A 391 – Viac rozhodnosti a odvahy – 2005-04-20 20:23:20


Moj problem spociva v tom, ze som pomerne bojazliva, castokrat nerozhodna, trapim sa aj pre nepodstatne veci a sama na seba posobim znicujuco. Vo svojom postaveni, ako i v sukromi by som potrebovala viac rozhodnosti, razantnosti a najma schopnost povzniest sa nad veci, nepripisovat im vacsi vyznam ako maju. Moje psychicke stavy vyplyvajuce aj z neadekvatnych problemov ma privadzaju az do depresivnych nalad.

Saša Pueblo – Viac rozhodnosti a odvahy – 2005-04-20 20:24:50


 

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel do vášho podvedomia. Váš strach vzniká z dôvodu uzatvárania sa do seba. Aby ste psychicky stabilne fungovali, je nutné mať okolo seba silných mužov. To vám zabezpečuje šťastie a zdravie.

Zdravotný stav
Mali by ste sa zaujímať o obličky, dať si ich preventívne vyšetriť a prípadne preliečiť.

Psychický stav
Aurický obal je vyosený a možno hovoriť o určitých psychických problémoch.

Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizujú to tieto obrazy: neistota, strach a pocity, že nezvládnete život.

Sexualita povahy
Je klasicky európska, bioenergeticky je silne aktivizovaná a charakterizuje to obrázok osoby trasúcej sa na celom tele. Strach a hanblivosť.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v hlave a naznačuje na určité ambície mužského charakteru. Patrí k tomu obrázok robiť veci príliš starostlivo a zodpovedne. Až strach, že to nie je absolútne dokonalé.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov mozočku. Klasická schéma: muž, žena, dieťa, starec a 6 postáv. Na konci archetyp starostlivej ženy.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Prehnaná starostlivosť a prehnané predstavy, že sa stane niečo zlé.

Astrológia planét
Skúmam neuróny stredného mozgu. Pôsobia tu dva silné astrologické vplyvy, jeden je Venuša a druhý je Mars. Venuša spôsobuje chaos a zmätok, Mars prezentuje potrebu mať pri sebe silnú mužskú osobnosť a to vás upokojí a nasmeruje správnym spôsobom. Neprítomnosť silnej osobnosti prináša vplyv Uránu, ktorý spôsobuje nepokoj.

Snová astrológia
Skúmam vaše sny a snové podvedomie. V snoch žijete s mužmi silné erotické zážitky a všetko je v poriadku. Potrebu silných mužov ste potlačili a realizujete to v snoch, čo nie je dobré.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na vašu osobu. V rode boli ženy, ktoré potrebovali silnú mužskú prítomnosť. Vtedy sa darilo.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov na najhlbšie city. Celková vzrušivosť: na mužov. Povrchová vzrušivosť: na mužov. Pohlavná a citová vzrušivosť: na mužov.

Traumatické udalosti
Vy spôsobujete traumu okoliu. Uzatvárate sa do seba a strácate kontakt so životom.

Hviezdy, osud
Pokiaľ sa otvoríte a do vášho života vstúpi silný muž, tak váš čaká šťastie.

Saša Pueblo

Pridaj komentár