Mám problémy s močovým měchýřem, prostatou, s průduškami a čelními dutinami, často mne bolí v pod prsní kostí nebo její okolí. Musím si dávat pozor na jaře a podzim, abych neprostyd, bolí mne pak na bocích konce žeber a páteř. Tak a už raději skončím s dalšími výčty.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel a odhadol, čo sa deje vo vašom organizme. Problémom je oslabená imunita voči mikroorganizmom, ktoré devastujú vaše vnútro. Veštecky som zisťoval, či vám môžem pomôcť z vášho vnútra cez pudy. Bohužiaľ to nepôjde. Vnútorný mechanizmus ozdravenia nefunguje. Teda zostáva možnosť navštíviť imunológa, k tomu sauna, slnenie a D vitamín.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 100 ročnej zdravej osoby, teda organizmus sa nestará o bunky tejto oblasti poriadne. Najslabšie miesto sú ganglie pečene. Ganglie sú drobné útvary veľké ako špendlíková hlavička naplnené neurónmi.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo neobkreslilo kostnú dreň v poriadku. Stupeň chorobnosti je 60, čo je už bežiaca choroba, ale nie akútny stav. Stav buniek ako u 100 ročnej zdravej osoby. Najhoršie miesto je kostná dreň v panvovej oblasti. Príčina chorobnosti je hlboký prienik herpetických vírusov do bunkových štruktúr kostnej hmoty.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo ho neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 70, čo je už aktívna chorobnosť. Najhoršie miesto je v oblasti pečene. Stav buniek ako u 100 ročnej zdravej osoby. Príčina ochorenia sú nežiaduce mikroorganizmy na povrchu buniek, ich premnoženie. Sú to mikroorganizmy zo psa.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 90 ročnej zdravej osoby. Najslabšie miesto je oblasť pečene.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: kyvadlo neobkreslilo lymfatické riečište. Stupeň chorobnosti je 100, čo možno považovať za stav plnej chorobnosti. Najhorší je stav lymfy od pľúc cez pečeň až do pravej nohy. V podstate pravá časť tela. Príčina chorobnosti sú premnožené mikroorganizmy z hydiny. Tak isto málo lymfatického moku z pečene. Riziková oblasť organizmu. Hromadenie glukózy.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo ich neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 60, čo je rozbiehajúca sa chorobnosť. Najhoršie miesto je štítna žľaza. Príčina chorobnosti sú zase vírusy, ktoré sa dostali do buniek, organizmus bunky pozabíjal. Veľa nefunkčných a doslova prázdnych buniek.

Diagnostika orgánov a častí tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 50 ročnej zdravej osoby. Najslabšie miesto sú pľúca.

Diagnostika imunitná: imunita voči zhubným bunkám je dostatočná a schopná likvidovať aj rýchle formy rakoviny, čo je dobré. Imunita voči mikroorganizmom je pasívna a postupne slabne. Veľa nežiaducich herpetických vírusov. V tele vírus z rýb, ktorý podporuje ukladanie toxínov.

Diagnostika toxicity: v organizme je množstvo toxínov ako decht, veľké množstvá éčok, ktoré sa pridávajú do potravín, nežiaduci cholesterol.

Záver: váš problém je nedostatočná imunita voči mikroorganizmom. Zvnútra to už nejde riešiť, ale anjelské sféry odporúčajú doživotné užívanie imunologických preparátov. Odporúčam navštíviť imunológa, saunu, slnenie, D vitamín.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.