Chcela by som vás poprosiť o geriatrický profil. V minulom profile som urobila všetko, ako bolo napísané. Chcela by som sa spýtať, čo by sa dalo urobiť ešte ďalej. Ďakujem pekne.

Požiadali ste ma, aby som znovu veštecky odhadol, čo sa deje vo vašom tele (B52). Vediete si výborne a môžeme sa začať venovať hlbším úrovniam. Neprinášam dobré správy o génoch dlhovekosti. Pripravte sa na ďalšiu fázu liečenia a likvidácie génového chaosu. Šťastie je, že to pudy chcú všetko riešiť.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Teda organizmus sa o bunky vzorne stará. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú vzorové. Bunkové a mitochondriálne jadrá sú dlhoveké. Chromozómy v poriadku. Gény: gén na devastáciu očí.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky v poriadku. Orgániky v poriadku. Epitelové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gény v poriadku.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky v poriadku. Orgániky v poriadku. Epitelové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gény v poriadku.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky v poriadku. Orgániky v poriadku. Epitelové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gény: gén na devastáciu bielych krviniek, ktoré hlavne napádajú oči.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky v poriadku. Orgániky sú postáčané a deformované. Epitelové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gény: gén na likvidáciu ostatných génov v tele. Chce zostať iba tento jeden.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky v poriadku. Orgániky sú postáčané a deformované. Epitelové a mitochondriálne jadrá nedostatočná životnosť. Chromozómy v poriadku. Gény v poriadku.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky v poriadku. Orgániky v poriadku. Epitelové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gény: gén ignorujúci oči, ako keby nebolo treba dodávať hormonálne látky. Tukové bunky dodávajú dostatok látok do oblasti hormonálnych žliaz a šetria ich, čo je výborné.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky v poriadku. Orgániky všade postáčané a poškodené. Epitelové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gény: v bielej mozgovej hmote gény na likvidáciu ostatných génov. V obličkách gény na zlikvidovanie obličiek, myslia si, že obličky sú nebezpečné. Gén na likvidáciu červených krviniek. Slezina gény na likvidáciu červených krviniek a ich devastáciu. Nechcú červené krvinky v tele. Ostatné oblasti v poriadku.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: v tuku sa začalo tvoriť 2 000 000 užitočných látok, ktoré slúžia na celkovú vitalitu v tele.

Geriatrická diagnostika oči: kyvadlo obkreslilo oči. Stav buniek ako u 60 ročnej zdravej osoby. Organizmus sa ešte stále nestará dobre o bunky očí. Slabé miesta ešte spodná časť očných buliev a povrch očí. Epitel je poškodený. Orgániky extrémne zdevastované. Bunkové jadrá bez životnosti. Mitochondriálne jadrá poškodené. Chromozómy poškodené a mierne natrhané. Gény na presun očí do tela. Gén na energetickú likvidáciu očí. Pudy to chcú našťastie riešiť.

Geriatrická liečba podľa pudov

Kúsok pozinkovaného plechu obaliť alobalom. Dovnútra pridať pár vlastných vlasov. Nosiť pri sebe v priebehu 10 dní za sebou. Potom týždeň prestávka a znovu.

Zobrať zlatý prsteň, priložiť k nemu trochu vlasov a všetko dať do alobalovej guličky. Nosiť ako prívesok na krku aspoň 1 mesiac.

Kúpte si minerálku Sulinka a natierajte si telo aspoň 20 krát za 2 mesiace. Nechať zaschnúť na tele.

Do zápalkovej škatuľky dajte mŕtveho chrobáka a trochu vlasov. Noste pri sebe aspoň 5 dní.

Z alobalu spravte pyramídku a dovnútra dajte vlasy, nechty a kúsky z nosnej dutiny. Nosiť pri sebe aspoň 10 dní.

Spravte si guličku z alobalu, obtočte ju drôtom a noste pri sebe aspoň 10 dní.

Pokračujte v umývaní tela jadrovým mydlom a mydlom z Mŕtveho mora.

Potierať viečka očí šťavou z rajčín, uhoriek, jabĺk a iného ovocia. Potierať oči rozpusteným vitamínom C. Prikladať na oči rôzne drobné kamienky. Prikladať na oči ruky a do dlaní drôtiky v tvare štvorca. Prikladať na oči zelené šišky z borovice. Prikladať na oči ulity slimákov. Na noc zaviazať oči obväzom a pod obväz dať vatu. Zrealizovať aspoň 3 krát. Realizovať tak, že po terapii máte deň voľna. Na telo prikladať kusy alobalu a prilepiť leukoplastom na viaceré miesta. Aspoň 10 krát.

Po dvoch mesiacoch sa prihláste na kontrolu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.