A 386 – Epilepsia – 2005-04-13 20:11:50


V 15. rokoch mi diagnostikovali epilepsiu, užívam nepretržite od tej doby antiepileptiká (natriumvalproat). Epilepsia mi veľmi nekomplikuje život, pretože záchvaty mám zriedkavo, a sú to len také výpadky sústredenosti, malé záchvaty, ktoré si okolie nevšimne. Trvajú len niekoľko sekúnd. Od júla 2004 mám zniženú dávku lieku. Neviem, či to s tým súvisí, ale približne od decembra pozorujem častejší výskyt záchvatov, našťastie nie vážnejší prejav. Objavujú sa raz za týždeň – za dva týždne. V detstve som mala febrilné kŕče, ktoré podľa literatúry môžu byť dôvodom epilepsie, ktorá sa väčšinou prejaví v puberte.

Saša Pueblo – Epilepsia – 2005-04-13 20:12:28


 

Pri vešteckom nahliadnutí zisťujem, že v prvom rade je silne prekrvovaný temenný mozog, ako keby bol organizmus stále pripravený na abnormálny fyzický výkon. Potom je v strednom mozgu a predlženej mieche nesprávny tlak. Vypracujem vám psychický profil, náboženský profil a možnú liečbu.

Diagnostika Silva objekty: geometrické objekty sa tvoria v celej nervovej sústave. Naznačujú na poškodené miesta. Štvorce v nervových dráhach a zakončeniach, menej v mieche a v mozgu.

Diagnostika reiki bioenergie: silná nervová aktivita je v temennom mozgu, pasivita v strednom mozgu, pasivita v mieche, pasivita v mozočku. Silná aktivita v nervových zakončeniach celého tela. Nerovnovážna tvorba bioenergií. Prílišná bioenergia v temennom mozgu. Treba uvoľniť stredný mozog, mozoček a miechu.

Diagnostika kyvadlom: neobkresľuje temenný mozog, zadný zrakový mozog, mozoček, krvné riečište. Všade určité problémy. Kontrola prsníkov kvôli možným hrčkám alebo zdureninám. Predpoklad silného prekrvenia tejto oblasti a zvýšeného krvného tlaku, potreba znižovať ho alebo vhodne liečiť.

Diagnostika Silva údržba: všetko v poriadku. Všade beží a je kvalitná.

Diagnostika automatickou kresbou: čierna farba v strednom mozgu, kde je regulácia krvného tlaku.

Diagnostika rezonančná: organizmus príliš tlačí krv do hlavy a v tele je menšie množstvo ako má byť, vyšší tlak v hlave ako v tele.

Diagnostika echolokačná: v poriadku.

Diagnostika astrálna: znovu miecha a stredný mozog a zlé riadenie krvného tlaku.

Diagnostika totemová: poukazuje na silný krvný tlak v hlave a vo svaloch. V orgánoch nízky a slabý krvný tlak vyvolaný silnou aktivitou nervových zakončení.

Diagnostika prvkov: v tele chýbajú utišujúce prvky, horčík. Doplniť.

Diagnostika vyživovacia: do orgánov slabá výživa, svaly normál, temenný mozog abnormálne vyžarovanie.

Diagnostika imunitná: v poriadku

Diagnostika bakteriálna: príliš agresívna a ničí aj vhodné baktérie v tráviacom trakte.

Diagnostika toxicity: príliš nízka hladina toxicity. Málo látok pre činnosť pečene a hypofýzy.

Diagnostika prútkarská: do tela nateká veľké množstvo zemského magmatizmu z jadra Zeme. Vo vás je to silne zahustené a stlačené. Môže to zvyšovať krvný tlak.

Diagnostika aurická: v poriadku.

Diagnostika sexus: v poriadku.

Diagnostika náboženská: poukazuje na drobné epileptické body 4-5 ako špendlíková hlavička na ľavej a pravej strane. Nutnosť lekárskeho posúdenia a doliečenia. Pokiaľ ich lekári nezistia, tak doliečiť bylinkami.

Diagnostika elektrickými výbojmi: prudká aktivita krvi v hlave a vo svaloch.

Diagnostika najhoršieho miesta: prekvapivo boli označené oči.

Diagnostika spirit lekár: vhodné je detailné vyšetrenie temenného mozgu. Pravdepodobnosť drobných ložísk vysoká.

Diagnostika spirit: odporúčam liečiť najskôr oči, ktoré zle vplývajú na tlak. Tabletky na zníženie tlaku alebo bylinky.

Diagnostika neurónov: vykazujú abnormálnu aktivitu, ako keby ste boli v ohrození života. Pocit, že neustále bez prestávky cvičíte a beháte. Psychické predpoklady chorobnosti.

Saša Pueblo

 

Saša Pueblo – Epilepsia – 2005-04-20 20:26:25


Veštecky som sa pozrel, ako vplýva vaše podvedomie na stav epilepsie. Bohužiaľ, základy vášho stavu ste získali už od narodenia a ešte skôr. Tiež si treba uvedomiť, že silný nervový vzruch v temennom mozgu vplýva na vaše správanie. Keď sa budete meniť psychicky, tak sa budete aj liečiť. Treba sa dôsledne liečiť a pracovať na stabilizácii a zmene psychiky.

Psychický stav
Aurický obal je vyosený od fyzického tela a naznačuje na to, že potrebujete psychoterapie.

Povaha
Ste epileptická povaha, nervový vzruch je aktivizovaný v temennom mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorej môže byť z aktivity v mozgu a kolísania tlaku zle. Musí si dávať pozor na bicykli, na prechode cez cestu. Nemusí vždy reálne vnímať, čo sa deje. Určité rýchle a ľahké záchvaty. Nutnosť zostať pod liekmi.

Sexualita povahy
Je klasicky európska a to v ústnej dutine. Je silne aktívna a nedá sa utíšiť. Charakterizuje to obrázok erotických nálad a svojvoľných erotických obrázkov. Mozog vníma všetko eroticky. V terapii je treba zastaviť takéto nežiaduce pochody v mozgu cvičeniami.

Sexuálne centrum
Je v podbruší a naznačuje na typicky ženské ambície, rodina, krb a pohoda. Charakterizuje to obrázok dať sa zdravotne do poriadku a dosiahnuť tento cieľ.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov mozočku. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa musí osudovo postarať o svoje zdravie a šťastie. Musí na tom pracovať a snažiť sa sama.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Obrazy chorobnosti mozgu a snaha, ako to zvládnuť. To je dobrý predpoklad pre vyliečenie.

Astrológia planét
Skúmam neuróny stredného mozgu. Astrologické schémy Pluta, náboženského ukrižovania a šamanizmu. Čudesná zmes, ktorá naznačuje na rozporné pochody na psychickej rovine. Vnútorné rozpory a nechuť ísť k niečomu, iba sa zaoberať svojou chorobnosťou a nechuť to dôsledne zmeniť.

Snová astrológia
Skúmam vaše sny a snové podvedomie. V noci organizmus útočí a poškodzuje temennú oblasť. Mali by ste spávať pri rôznych ľahkých arómach z byliniek. Uvoľňujúci spánok. Na noc masáž tela.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na vašu osobu. Mníška, veriaca osoba z vášho rodu, ktorá to psychicky nezvládla.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov na najhlbšie city. Celková vzrušivosť: na náboženské veci. Povrchová vzrušivosť: na náboženské veci. Pohlavná vzrušivosť: na náboženské veci. Citová vzrušivosť: na priateľstvo a lásku.
Celkovo problémové sexuálne podvedomie, ktoré nedovoľuje vytvoriť hlbší vzťah s mužom.

Hviezdy, osud
Je šťastný a úspešný vtedy, keď budete trvalo pracovať na vyliečení a zmene svojich životných postojov.

Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.