Vhodné terapie na ovládnutie alebo likvidáciu programov, ktoré vytvorili v mysli rodičia, iní ľudia a dotyčný človek osobne. Sugeratívne uspokojovanie podvedomia a jeho zámerov.

Nie je žiadnym tajomstvom, že sa vo vešteckých profiloch zaoberám práve vešteckým zisťovaním podvedomých síl uložených v neurónových oblastiach mysle. Človeka obrazne prirovnávam k počítaču, do ktorého bolo prírodou vložené určité fungovanie. Tak isto sem boli vložené aj ľudské programy. A mne ide hlavne o tieto ľudské programy, ktoré človeka vedú či sa mu to páči, alebo nepáči.
Dotyčnej osobe bolo veštecky zistené, že jej podvedomie je silne deštruktívne a celý život bude mať na okolie neblahé následky. Jej sa to nepáči, odmieta byť devastátorom svojho okolia, čo je vlastne dobrá vec. Následkom je však tá skutočnosť, že podvedomie sa otočí proti dotyčnej osobe, ktorá je síce morálna a etická, ale začína svojmu podvedomiu platiť daň a to zlým psychickým a zdravotným stavom. Pri terapiách sa neustále snažím napojiť na podvedomie a sugeratívne ním manipulovať tak, aby malo pocit, že so mnou môže zničiť celý svet. Teda dotyčná osoba začne byť zdravá aj preto, že jej deštruktívnemu poslaniu vyhovieme a to sugeráciou obrazov ako všetko dookola ničí a devastuje. Samozrejme všetko v rovine čo najrealistickejších predstáv a nikdy nie v skutočnosti. Praxou sme zistili, že sugeratívne uspokojovanie potrieb podvedomia postačí na to, aby bolo vyrovnané a človek si robil to, čo považuje za múdre a dôležité.
Je tu aj opačný prípad extrémnej dobroty. Takéto dobrácke podvedomie vedie k tomu, že dotyčnú osobu zneužíva kde kto. Aj tu môže pomôcť práve sugerácia, že dotyčná osoba pomáha každému, koho stretne. Samozrejme všetko v sugeratívnej rovine v pocitoch a predstavách. Tým plne sugeratívne uspokojí svoje podvedomie a nemusí na svoju dobrotu doplácať.
Tak isto aj ja osobne som začal plne uspokojovať svoje vojenské podvedomie. Doteraz som s ním vyjednával a dôsledne ho devastoval. Dnes už viem používať účinnejšie techniky uspokojenia svojho podvedomia. Jednoducho odmietam byť vojakom a chcem byť ezoterikom. Na sugeratívnych pocitoch svoje podvedomie plne uspokojím a mám od neho pokoj. To mi dovoľuje venovať sa ezoterike.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.