Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia. Nie je čo dodať, v ezoterike ste za 15 rokov dosiahli maximum. Zostáva návrat naspäť do roviny bežného ľudského života a tu v každej oblasti svojho snaženia dosiahnuť maximum.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela, ale preteká zvonka dovnútra. Ste usadený na úrovni medzičastíc ako osoby, ktoré majú psychiatrický stav nazývaný dvojník. Vzniká pri nezhubnom poškodení epitelových buniek na povrchu orgánov. U vás sa nejedná o patológiu genetických zmien, ale o cvičenú rovinu dvojníka s vytvorením trvalých centier v neurónových oblastiach tela.

Povaha
Keďže meditujete mnoho rokov, psychiku máte usadenú v šedej kôre každej časti veľkého mozgu, čo je jedinečný stav. Tak isto ste usadený na 32. častiach stredného mozgu, v 20. častiach mozočku, v každej z 32 častí miechy, v gangliách brušného mozgu a v gangliách celého tela. Tak isto ste sa usadili psychicky vo všetkých chromozómoch vo vnútri buniek. Viac sa v tejto rovine nedá dosiahnuť.

Sexuálne podvedomie
Je otvorené vo všetkých neurónových oblastiach. Ideál dokonalosti tvorí systém dvojníkov. No nedosiahli ste na maximálny vrchol tantrickej ezoteriky, aj keď všetky základné stavy ovládate dokonale.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života ste dostali sivé anjelské sféry detských dyslektikov. Tie viedli k uspokojeniu emócií a nie dosahovať úspech. Zmenili ste to a dnes máte jedinečné anjelské sféry zo všetkého, čo by ich mohlo v rámci hĺbok kozmu reprezentovať. Dokážete tvrdo potlačiť vlastné želania. Viete dať prednosť úspechu a vrcholovej ezoterike. Dvojník vám poradí, ako v tejto oblasti dosiahnuť maximum.
V 12. roku ste dostali do tela 7 obalov. Meditáciou ich dokážete upraviť podľa vývoja, ktorý ste dosiahli. Teraz je tam jedinečný systém dvojníkov, čo je vrchol ezoterického snaženia. Aj v tejto oblasti ste nedosiahli absolútny vrchol. No dvojník vám poradí, ako ho dosiahnuť.

Chromozómová história
V plnom rozsahu využívate potenciál svojich chromozómov, ktoré sa stali ľudskými v Antarktíde, prešli Afrikou, Egyptom, Krétou, Gréckom, Bulharskom, Maďarskom a Slovenskom. Nie je čo dosahovať. Potenciál chromozómov ste využili.

Génové reťazce
Génové retiazky máte od seba a mnohonásobne ste prekročili potenciál k duchovnosti ľudského života. Plne ste sa podriadili tomuto potenciálu a nie je čo zlepšovať.

Kolektívne vedomie predkov
V tejto oblasti ste ešte nevyužili ani sčasti potenciál svojich predkov, ktorý ide skôr ku genialite v oblasti matematiky, štatistiky, abstraktného myslenia. Otvorili ste aj túto „skrinku“ a želám vám, aby ste boli výborný.

Embryonálny vývoj
Charakterizuje ho rýchla zvieracia forma ukončená v extrémne krátkom období, v embryu plno prvkov platiny. Narodilo sa vyspelé dieťa.

Snová astrológia
Extrémne prepracovaný systém snovej ezoteriky pod hlbokým vplyvom dvojníkov. No potenciál nebol využitý ani na 50%. Máte čo doháňať. Hlavne oblasť hypnózy a autohypnózy.

Systém dvojníkov
Prepracovali ste ezoteriku do vrcholovej podoby dvojníkov. Vzdali ste sa ideálu reinkarnácie cez dvojníkov. Dali ste prednosť vývoju systému dvojníkov bez ľudských túžob a želaní. Nie je čo dodať. O to bude ťažší návrat z vrcholovej ezoteriky, ktorá je už iba pre dvojníka na časticovej úrovni. Môžete ezoteriku dotiahnuť do roviny, ktorú už nikto neprekoná. Verím, že sa stanete kronikárom systému dvojníka.

Ľudská úroveň
Môžete sa zorientovať na to, čo sa dá dosiahnuť v ľudskej rovine teraz a tu v týchto podmienkach. Systém dvojníkov vám pomôže vo všetkých smeroch ezoteriky, ale aj bežného vonkajšieho života.

Pridaj komentár