popracovať a zvládnuť deštruktívne sily, ktoré vo vás sú.

Saša Pueblo

Pridaj komentár