Poprosím vás o vypracovanie nového vešteckého profilu, rada by som vedela, ako pokračujem na svojej duchovnej ceste. Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia meditujúcej osoby. Cítiť, že na duchovnej ceste napredujete a odstraňujete všetko patogénne, ktoré vo vás vypestovala vaša láskavá, vrúcna a nežná matka. Všetko je na najlepšej ceste. Teraz neviem, či do pekla, alebo raja. No neviem, ako vás pochváliť za duchovnú cestu.

Zdravotný stav
Bol hodnotený osobitne v rámci Geriatrickej poradne – profil B 2. Zdravotný stav sa trvalo zlepšuje.

Psychický stav
Aurický obal je trvalo usadený okolo tela a podvedomé obaly sú v tele. Psychický stav je trvalo štandardný.

Povaha
Keďže meditujete a robíte univerzálnu duchovnú cestu, tak ste usadená v 7. neurónových oblastiach. Ste usadená vo veľkom mozgu a môžete psychicky operovať vo svete mŕtvych. Ste usadená v strednom mozgu a môžete operovať v snoch a snových spomienkach. No ešte stále sem nechcete pustiť šťastný osud. Anjelské biele sféry likvidujete. Ste usadená v mozočku. Prenikáte sem, ale ešte chýba väčšia prax práce so znakmi. Ale usilujete sa. Ste usadená v mieche. Prenikáte sem, ale ešte je malá prax s magickým spôsobom myslenia. Skôr náboženské obrady ako mágia. Ste psychicky usadená v brušnom mozgu. Ovládli ste úspešne liečivé sily v tejto oblasti. Ste psychicky usadená v gangliách okolo orgánov v tele. Ovládate stigmatické vedomie rán po tele. Ovládate kozmické vedomie. Ste psychicky usadená v jadrách buniek celého tela. Ovládate techniku rezonujúcich hlasiviek a psychicky prenikáte aj do tejto oblasti. Ešte neovládate techniky UFO buniek k organickému životu v kozme. Ste psychicky usadená aj v kožných gangliách a dokážete operovať psychicky v aure okolo tela. Z aury viete veštecky prenikať do živých ľudí, do sveta mŕtvych, do kozmu, do mikrosveta, k organickému životu v kozme.

Sexus
Sexus povahy je usadený vo všetkých 7 neurónových oblastiach. No ešte neovládate tu vznikajúce sexuálne energie. Ste príliš pasívna a chýba pravidelný výcvik. Sexus centrá ovládate vďaka meditácii všetky tri (v ústnej dutine, v hlave a v podbruší). Stále ste pasívna a čakáte, že to pôjde samé. Slabá donucovacia schopnosť ovládnuť sexuálne energie a aktivity z týchto oblastí. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na ezoteriku. Povrchová vzrušivosť: na ezoteriku. Pohlavná vzrušivosť: veľa morálnych zábran. Citová vzrušivosť: ezoterika. Celkovo ovládnutie sexus podvedomia za duchovným účelom, no nie za účelom relaxu a liečby.

Stav obalov podvedomia
Znovu pripomínam, že meditujete a pracujete s touto oblasťou. V 4. roku ste dostali anjelské sféry čierne, tie ste postupne vymenili za sivasté a vytvárate priestor pre biele anjelské sféry, čo je výborné. Máte tu zastúpenie skoro všetkých anjelských sfér, ktoré vytvorili jedinci s veľkou detskou žľazou, ktorí neustále robili jednu činnosť a mali počas života detskú psychiku. Tieto sféry naznačujú, kadiaľ ide v živote úspech. Nevhodné je kontaktovanie čiernych anjelských sfér vo svete mŕtvych. Treba to blokovať. Zbytočne vás priťahujú rizikové veci a oblasti. Uvedomte si to. V 12. roku ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Tieto všetky máte nasmerované na svet mŕtvych. V zásade ste tu vzniknuté záznamy vymenili a vložili si tam túžbu po reinkarnácii na všetky spôsoby. Čo je veľmi dobrá aktivita. Pre ezoterika je reinkarnácia to najdôležitejšie na duchovnej ceste. Bežne tento zápis ľudia nemajú. Čo tam majú, si môžete prečítať v iných profiloch.

Aura obaly
Viete vytvárať aurické obaly okolo 7. neurónových oblastí. V aure máte uložené rôzne objekty zo zasvätenia, ktorých činnosť viete ovládať.

Magma spomienky
Viete s nimi pracovať, ale priťahujú vás tie deštruktívne a ničiace. Máte psychiku orientovanú a priťahovanú tým, čo ubližuje. Vo vašej hlave je to pozmenené. Myslíte si, že deštruktívne je to dobré. Napravte psychický postoj.

Poškodená miecha
Ako ezoterička ovládate techniku sugerácie poškodenej miechy. Vtedy sa otvára spomienkový archív. Už ste tam upratali a zaviedli reinkarnačný poriadok, čo je výborné.

Dysleksia
Ovládate aj techniku zúženého vedomia všade, kde to potrebujete. To vám dovolí extrémne sa koncentrovať na to, čo potrebujete dosiahnuť.

Astrológia 6. neurónových oblastí
Zbytočne do všetkého dávate chaos a zmätok. Nemáte vo veciach okolo seba poriadok. Ešte stále sa prejavuje hysterická povaha. Všetko rýchlo a nekvalitne. No snažíte sa to brzdiť.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Bojujete tu s anjelskými sférami. Chcete si v tajnosti robiť veci po svojom. Neviete to dostatočne ovládať. Usilujte sa o zmenu snového režimu. Máte tu chaos a neporiadok.

Vedecká myseľ
Snažíte sa prijať, ale najradšej by ste všetko robili živelne a chaoticky. Duchovno ako relax ešte prevláda. Systematická práca na duchovne vás rozčuľuje.

Šamanská myseľ
Šamanov považujete za blbcov a negramotných hlupákov. Odporúčam zmeniť prístup.

Praveká myseľ
Načo je to, k čomu je to. To je podľa vás zbytočné. Naozaj?

Zvieracia myseľ
Začínate ju rešpektovať a využívate ju pri liečení. Rozčuľuje vás precíznosť týchto liečob.

Bunková myseľ
Priťahujú vás iba choré a zdecimované bunky. Najradšej by ste všetky v tele zmenili na choré. Porucha vnímania zdravé a choré.

Silva myseľ
Spájate ju iba s prácou a nasadením. Ešte nechcete zaviesť do duchovna.

Snová myseľ
Neporiadok a chaos. Odmietate sem pustiť duchovno. Chcete mať nejaké miestečko, kde budete mať svoj neporiadok. Znovu si myslíte, že deštruktívne je pekné. Zmeňte prístup.

Anjelská myseľ
Správny prístup máte k bielym anjelským sféram. Ale milujete čierne anjelské sféry vo svete mŕtvych. Rada sa k nim vraciate. Vedome treba pochopiť, čo je deštruktívne a čo prosperujúce. Odkaz démonickej matky špiritistky čiernej ako žuch alebo anjelská smola.

Svet mŕtvych
Spoznávate anjelské sféry, kozmické inteligencie ako spomienky mŕtvej organickej hmoty mimo našu planétu. Už zodpovednejšie prenikáte do tejto dimenzie a učíte sa postupne spoznávať tento svet.

Aura myseľ
Ešte na hranie a nie na duchovnú aktivitu. Uplatňujete arogantnú ješitnosť.

Sexus myseľ
Ste pasívna a čakáte, že to spraví niekto za vás. Slabá mentálna sexuálna aktivita. Veľa rečí a „skutek utek“ v mentálnej podobe.

Kozmická myseľ
Rozčuľujete sa, že nemôžete hystericky lietať hore dole. Ale svedomito a dôsledne skúmať astronomický kozmos. Pomýlili ste si kozmos vedomie s automobilovými pretekmi. Ale snažíte sa to zmeniť.

Stigma myseľ
To vám ohromne chutí a najradšej by ste si stigmy narobili aj v skutočnosti, aby tadiaľ do vás vliezli všetky mikroorganizmy sveta. Ste spokojná, keď ste chorá.

Seans vedomie
Priťahuje vás to deštruktívne, choroby, ničenie, devastácie. Psychická porucha vnímania, čo je pre vás dobré. Odkaz vašej matky.

Reiki vedomie
Keď môžete, tak si vyhľadáte tie najdeštruktívnejšie energie a myslíte si, že to najviac pomôže.

Veštecké schopnosti
Svoju duchovnú cestu veštecky vnímate. No nechutí vám to. Potrebujete v živote ísť hlavou proti múru a keď ležíte v nemocnici, ste šťastná. Viazanie šťastia na utrpenie.

Ľudská myseľ
Považujete deštruktívne veci za tie najlepšie.

Ufo myseľ
Túto oblasť neovládate. A máte o nej symbolické myslenie a lásku ako k najväčšej deštrukcii.

REAKCIA NA PROFIL

Dakujem za vypracovany profil mojej duchovnej cesty. Potesili ma moje zlepsenia, pevne verim, ze sa mi podari postupne zlikvidovat vsetko negativne, aj ked som si vedoma, ze to nebude az take lahke a rychle. Usilujem sa, ked sa mi nedari, zvadza ma vzdat to, aj polavim, ale opat startujem, viem, ze si musim odkrutit vsetko sama. Viem aj to, ze som sa sem prepracovala aj vdaka Vasej pomoci, nakopli ste ma alebo zastavili, ked som robila blbosti. Rada sa s Vami poradim, necham usmernit, ked nebudem vediet kudy kam.

Pridaj komentár