A 248 – Tŕpnutie, nestálosť v nohách – 2004-11-10 11:50:52


Pociťujem trpnutie resp. neprijemny pocit v lavej casti tela, od hlavy az po konce noh, nestalost v nohach, pocit malatnosti.

Saša Pueblo – Tŕpnutie, nestálosť v nohách – 2004-11-10 11:53:05


 

Pri diagnostikovaní som zistil problémy s celou nervovou sústavou. Nervstvo je najviac oslabené na povrchu krvných vlásočníc a telo je zle zásobené a živené. Základný problém treba však hľadať v mechanizmoch vašich neurónov. Organizmus z určitých dôvodov nereaguje na chorobný stav nervovej sústavy. Tu má šance pomôcť Silvova metóda kontroly nad mozgom. Prinútiť ho, aby ozdravil nervový systém. Klasické liečby moc nepomôžu.

Diagnostika Silva krúžky: čierne krúžky sa objavujú v oblasti miechy, ktorá je uložená v stavcoch chrbtice.

Diagnostika duševného stavu: aurický obal je mimo fyzické telo, čo naznačuje na nestabilitu psychiky. Neistota, chaos, zmätok. Dajte si spraviť aj veštecký profil.

Diagnostika reiki energiou: bioenergetické pomery v orgánoch sú dobré , ale nervové zakončenia vo svaloch neprodukujú dostatok bioenergie a zosávajú ju z okolia. Náznaky chorobnosti.

Diagnostika kyvadlom: nechce obkresľovať miechu, ostatné v poriadku.

Diagnostika Silva údržba: údržba a opravy v celom organizme bežia a systém údržby sa snaží ozdraviť aj miechu.
Diagnostika automatickou kresbou: čierne čiary idú cez miechu, to naznačuje na choré miesta.

Diagnostika rezonanciami: naznačuje na problémy v oblasti šedej kôry mozgovej. Určité oblasti sú poškodené a slabo fungujúce. To vplýva negatívne na nervstvo v tele.

Diagnostika astrálna: ponorím sa do vášho tela ako potápač a vedie ma to k vášmu krvnému riečišťu, ktoré je pasívne a slabo vyživuje organizmus. Všetky orgány a hlavne svaly a mozog sú príliš slabo zásobené.

Diagnostika vyživovacích pomerov: slabé vyživovanie naznačujú tenké čiary. Do mozgu nejdú žiadne čiary a je vyživovaný najhoršie. Pri normálnych stavoch sú vyživovacie čiary hrubé aspoň 5-6 mm, u vás iba 1 mm.

Diagnostika totemovým zvieraťom: totemový vlk ohrýza krvné riečište a naznačuje na nedostatočnú aktivitu nervových zakončení na povrchu krvných vlásočníc.

Diagnostika vnútorným hlasom: hlas naznačuje na to, že liečba bude komplikovaná a zložitá. Je možné programovaním a dôslednou koncentráciou zvládnuť vnútorné deštruktívne stavy vo vašom organizme. Klasická liečba chorobu asi iba spomalí.

Diagnostika aurického vyžarovania: veľký čierny kríž sa zjavuje v oblasti hlavy. Aj tu naznačuje na pasívnu nervovú sústavu.

Diagnostika najhoršieho miesta v tele: miecha.

Diagnostika autopilota zdravia: keď si predstavím zhoršujúci sa stav vášho nervového systému, tak zisťujem, že veľký mozog, mozoček, stredný mozog, miešny mozog, brušný a svalový mozog vaša choroba nezaujíma a organizmus nie je ochotný liečiť nervový systém. Treba zasiahnuť do psychiky a prinútiť systém, aby reagoval na chorobný stav nervov.

Diagnostika tarotovu kartou: objavuje sa postava so sekerou a vchádza do vás. Takáto karta sa objavuje pri ľuďoch s poškodením nervovej sústavy.

Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.