A 52 – Viac porozumieť sebe – 2004-03-09 11:39:07


Študujem psychológiu ktorú som si vybrala kvôli takému vnútornému pocitu pomáhať ľuďom, snažiť sa im porozumieť. Mám pocit že aj v mojom prípade sa potvrdilo pravidlo, že šusterove deti chodia bosé. Neviem si rady, preto sa na Vás obraciam. Môj problém sa týka partnerského vzťahu, ktorý momentálne neexistuje. Mohli by ste mi prosím vypracovať veštecký profil?

Saša Pueblo – Viac porozumieť sebe – 2004-03-09 11:39:57


Veštecký profil
Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Povahu charakterizuje obrázok zeny, ktorá dbá o svoj zovňajšok.
Sexualita povahy
Je usadená bioenergeticky v celom mozgu a naznačuje na arabskú zasnenú a rozprávkovú sexualitu na orientálny spôsob.
Sexuálne centrum
Je umiestnené v ústnej dutine a naznačuje na detské prvky naivnosti a nezodpovednosti v živote. Charakterizuje to obrázok rozzúreného a hnevlivého dievčatka, ktoré rado všetko ničí a robí druhým zle.
Emócie
Posudzujem emócie strachu, hnevu, radosti a agresivity. Prevládajú emócie hnevu. Všetko je v štandardnej norme.
Astrologické sudičky
Posudzujem stav neurónov v zadnej časti mozgu – mozočku. Klasická schéma: čierny anjel, biely anjel, muž, žena, dieťa, starec, 6 postáv vľavo a 6 postáv vpravo, 4 postavy zvieratníka, na konci postava orientálnej zvodnej tanečnice žijúcej v blahobyte. Je zaujatá svojím telom a ženskosťou.
Astrológia planét
Posudzujem stav neurónov veľkého mozgu. Máte tu obraz agresívnej ženy, ktorá chce každého biť. Naznačuje to, že neovládate dostatočne stav hnevu a agresie. V strednom mozgu vnímam zväčšenú planétu Mars a božstvo Marsu. K nemu planétu Pluto a božstvo Pluta. Táto schéma k Vám privoláva nepríjemné udalosti. Planéta Mars robí z Vášho sexuálneho života traumatickú udalosť. Vidím neúspech v intímnych vzťahoch. Následné agresívne vyvŕšenie sa na mužoch.
Rodová karma
Posudzujem Vašich predkov v rodostrome. Feudalizmus, predok, ktorý týral a ničil ženy. Kliatby žien, aby jeho duša bola potrestaná, aby nenašiel kľud a užil si to ako žena. Núti vás to vyhľadávať vzťahy, kde môžu muži na Vás útočiť a ubližovať Vám. Starajte sa o ženy, ktorým ubližujú muži.
Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas raného detstva rodičmi alebo blízkymi osobami. Celková vzrušivosť: na surových a tvrdých mužov, ktorí Vám ubližujú. Povrchová vzrušivosť: na bitku zo strany mužov. Pohlavná vzrušivosť: je poškodená, orientovaná na ublíženie zo strany muža. Citová vzrušivosť: k Bohu. Celkovo nepríjemné nasmerovanie, ktoré môže prinášať do Vášho života násilníkov a mužov, ktorí Vám budú ubližovať.
Traumatické oblasti
Jednoznačne nepríjemnosti s mužmi.
Duchovná úroveň
Ste osoba, ktorá má okolo seba drobné kvietky a čiary, čo naznačuje, že chcete ľudstvu pomáhať a pracovať na ľudských ideáloch.
Jogínske utíšenie
Naznačuje, že s mužmi Vás budú v živote čakať samé nepríjemnosti a v niektorých prípadoch až osudové traumy.
Saša Pueblo

A 52 – Viac porozumieť sebe – 2004-03-23 20:15:11


Chcem Vam podakovat za Vasu namahu,zda sa mi ze ma to dost vystihuje.Este
raz pekne dakujem.

Pridaj komentár