Síce ste ma nepožiadali o veštecký profil, ale vypracoval som vám ho. Keďže meditujete, máte nárok na takýto profil. Celkovo si vediete celkom obstojne, ale podvedomie nie je váš priateľ, ale nepriateľ. Za tento postoj sa vám podvedomie „odvďačuje“. Skúste postupne zmeniť postoj.

Zdravotný stav
Bol vyhodnotený osobitne v rámci geriatrického programu B 98.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela a podvedomé obaly sú v tele. Štandardný psychický stav.

Povaha
Keďže intenzívne meditujete, tak ste na rozdiel od bežných ľudí psychicky usadená vo veľkom mozgu, strednom mozgu, mozočku, mieche, gangliách a vo vnútri buniek. Možno vás zaradiť medzi univerzálnych ezoterikov, ktorí realizujú 7 ezoterických ciest. Čo v minulosti nebolo možné. Ezoterici zvyčajne išli do duchovna iba cez jednu neurónovú oblasť svojho tela.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na umenie, ale už premostenie na duchovno. Umenie ako prejav duchovného stavu. Povrchová vzrušivosť: na seba. Pohlavná vzrušivosť: je pod kontrolou a slúži potrebám zdravia. Citová vzrušivosť: duchovné stavy, ktoré si nakreslíte ako druh meditácie. Je to u vás nový prístup premostenia duchovna a umenia.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali anjelské sféry. Keďže meditujete, dokážete pracovať s veľkým množstvom anjelských sfér rôznych úrovní. No skôr vaša psychika ide do fantázií o anjelských sférach ako k psychickému prepojeniu na reálne odtlačky anjelských sfér. Skúste zmeniť prístup a používať anjelské sféry do meditačnej oblasti. Vaše anjelské sféry v predstavách nič nechcú. Reálne anjelské sféry by chceli, aby ste svoju prácu poňali duchovnejšie. Vo vašej mysli meniť obrazy na duchovnú meditáciu. Využiť každý moment na duchovný postup. V 12. roku ste dostali podvedomé obaly, kde ste si dali vlastné predstavy o anjeloch a nie reálne anjelské odtlačky. Pokoj svätý s každým. Takýto prístup pôsobí negatívne na celkovú životnú silu.

Podvedomie celkovo
Neurónové reťazce sú značne roztvorené, a teda silná duchovnosť. Podvedomie by chcelo viac duchovna a brať to vážnejšie, pre vás je to skôr dobrá priateľská spoločnosť duchovných osôb. Podvedomie vám to dáva pocítiť hlavne na osude vašich detí.

Astrológia 7. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Veľmi slabo uspokojujete svoje podvedomé duchovno. Skôr to pripomína zatvoreného zločinca, ktorý občas dostane svetlo, dobré jedlo. Nerobíte meditácie s podvedomím, ale iba s vaším ľudským egom. Skúste zmeniť prístup.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Celkovo je tu vzorný poriadok. Máte tu veľkú galériu a sklad obrazov. V noci nebežia dostatočne ozdravovacie procesy. Vyháňate pudy z tejto oblasti, že vám znehodnocujú zbierku. V snoch si sama devastujete zdravie. Aj ezoteriku zo skladu umenia vymetiete ako odpad. Skúste kvôli zdraviu vyhradiť miesto aj pre veci duchovné.

Hviezdy, šťastný osud
Spojiť sa s podvedomím a meditovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.