Poprosím vás o zhodnotenie, zaujíma ma, čo sa polepšilo, kde mám ešte pokračovať v doterajších terapiách, aj by som poprosila vypracovanie ďalšieho profilu. Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel, ako si stojíte so zdravím (B 67). Cieľ ste dosiahli a skoro všade ste si bunkové a mitochondriálne jadrá nastavili na dlhovekosť. No stratili ste potenciál v tukových bunkách. Prieskum génov poukázal bohužiaľ na 10 – 15 devastačných génov. Pudy to nechcú riešiť a treba anjelské liečby, kde sa ide systémom jedno vyliečim a druhé poškodím. Ale pôjde to.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je. Epitelové bunky žiadna životnosť. Orgániky poškodené. Bunkové a mitochondriálne jadrá žiadna životnosť. Chromozómy v poriadku. Gény na devastáciu nohy. Gén zle riadiaci pľúca.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav ako u 14 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky dostatočná životnosť. Orgániky v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy v poriadku. Gény: celá sada génov na likvidáciu každého orgánu. Celá sada génov na vyvolávanie chaosu v orgánoch.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky rozpadnuté. Orgániky v bunkách potočené. Bunkové a mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy natrhané. Gény: niekoľko génov zameraných doslova roztrhať telo na kusy, aby žili samostatne. Niekoľko génov na poškodzovanie tela v prospech pankreasu.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav ako u 40 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky dostatočná životnosť. Orgániky postáčané a poškodené. Bunkové a mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy poškodené. Gény ako u pankreasu. Biele krvinky mľandravé a napádané vírusmi.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Epitelové bunky dlhovekosť. Orgániky v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy potrhané a rozstrapkané. Gény: rôzne druhy devastácií, približne 7 druhov.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav ako u 40 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky oslabené. Orgániky poškodené. Bunkové a mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy v poriadku. Gény: 10 rôznych devastačných génov.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav ako u 100 ročnej osoby, teda organizmus sa zle stará o túto oblasť. Epitelové bunky poškodené. Orgániky poškodené. Bunkové a mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy v poriadku. Gény: 15 rôznych devastačných mechanizmov.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky nedostatočná životnosť. Orgániky v poriadku okrem pľúc. Bunkové a mitochondriálne jadrá dostatočná životnosť. Chromozómy v poriadku, v pľúcach rozstrapkané. Gény: 12 – 15 rôznych devastačných génov. Horšie je, že pudy zvnútra to nechcú riešiť a treba ísť cestou anjelských liečebných postupov.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: v tuku ste prestali produkovať užitočné látky a trpia tým hormonálne žľazy.

Geriatrická liečba podľa pudov a anjelských sfér

Liečba epitelových buniek
Zohnať kusy maštaľného hnoja, nechať vysušiť. Vložiť do plátenného vrecka a prikladať na holé telo. Aspoň 10 krát obísť celé telo po dobu 1 mesiaca. Podobne s výkalmi psov. Zohnať konské výkaly, výkaly z myší a zo sliepok. Všetko usušiť. Manipulovať v rukaviciach a ruky vydrhnúť dezinfekčnými prostriedkami. Všetko dať do vrecka a prikladať na telo. Pridať do vreciek kúsky vanilky vcelku.

Liečba bunkových a mitochondriálnych jadier
Obklady zo Šaratice aspoň 2 krát za dva mesiace. Procedúra trvá 15 minút. Potom telo poumývať.

Liečba orgánikov v bunkách
Živé mláďa hada vložiť do vrecka a prikladať na telo. Zohnať myš, dať do plátenného vrecka a prikladať na telo. Zohnať slimáka a prikladať na telo. Zohnať dážďovky a prikladať na telo. Zohnať živú malú rybu a prikladať v plátennom vrecku na telo. Tak isto malé morča.

Liečba chromozómov, pankreasu, kostnej drene, chromozómy pľúc
Prikladať na oblasť pankreasu čerstvé hovädzie mäso aspoň 6 krát po 15 minútach. Zájdite na thajskú masáž, doslova úderová masáž, aspoň 3 krát. Prikladať na oblasť pľúc posúchy z chlebového cesta aspoň 5 krát.

Liečba génov podľa anjelských sfér
Zohnať silný reflektor, zavesiť pre neho alobal a nechať to na seba pôsobiť. Po terapii natrieť telo acylpyrínovým roztokom s vodou. Realizovať 2 krát. Terapia trvá asi 50 min.

Nechať dopadať svetlo z reflektoru na soľnú lampu a sedieť pritom otočená asi 40 minút. Realizovať 1 krát. Po terapii natrieť na telo máličko propolisu na viaceré miesta.

Silný reflektor, červené svetlo a pred seba plachtu zavesiť. Svetlo nedopadá na vás priamo. Aspoň 4 terapie po 20 minút. Následne po terapii šúchať telo rukami.

Silný reflektor a poukladať rôzne minerály. Svetlo dopadá na minerály. Tvár musí byť zakrytá. Po terapii kúpele v teplej vode s pol kg kuchynskej soli. Kúpeľ trvá 10 minút, osprchovať.

Ostré svetlo odrážajúce sa od skla v miestnosti. Asi 5 krát. Terapia trvá aj hodinu. Následne šúchať telo kôrou z čerešne.

Ostré svetlo a odrážajúce sa od modrej farby. Natrieť modrou farbou 4 ks A3. Sedieť pri tom aspoň 3 krát po dobu 1 hodiny. Následne pošúchať telo ulitami slimákov.

Ostré svetlo nechať prenikať do tela, čo najbližšie k svetlu. Pozor, nepopáliť sa. Iba pár sekúnd na holé telo a to všade. Realizovať 1 krát. Následne prikladať na telo vrecko plátenné s práškovým cukrom.

Geriatrická liečba tukových buniek
Znovu jadrové mydlo a umývať sa ním trvalo. Znovu omývať telo Solfatanom, múmiom, hlina z jaskyne. Aspoň dva mesiace.

Po dvoch mesiacoch sa prihláste na kontrolu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.